Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

rozmiar 7Jx16H2 5x112 ET 48 , ALUETT KBA46396

DSC_0472.jpg

 

tak wygląda

Edytowane przez nowas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori jest 7x16 et 45.

Te 3 mm możesz wyrównać cieniutkim dystansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytam z ciekawości bo mam mozliwosc zamiany kół ze swojego starego B5 195/65/15 et 45 na koła 205/55/16 et59. czy to wejdzie do mojego passata B6 troche duze te et te koła sa z sharana rozstaw ter 5x112 ale czy jak wymienie to mi to wejdzie i bedzie normalnie sie uzytkowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.... mam pytanie co do felg jakie znalazłem na allegro. Czy ktoś kupował kiedyś takie felgi i czy są coś warte.. http://allegro.pl/nowe-felgi-r446-pasujace-vw-passat-golf-vi-vii-17-i5477231633.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ori jest 7x16 et 45.

Te 3 mm możesz wyrównać cieniutkim dystansem.

hm, a jeżeli nie założe tych dystansów , to będzie się coś działo? będzie obcierać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie obcierać, a takich cienkich dystansów się nie zakłada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie będzie obcierać, a takich cienkich dystansów się nie zakłada

 

oki, zaje... dzięki za info, bo już trza zakładac kółka a jeszcze bym miał latac szukać takich dystansów to szok, jeszcze raz dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie przeczytałem cały temat i mam nadal małe wątpliwości. A mianowicie czy te felgi http://olx.pl/oferta/asa-ar1-19-vag-CID5-IDbQct3.html#a679bf5182 podejdą ?? zawias sportline a buty chciał bym 235/35/19 ?? co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sportline w starym jeździły tomasony tn4 19 cali 8j et 38 jak dobrze pamietam. Na tym opona 225/35 19 i nic nie obcierało ale do rantu błotnika z tyłu niewiele brakowało. jakieś 1- 1,5 cm max. Oczywiście jak siadły 3 osoby z tyłu. Ogolnie felgi były blisko obrysu samochodu. I raz na autostradzie była chopa ty słyszałem jak opony obtarły sie o te maty w nadkolu. Ale miałem 4 osoby i full bagażu. Ogolnie jak bym miał jezdzic po polsce to taki rozmiar raczej bym darował ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum wiec po pierwsze - WITAM wszystkich !!!

Mam pytanie odnośnie felg - a mianowicie zupełnie nie mogę patrzyć na mojego nowo nabytego passata b6 kombi high line na ori kołach 16 calowych. Upatrzyłem sobie piękne felgi z audi rs5 9J*20 ET 29 (na lato) lecz nigdzie nie znalazłem informacji czy ta felga podejdzie do mojego samochodu (zależy mi żeby szeroko stało na tych kołach, ale nie jestem pewien czy przy et 29 nie będzie wystawało poza nadkole). Poniżej wklejam link z akucji ,dokładnie z tymi kołami jakie chciałbym zakupić : http://allegro.pl/audi-a5-s5-rs5-felgi-20-cali-z-oponami-lato-7mm-i5657713974.html

 

Bardzo proszę o pomoc- może ktoś miał doświadczenie z takimi felgami do passata b6, ponieważ nie mam sie zbytnio kogo poradzić, gdyż mieszkam w norwegii.... a passata posiadam dopiero od 2 tyg, dlatego nie mam kompletnie pojęcia i doświadczenia odnośnie tego samochodu i dopiero się go uczę. Jest to mój pierwszy VW i ogólnie pierwszy samochód nie japoński. Poprzednie samochody to subaru impreza sti i na ich temat mam pewne pojęcie, dlatego jeżeli ktoś miałby jakieś pytania to postaram sie pomóc. Z góry dziękuję za pomoc.... Piotrek ;)

Edytowane przez downhill2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9*20 to rozmiar z rodzaju odpust na wiosce do passata b6.

 

A ET?

 

Fabryczne dane:

 

17 ET47

18 ET44

 

wnioski wyciągnij sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to mówią kolego - o gustach się nie dyskutuje, bo dla jednego to może być, jak to określiłeś - "odpust na wiosce... ", a dla drugiego wzór do naśladowania. Wymiar Et, oraz wszystkie inne wymiary tej felgi wpisałem w zapytaniu (et 29). Pozatym tutaj gdzie mieszkam bardzo wielu młodych ludzi jeździ passatami na 20" felgach i jakoś nikogo to nie śmieszy (wiadomo że niestety na polskich drogach nie zdecydował bym się na taki wybór ze względu na ich stan nawierzchnii, ale tutaj nie ma z tym problemów) A swojego passata chcę wystylizować mniej więcej tak jak na zdięciu poniżej, który również jest na 20" i nie wydaje mi się że to przypomina "odpust na wiosce.. "203014426-w988-h741.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.... mam pytanie co do felg jakie znalazłem na allegro. Czy ktoś kupował kiedyś takie felgi i czy są coś warte.. http://allegro.pl/nowe-felgi-r446-pasujace-vw-passat-golf-vi-vii-17-i5477231633.html

Jednym słowem - śmieć. Co może być warty nowy komplet ładnych 17" za 1700zł?? Kupiłem podobny komplet do B5FL http://allegro.pl/nowe-felgi-chicago-vw-golf-vi-passat-17-mat-sport-i5100897091.html de facto od tego samego sprzedawcy co ten z podanego przez Ciebie linku. Klar zszedł zaraz jak skończyła się gwarancja, finalnie pomalowałem je na srebrno, a co sezon oddawałem je do prostowania choć zaznaczam, że jeżdżę na prawdę ostrożnie. Moja rada jest taka - trzymaj się od tego shitu jak najdalej i kup sobie coś oryginalnego, chyba że zamiast jeździć i się cieszyć ładnymi felgami chcesz się wkur..iać.. Ja już więcej takiego błędu nie popełnię, ale wybór należy do Ciebie :)

Edytowane przez pawel23sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzial ktos moze felgi interlagoss 8j x 18 w B6 ??? albo jak sadzicie czy bedzie dobrze to wygladac ???

 

12459739_980340312039675_656739205_n.jpg do takiego koloru ??? :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie widzial ktos moze felgi interlagoss 8j x 18 w B6 ???

 

Ja mam takie,zerknij :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie widzial ktos moze felgi interlagoss 8j x 18 w B6 ??? albo jak sadzicie czy bedzie dobrze to wygladac ???

 

[ATTACH=CONFIG]140131[/ATTACH] do takiego koloru ??? :dupablada

http://forum.vw-passat.pl/threads/121388-B6-vw-passat-kombi-moja-b%C5%82%C4%99kitna-strza%C5%82a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podejda felgi 7,5 j x 18 ET 40 do B6 i opna mysle 235/40 :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabryka jest chyba 8J18 ET 41 lub 44, więc powinno podejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności