Skocz do zawartości
vw-passat

zatrzaskują się drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam tak: jak otwieram drzwi to nie palą się światła (drzwi przednich i tylnych) na desce kontrolnej nie pali się, że są otwarte;-) istny miszmasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem zeloze temat z rozwiazanie zagadki (dostalem cyne od koleszki z forum zrobilem i dziala jak ori).

Prosto tanio i zajmuje okolo 40 minut na wszystkie 4 drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem zeloze temat z rozwiazanie zagadki (dostalem cyne od koleszki z forum zrobilem i dziala jak ori).

Prosto tanio i zajmuje okolo 40 minut na wszystkie 4 drzwi.

Nie zakładaj nawet bo go zieloni wywalą ;) Dodaj do istniejącego,lub poproś moda o wrzucenie do warsztatu...Swoją drogą-jestem ciekaw Twojego manuala-bo myślę że o to Ci chodzi ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zakładaj nawet bo go zieloni wywalą ;) Dodaj do istniejącego,lub poproś moda o wrzucenie do warsztatu...Swoją drogą-jestem ciekaw Twojego manuala-bo myślę że o to Ci chodzi ;)

 

Pozdrawiam

dokladnie, mam fotki i filmik jak funkcjonuje, moge tez schemat narysowac...

problem ze do istniejacego tematu nie da sie chyba fotek wrzucic :(

 

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

 

mam tez pomysl jak obejsc odskakujace zamki po nacisnieciu guzika ''zamknij'' od srodka auta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem ze do istniejacego tematu nie da sie chyba fotek wrzucic :(

Da się :) Napisz manuala,zaawansowana edycja posta i dodaj choćby jako załącznik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patryk, pytanko do ciebie tak troche nie o temat... zmienilem autko, wiec chcialbym zmienic ''mojego passata'' rowniez, procz tego zmienilem miasto i chcialbym je zmienic na koncie ale jak????

 

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

 

ok, teraz mam pozny obiad, za jakas godzinke wklepie co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
patryk, pytanko do ciebie tak troche nie o temat... zmienilem autko, wiec chcialbym zmienic ''mojego passata'' rowniez, procz tego zmienilem miasto i chcialbym je zmienic na koncie ale jak????

 

 

 

Panel --> Edytuj profil --->zmieniasz i gotowe ;)

 

 

EOT

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż to, jak jest sucho na polu, pogoda dopicuje, to mi z kluczyka zamek nie otwiera wszystkich drzwi i nie swieci sie wnętrze i nie zapala sie lampka w drzwiach od kierowcy , a jak jest wilgotno na polu lub pada deszcz, zawsze dziala :D , wiec wina zamka w drzwiach i komplikuje sprawe z połęczeniem modulu komfortu :) wiec naprawa zamka pomogla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sie podpiąć, ja ma taki problem nie palą mi sie lampki w podsufitce z tyłu i z przodu przy otwieraniu drzwi wszystkich, ale po pierwsze palą sie lampki w drzwiach(te do oświetlenia miejsca jak wysiadamy) po drugie lampki w podsufitce palą sie gdy przełącze je na tryb świecenia ciągłego. Nie wiem co jest bo tak jakby styczniki w zamkach działały ale sygnał z drzwi nie dochodził do lampki. Maci jakiś pomysł co to może byc, czyżby moduł komfortu szfankuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyżby moduł komfortu szfankuje?

 

 

 

pewnie tak :) albo kable zgniły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cobra1974

odpowidzcie koledzy co może być powodem iz przy właczonej stacyjce otwarcie lewych tylnych drzwi nie zapala mi światła w kabinie natomiast gdy wyciągnę kluczyk to z tych samych drzwi oświetlenie dziala nie umie tego sobie racjonalnie wytumaczyć proszę o pare słów porady z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpowidzcie koledzy co może być powodem iz przy właczonej stacyjce otwarcie lewych tylnych drzwi nie zapala mi światła w kabinie natomiast gdy wyciągnę kluczyk to z tych samych drzwi oświetlenie dziala nie umie tego sobie racjonalnie wytumaczyć proszę o pare słów porady z góry dziękuje

Krańcówka w drzwiach ;) Opisane na forum...

Chyba nawet w tym wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w okolicy mógłbym ogarnąć temat oświetlenia a w zasadzie elektryki. W podsufitce z przodu po otworzeniu drzwi nie działa, w drzwiach po stronie kierowcy jakiś czas temu wcale nie było, teraz widzę, że po otwarciu na pełny zakres do ogranicznika na chwilę się zapala potem świeci słabiej, znowu zapala i gaśnie. Od strony pasażera raczej też nie funguje a z tyłu działa poprawnie. Nie działa piszczyk włączonych świateł. Standardowo podlanie płyty podłogowej z komputerem było aczkolwiek do środka już nie zaglądałem, bynajmniej w wodzie po uszy nie brodził. I do tego mam kłopot z podgrzewaniem obu foteli - kaput. Multimetr mam, czasu jak zwykle mało a wiem po przejrzeniu forum, że to może być dłubanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam! mam takie pytanko, gdy otwieram drzwi z pilota lampka kolo lusterka zapala sie tylko podczas otwierania drzwi i gasnie, otwieram drzwi lampka znow sie zapala i gasnie po zamknieciu drzwi a wczesniej palila sie od otwarcia drzwi z pilota az do momentu przekrecenia klucza w stacyjcie. czy ktos wie jaka moze byc tego przyczyna? lampka ustawiona jest w trybie otwierania drzwi.

Witam! ja mam identyczny problem jak kolega Roni. ( pytanie do niego moze juz sie uporał z problemem) Dodam ze jeżeli nacisne drugi raz na guzik otwarcia to oświetlenie zapala sie normalnie i działa do momentu przekręcenia kluczyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie też tak wariowało i okazało się że po zimie zwilgotniałe połączenia na kablach idących od modułu komfortu poprostu się rozsypały. idzie tam mnóstwo wiązek a izolowane są słabo i na łączeniach śniedzieją i się ksyją. u mnie przelutowanie tych połaczeń pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie! wczoraj sprawdziłem komfort i był suchutki i wszystkie kabelki tez w idealnym stanie. Sprawdziłem tez kostki w tylnich słupkach wychodzące na drzwi i w prawej było dosyć sporo śniedzi. Po wyczyszczeniu oświetlenie zaczęło działać normalnie po otwarciu z pilota zapalało sie jednak po kilku próbach znowu przestało działać, znowu wyciągnąłem wtyczke psiknołem preparatem do czyszczenia styków: pierwsza próba nie działa, kilka nastepnych działa. Ale dzisiaj rano znowu nie działa. Teraz pytanko: czy w samym zamku jest jakiś mikrostyk który moze być odpowiedzialny za załanczanie sie tego oświetlenia po otwarciu z pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! wczoraj sprawdziłem komfort i był suchutki i wszystkie kabelki tez w idealnym stanie. Sprawdziłem tez kostki w tylnich słupkach wychodzące na drzwi i w prawej było dosyć sporo śniedzi. Po wyczyszczeniu oświetlenie zaczęło działać normalnie po otwarciu z pilota zapalało sie jednak po kilku próbach znowu przestało działać, znowu wyciągnąłem wtyczke psiknołem preparatem do czyszczenia styków: pierwsza próba nie działa, kilka nastepnych działa. Ale dzisiaj rano znowu nie działa. Teraz pytanko: czy w samym zamku jest jakiś mikrostyk który moze być odpowiedzialny za załanczanie sie tego oświetlenia po otwarciu z pilota?

 

Pierwszy "strzał" idzie z modułu,jak otworzysz drzwi to z mikrowyłącznika w zamku.Jeżeli chodzi o zaśniedziałe styki-najlepiej każdy z osobna wyczyścić.Wiem że to trochę pracy ale daje pożądany efekt.Nawet jak popsikasz preparatem ułątwiającym kontakt to niewiele on zdziała jak są mocno zaśniedziałe styki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do tematu Brak swiatla w kabinie-Rozwiazanie zagadki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do tematu Brak swiatla w kabinie-Rozwiazanie zagadki ;)

 

Widziałem ten wynalazek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności