Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

czy numer 028130135F to prawidłowy numer N109(zawór odcinający paliwo) do mojego Passożyta?

AFN 98r. VIN: WVWZZZ3BZWE278506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cz taki numer jest w katalogu etki 3B0 853 678???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób mówi ze nie było halogenów w B5 ,ale czy te ze zdjęcia to nie oryginał??

passat-full.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat-cover.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A cz taki numer jest w katalogu etki 3B0 853 678???

 

Tak jest taki numer i jest to kratka wlotu powietrza prawa bez halogenów.

 

 

[ATTACH=CONFIG]80289[/ATTACH]

 

 

Obstawiam że chodzi Ci o numer 3B D 853 678 i jest to wtedy kratka środkowa - Chinol, od modelu z 2000 r.

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

poda mi ktoś nr rozrusznika do LT 35 2005r BBF ?? 2.5 TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy taki numer 3BD 841 700 to będzie numer halogenu???

passat-fl1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób mówi ze nie było halogenów w B5 ,ale czy te ze zdjęcia to nie oryginał??

 

To co pokazałeś na zdjęciu to oryginały tyle że te elementy były ale tylko w wersjach na rynek azjatycki, bynajmniej tak mi pokazuje w etosie, podejrzewam że tych elementów nie dostaniesz w serwisie VW. W etosie na rysunku ten element jest oznaczony ale zamiast nr części jest wpis - element nie dostępny poza rynkiem Azjatyckim.P1040811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na azjatycki i podobno na rynek usa wychodziły passaty z halogenami, a w ETCE nie ma możliwosci sprawdzenia numeru halogenów ?? chyba jest tam odnosnik czesci na rynek chiński i usa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na azjatycki i podobno na rynek usa wychodziły passaty z halogenami, a w ETCE nie ma możliwosci sprawdzenia numeru halogenów ?? chyba jest tam odnosnik czesci na rynek chiński i usa??

 

Oryginalnie w Passatach B5 3B halogeny były sparowane razem z reflektorami, nie było ich w dolnej listwie zderzaka. Ile chcesz jeszcze wałkować ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

czeka mnie kupno tylnej piasty + łożysko i teraz pytanie. jaki jest numer tylnej piasty firmy SKF do mojego passata (dane pod awatarem)

Czy to będzie [Łożysko koła TYŁ o nr. VKBA 3489] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na azjatycki i podobno na rynek usa wychodziły passaty z halogenami, a w ETCE nie ma możliwosci sprawdzenia numeru halogenów ?? chyba jest tam odnosnik czesci na rynek chiński i usa??

 

Nie wiem jak jest w ETCE ja mam serwisówkę VW ETOS która chodzi w serwisach VW i niestety w nim nie ma możliwości ustalenia elementów na rynek Azjatycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ,

 

czeka mnie kupno tylnej piasty + łożysko i teraz pytanie. jaki jest numer tylnej piasty firmy SKF do mojego passata (dane pod awatarem)

Czy to będzie [Łożysko koła TYŁ o nr. VKBA 3489] ?

 

Podaj numer VIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oryginalnie w Passatach B5 3B halogeny były sparowane razem z reflektorami, nie było ich w dolnej listwie zderzaka. Ile chcesz jeszcze wałkować ten temat?

 

Jak uważasz ze nie było to twoje zdanie i tego sie trzymaj. Moje jest zupełnie inne i do B5tki były tylko nie wychodziły na europę. A co do wałkowania to nic tobie do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... A co do wałkowania to nic tobie do tego.

 

Skoro tak uważasz to życzę powodzenia. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gello600 Ale po co ten stressss:hmm

 

Na 200% były oddzielne światła przeciwmgielne ale dla Azjatów, jak było na USA nie wiem, ale mogę się domyślać że też mogły występować koniec końców ich lampy różnią się od naszych europejskich np nie mają tzw światło-cienia tylko świecą całą jakby jasną plamą.

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy numer 028130135F to prawidłowy numer N109(zawór odcinający paliwo) do mojego Passożyta?

AFN 98r. VIN: WVWZZZ3BZWE278506

 

Tak, ten numer jest prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr VIN :WVWZZZ3BZVE005237

 

proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gello600 Ale po co ten stressss:hmm

 

Jak najbardziej bez stresu wladek1181,ale kolega david1881 rzucił hasło ze coś się wałkuje i najwyrazniej to jemu coś nie pasuje, ma swoje zdanie ok to jest do zrozumienia, wypowiedział się i tez ok dzięki jemu za to,stanowczo jest przy swoim zdaniu i tez ok,ale po co takie teksty od razu.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności