Skocz do zawartości
Marek

Klimatyzacja - climatronic

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj od początku wątek a dowiesz się co ci tyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc mam pytanko pomoze ktoś
ale w czym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie wentylatorów w passacie!!! Pomóżcie

chodzi o wentylator bo kręci mi sie tylko jeden jak stoisz przodem to po prawej stronie a kiedy ma sie kręcić ten po lewej??

Edytowane przez passat b5 fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że keci mi sie tylko 1 wentylator po prawej stronie!! I mam pytanko co z drugim kiedy ma sie kręcić a i keci sie tyen po prawej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zerknij w temat który podałem i poczytaj a rozwiążesz swój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a mam jeszcze jedno pytanko ten po lewej jes od klimy tak?? stojąc przodem do maski??? i powinein działac jak włącze na 18 stopni???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien działać jak włączysz AUTO na panelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aler od klimy to ten po lewej tak??? bo po prawej kręci sie cały czas!!!

 

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

 

No a druga sprawa klima sie nie właczy od ilu stopni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak od klimy jest po lewej i klima nie włączy sie po niżej +4*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ok dzieki wielkie ide to spróbować bo próbowałem tylko przy nie włączonym na panelu przycisku auto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha ok dzieki wielkie ide to spróbować bo próbowałem tylko przy nie włączonym na panelu przycisku auto!!!

A jak masz temperaturę zewnętrzną poniżej +4 stopni - to też klimy nie włączysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczytaj od początku wątek a dowiesz się co ci tyka

 

No przewaliłem 2 razy i dowiedziałem się że w TDI jest jakiś przekaźnik ale co, gdzie i jak to naprawić to już nie ma wzmianki,więc stąd był mój post by ktoś coś dopomógł,nie jestem oblatany w temacie paska gdyż to mój pierwszy furak ze stajni vw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek27
Cześć w pasku mam takie błędy 00787 -G89 , 00603 -V85 , 01274 -V71, nie mogę ustawić temp. pośrednich, z nawiewów wypływa gorące powietrze, chyba że ustawie nadmuch samego zimnego, na dodatek wentylator zmienia samoczynnie intensywność nawiewu jak jest ustawiony w poz. manualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mielke napisałeś żebym przeczytał ten wątek a się dowiem co mi tyka pod panelem climatronika, jednak przeczytałem cały wątek i niewiele się dowiedziałem, może ktoś mi podpowiedzieć o co kaman?Z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za panelem climatronika, to ci może jedynie tykać silniczek wykonawczy od klapki nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz napisać coś więcej.Co się dzieje oprócz tego tykania. Klimatronic działa jak należy ? Klimatyzacja się załącza? Robiłeś jakiś test klimatronikiem czy vag ? wyskakują ci jakieś błędy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testu jeszcze żadnego nie robiłem, mam go drugi dzień dopiero i się z nim zapoznaję...climatronik działa, przejechałem z 300km i utrzymuje zadaną temperaturę, to tykanie słychać zza panelu climatronika jak jest cicho, nie jest ono bardzo głośnie ,ale wrażenie jest takie jakby klapka jakaś się przycinała, tylko nie jest to dźwięk ciągły i jednakowy, poprostu słychać lekkie "przeskakiwanie", nie wiem dokładnie jak to opisać.Dla mnie najbardziej zbliżone dźwięki to przełączanie się jakiegoś przekaźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz koniecznie wykonać test . Jeżeli zacina ci się jakaś klapka to test ci pokaże. Jeżeli nie masz kabelka do diagnozowania to radzę go nabyć bo naprawdę przydaje się bardzo często.A na razie to możesz wykonać samodiagnozę klimatronika. jak to zrobić znajdziesz w tym wądku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności