Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie ten numer jest na wałku który teraz jest w skrzyni a ten którego etka nie rozpoznaje był w skrzyni wcześniej i działał. :-) sam już nie wiem co jest grane . Muszę pojeździć po złomach i popatrzeć ,może coś znajdę :)

Dzięki wielkie za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

mam uszkodzona manetkę wycieraczek i potrzebuje zakupić nową lub sprawną używaną. Poszukuje informacji jaki jest nr części tej manetki. Czy ktoś może mi pomóc? Mój pasztet: 2005 rok, silnik BMP. Jeśli trzeba podam nr VIN.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w wątku o etce.

Jej typ zależy od tego czy masz mfa, multikierę i rodzaju nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam:

- MFA

- tempomat

- zwykłą kierownice

- combi

nr VIN WVWZZZ3CZ6E098899

 

proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam:

- MFA

- tempomat

- zwykłą kierownice

- combi

nr VIN WVWZZZ3CZ6E098899

 

proszę o pomoc

 

Więc będzie tak:

1. 3C9 953 513 AF 9B9 – dla kodów wyposażenia: 1XX, 2ZB, 2ZM, 2ZZ, 9Q1, 9Q5

2. 3C9 953 513 AF 9B9 – dla kodów wyposażenia: 2ZH, 9Q1, 9Q5

3. 3C9 953 513 AG 9B9 – dla kodów wyposażenia: 1MA, 1MH, 9Q1, 9Q5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc będzie tak:

1. 3C9 953 513 AF 9B9 – dla kodów wyposażenia: 1XX, 2ZB, 2ZM, 2ZZ, 9Q1, 9Q5

2. 3C9 953 513 AF 9B9 – dla kodów wyposażenia: 2ZH, 9Q1, 9Q5

3. 3C9 953 513 AG 9B9 – dla kodów wyposażenia: 1MA, 1MH, 9Q1, 9Q5

 

A jak to sprawdzić bez rozbierania kierownicy? Da się VCDS-em jakoś sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to sprawdzić bez rozbierania kierownicy? Da się VCDS-em jakoś sprawdzić?

 

Raczej wątpię. Możesz spojrzeć na wlepkę kodów w bagażniku, czy znajdziesz takie kody (jeśli nie masz rozkodowanego numeru VIN).

 

Spójrz co masz poniżej:

1. 3C9 953 513 AF 9B9

1XX - obszyta skórą wielofunkcyjna sportowa kierownica w / Tiptronic

2ZB - obszyta skórą wielofunkcyjna sportowa kierownica

2ZM - obszyta skórą wielofunkcyjna sportowa kierownica

2ZZ - wielofunkcyjna kierownica (skóra + drewno)

9Q1 - wielofunkcyjny komputer

9Q5 - wielofunkcyjny komputer / komputer pokładowy z kontrolą wyboru

2. 3C9 953 513 AF 9B9

2ZH - kierownica węglowa dla systemu poduszek powietrznych

9Q1 - wielofunkcyjny komputer

9Q5 - wielofunkcyjny komputer / komputer pokładowy z kontrolą wyboru

3. 3C9 953 513 AG 9B9

1MA - kierownica

1MH - skórzana kierownica

9Q1 - wielofunkcyjny komputer

9Q5 - wielofunkcyjny komputer / komputer pokładowy z kontrolą wyboru

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej wątpię. Możesz spojrzeć na wlepkę kodów w bagażniku, czy znajdziesz takie kody (jeśli nie masz rozkodowanego numeru VIN).

 

Spójrz co masz poniżej:

1. 3C9 953 513 AF 9B9

1XX - obszyta skórą wielofunkcyjna sportowa kierownica w / Tiptronic

2ZB - obszyta skórą wielofunkcyjna sportowa kierownica

2ZM - obszyta skórą wielofunkcyjna sportowa kierownica

2ZZ - wielofunkcyjna kierownica (skóra + drewno)

9Q1 - wielofunkcyjny komputer

9Q5 - wielofunkcyjny komputer / komputer pokładowy z kontrolą wyboru

2. 3C9 953 513 AF 9B9

2ZH - kierownica węglowa dla systemu poduszek powietrznych

9Q1 - wielofunkcyjny komputer

9Q5 - wielofunkcyjny komputer / komputer pokładowy z kontrolą wyboru

3. 3C9 953 513 AG 9B9

1MA - kierownica

1MH - skórzana kierownica

9Q1 - wielofunkcyjny komputer

9Q5 - wielofunkcyjny komputer / komputer pokładowy z kontrolą wyboru

 

Więc, czeka mnie rozbiórka kolumny kierowniczej... może koś podesłać linka "jak rozebrać kolumnę kierowniczą" nie robiąc szkód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc, czeka mnie rozbiórka kolumny kierowniczej... może koś podesłać linka "jak rozebrać kolumnę kierowniczą" nie robiąc szkód?

 

Nie musisz rozbierać, żeby sprawdzić numer.

Rodzaj manetki różni się tylko rodzajem kierownicy. Określ się jaką masz u siebie i spójrz na to co napisałem Ci wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuje numer modulu komfortu ktory bedzie wspolpracowal z kluczykiem 434 MHz, passat B5 2004 rok. Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,potrzebuje numer modulu komfortu ktory bedzie wspolpracowal z kluczykiem 434 MHz, passat B5 2004 rok. Z gory dzieki

 

Napisz jeszcze jaki to jest rodzaj nadwozia, szyby elektryczne z przodu i z tyłu czy tylko z przodu, czy masz składane i podgrzewane lusterka itp. To wszystko jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto variant, szyby el x 4, lusterka ogrzewane nie skladane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz rozbierać, żeby sprawdzić numer.

Rodzaj manetki różni się tylko rodzajem kierownicy. Określ się jaką masz u siebie i spójrz na to co napisałem Ci wyżej.

Ja mam zwykłą kiere więc wychodzi na to że mam 3C9 953 513 AF 9B9

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj potrzebuje numer sprężyn zawieszenia przedniego do mojego auta i tutaj jest zagadka ponieważ za racji tego że posiadam auto w wersji brytyskiej i w dowodzie rejestracyjnym ma wpiasne Sport, zawieszenie jest delikatnie obniżone chyba -20mm od standardowego (prawdopodbnie europejska wersja sportlaina ma takie samo zawieszenia) byłem już w dwóch sklepach i pytałem się o spreżyny i jak tłumacze im o co mi chodzi to mi mówią że oni w katalogach nie mają żadnej wzmianki na temat obniżonego standardowo zawieszenia. I już nie wiem. Jezeli ktoś by mógł sprawdzić czy Etka rozróżnia spężyny na jakieś standardowe i obniżone to byłbym wdzięczny. I jeszcze jedno numer śruby trzymającej górne wachacze ze zwrotnicą. Auto takie jak w opisie z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Dzisiaj potrzebuje numer sprężyn zawieszenia przedniego do mojego auta i tutaj jest zagadka ponieważ za racji tego że posiadam auto w wersji brytyskiej i w dowodzie rejestracyjnym ma wpiasne Sport, zawieszenie jest delikatnie obniżone chyba -20mm od standardowego (prawdopodbnie europejska wersja sportlaina ma takie samo zawieszenia) byłem już w dwóch sklepach i pytałem się o spreżyny i jak tłumacze im o co mi chodzi to mi mówią że oni w katalogach nie mają żadnej wzmianki na temat obniżonego standardowo zawieszenia. I już nie wiem. Jezeli ktoś by mógł sprawdzić czy Etka rozróżnia spężyny na jakieś standardowe i obniżone to byłbym wdzięczny. I jeszcze jedno numer śruby trzymającej górne wachacze ze zwrotnicą. Auto takie jak w opisie z góry dzięki.

 

Podaj kody z wlepy zaczynające się cyfrą "1" i cyfrą "0".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nadzieję że ktoś będzie w stanie mi tutaj pomóc:

 

potrzebuję schemat podłączenia dwóch silniczków elektrycznych, jeden do passata 3bg: GDO 849 696 564; 8D0 959 591 C (numery spisane z silniczka, oraz drugi z passata 3b0: GD0 791 856 713; 8D0 959 591.

 

Są to siłowniczki do sterowania mechanizmem szyberdachu - i potrzebuję się dowiedzieć jak poprowadzić zasilanie do tego pierwszego (zmieniłem szyberdach z b5 na ten z B5FL)

 

Będę bardzo wdzięczny za schematy lub podpowiedzi na forum, PW, bądź mail - [email protected].

 

Oczywiście razem z ewentualną trafną podpowiedzią proszę o adres pocztowy na który podesłać czteropak.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj kody z wlepy zaczynające się cyfrą "1" i cyfrą "0".

 

to są te kody

 

1AT

1G2

1ZC

0JG

0YB

1BE

0JG

0GE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Dzisiaj potrzebuje numer sprężyn zawieszenia przedniego do mojego auta i tutaj jest zagadka ponieważ za racji tego że posiadam auto w wersji brytyskiej i w dowodzie rejestracyjnym ma wpiasne Sport, zawieszenie jest delikatnie obniżone chyba -20mm od standardowego (prawdopodbnie europejska wersja sportlaina ma takie samo zawieszenia) byłem już w dwóch sklepach i pytałem się o spreżyny i jak tłumacze im o co mi chodzi to mi mówią że oni w katalogach nie mają żadnej wzmianki na temat obniżonego standardowo zawieszenia. I już nie wiem. Jezeli ktoś by mógł sprawdzić czy Etka rozróżnia spężyny na jakieś standardowe i obniżone to byłbym wdzięczny. I jeszcze jedno numer śruby trzymającej górne wachacze ze zwrotnicą. Auto takie jak w opisie z góry dzięki.

 

to są te kody

1AT

1G2

1ZC

0JG

0YB

1BE

0JG

0GE

 

Przód:

8D0 411 105 CS - sprężyna śrubowa dla zawieszenia sportowego (1 pasek szary i 1 pasek niebieski)

3B0 413 031 R - amortyzator gazowy dla zawieszenia sportowego

 

Tył:

4B0 511 115 AA - sprężyna śrubowa dla zawieszenia sportowego (1 pasek pomarańczowy i 1 pasek niebieski)

3B0 513 031 P - amortyzator gazowy dla zawieszenia sportowego

 

N 034 790 7 - śruba z łbem sześciokątnym M10 x 100 (numer wycofany w dniu 01/12/2007 roku)

N 034 790 8 - śruba z łbem sześciokątnym M10 x 100 (numer zastępczy od dnia 01/12/2007 roku)

N 102 861 02 - nakrętka kołnierzowa 6-kątna z samozabezpieczeniem M10 (numer wycofany w dniu 01/07/2007 roku)

N 102 861 10 - nakrętka kołnierzowa 6-kątna z samozabezpieczeniem M10 (numer zastępczy od dnia 01/07/2007 roku)

 

przetarła mi sie aluminiowa rurka z egr o plastikową osłonę - jakiś debil dokręcił ją niefabryczną śrubą....

 

Zakupilem już 1 która na oko pasowała, jednak po przymiarce du...

 

Silnik 1.9 TDI 101koni AVB rocznik 2004 - wcześniejsze roczniki mają inna rurkę, to już wiem, te z sharana wyglają podobnie ale najlepiej byłoby po numerze części dość...[ATTACH=CONFIG]81138[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]81139[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]81140[/ATTACH]

 

Najprawdopodobniej chodzi Ci o numer 038 131 522 CB

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności