Skocz do zawartości
Marek

Klimatyzacja - climatronic

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytaj w temacie NUMERY CZĘŚCI Z ETKI - dostaniesz numer i w sklepie powinni ci znaleźć odpowiednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to super vw to qpa:wsciekly

 

---------- Post added at 12:07 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

 

moze ktos mi podac nr kompresora do awx dzieki

sprzęgło 8D0 260 811J

cały kompresor nr 8D0 260 805 Q lub RX

P.S

sory za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli sie da to z checia. Gdzie takie mozna nabyc?

W sumie to musiz popytać w motyrazacyjnym, jeśli gość jest kumaty w tym temacie to Ci znajdzie po danych samochodu, jeśli nie to bierzesz wymiary lozyska i kupujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jezeli samo lozysko da rade wymienic to kompresor mozna olac. Tylko gdzie to lozysko mozna nabyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łożysko dostaniesz w każdym motoryzacyjnym lub sklepie dla rolników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to trudne do zrobienia i mozna zrobic samemu czy potrzbne sa jaies specjalne narzedzia i lepiej oddac do specjalisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest opis co prawda do b5 3b ale dasz rde sam jeśli znasz się troszeczkę na mechanice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajac forum dowiedzialem sie ze sa dwa lozyska od kompresora i od sprzegla. Jak mozna sprwdzic ze to od sprzegla. Dodam ze piszczy mi tylko jak klima jest wlaczona.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nogman,lozyska najlepiej kupuj w sklepie(hurtowni) z lozyskami,do klimy tylko markowe (FAG,SKF,INA,NSK ewentualnie NTN lub SNR ale tylko w ostatecznosci :) )....i najlepiej rozebrac sprezarke,lozysko do lapy i szukac,nigdy nie ma pewnosci co faktycznie w srodku siedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak jest wlaczona klima to kompresor chodzi nonstop czy powinnien sie od czasu do czasu wylaczac. I czy jest to wylaczanie ustawione jakos czasowo czy wylacza sie jak schlodzi. Mam wrazenie ze mi kompresor chodzi nonstop.Czy tak Ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adasko86

Witam wszystkich mam problem z klimatyzacją i to bardzo dziwny a wiec do rzeczy. kupiłem paska z niesprawna klima (łozysko w kompresorze) wiec zakupiłem drugi sprawny kompresor został zamontowany klima nabita i nic wiec padlo na osuszacz i zawor rozprezny przy okazji. wystko wymienione nabite i działa tylko ze na niskich obrotach jak przekracza 1500 obr to przestaje chlodzic wiatrak klimy sie kreci kompresor tez a nie chlodzi wciskam ECON kompresor przestaje sie krecic wiatrak tez i jeszcze raz wlaczam i klima dziala znowu do momentu az przekroczy 1500 obr. klimatronik nie pokazuje zadnych bledów vag tez kompresor na jalowych obrotach daje prawidłowe cisnienie na hp i na lp juz nie wiem co moze byc. z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mam problem z klimatyzacją i to bardzo dziwny a wiec do rzeczy. kupiłem paska z niesprawna klima (łozysko w kompresorze) wiec zakupiłem drugi sprawny kompresor został zamontowany klima nabita i nic wiec padlo na osuszacz i zawor rozprezny przy okazji. wystko wymienione nabite i działa tylko ze na niskich obrotach jak przekracza 1500 obr to przestaje chlodzic wiatrak klimy sie kreci kompresor tez a nie chlodzi wciskam ECON kompresor przestaje sie krecic wiatrak tez i jeszcze raz wlaczam i klima dziala znowu do momentu az przekroczy 1500 obr. klimatronik nie pokazuje zadnych bledów vag tez kompresor na jalowych obrotach daje prawidłowe cisnienie na hp i na lp juz nie wiem co moze byc. z góry dzieki
no to znaczy ze sprężarka nie wydaje i trzeba wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1J0820803

1K0820803S

1J0 820 803 K

1K0820803Q

 

Ktory kompresor bedzie pasowal do mojego AWX. Prosilbym o pomoc albo podanie numeru jakiego powinienem szukac.

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1J0820803

1K0820803S

1J0 820 803 K

1K0820803Q

 

Ktory kompresor bedzie pasowal do mojego AWX. Prosilbym o pomoc albo podanie numeru jakiego powinienem szukac.

dziekuje

cały kompresor nr 8D0 260 805 Q lub RX
cały kompresor nr 8D0 260 805 Q lub z końcówką RX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1J0 820 803 a

wlasnie sprawdzilem i taki numer ma u siebie w starej. Czy to mozliwe czy mi zla oddali/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to mozliwe został zmieniony w październiku 2001 na 1J0 820 805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1K0820803Q a ten podejdzie? To jakich ma szukac numerow do mojego nie tylko nowych ale i uzywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1K0820803Q a ten podejdzie? To jakich ma szukac numerow do mojego nie tylko nowych ale i uzywek.

tak ten będzie pasował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzije ze jestes pewny bo kiedys kupowalem i zle kupilem bo jest duzo rodzajow. Czy myslisz ze wymiana samego lozyska pomoze jezeli mi piszczy jak mam wlaczona klime jak wylacze to wszystko jest ok. Duzo wiecej mi pali na klimie(chyba wieksze opory).

Pozrd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzije ze jestes pewny bo kiedys kupowalem i zle kupilem bo jest duzo rodzajow. Czy myslisz ze wymiana samego lozyska pomoze jezeli mi piszczy jak mam wlaczona klime jak wylacze to wszystko jest ok. Duzo wiecej mi pali na klimie(chyba wieksze opory).

Pozrd

myślę że najpierw trzeba to sprawdzić

zdejmij pasek i zakręć kołem sprężarki i będziesz wiedział czy to to czy może napinacz mówi papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności