Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Sorry za banalne pytanie, ale dziś w dwóch sklepach dostałem dwie różne odpowiedzi i nie jestem pewien komu wierzyć... Proszę o sprawdzenie jakiej średnicy tarcze hamulcowe z przodu ma mój Passek? WVWZZZ3BZ1P067753 Dodatkowo, czy występują też zamienniki klocków bez czujników zużycia (wiem, że to nie z ETKI, ale może ktoś odpowie mnie laikowi). Jeśli można też prosić o numery tarczy z ETKI, będę wdzięczny.

 

pzdr, kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi sprawdzi czy klocki o tym nr 4A0615415C z audi pasują do passata AJM 1999r ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,

 

Sorry za banalne pytanie, ale dziś w dwóch sklepach dostałem dwie różne odpowiedzi i nie jestem pewien komu wierzyć... Proszę o sprawdzenie jakiej średnicy tarcze hamulcowe z przodu ma mój Passek? WVWZZZ3BZ1P067753 Dodatkowo, czy występują też zamienniki klocków bez czujników zużycia (wiem, że to nie z ETKI, ale może ktoś odpowie mnie laikowi). Jeśli można też prosić o numery tarczy z ETKI, będę wdzięczny.

 

pzdr, kris

 

Podaj kody z wlepy zaczynające się cyfrą "1".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przód:

8D0 411 105 CS - sprężyna śrubowa dla zawieszenia sportowego (1 pasek szary i 1 pasek niebieski)

3B0 413 031 R - amortyzator gazowy dla zawieszenia sportowego

 

Tył:

4B0 511 115 AA - sprężyna śrubowa dla zawieszenia sportowego (1 pasek pomarańczowy i 1 pasek niebieski)

3B0 513 031 P - amortyzator gazowy dla zawieszenia sportowego

 

N 034 790 7 - śruba z łbem sześciokątnym M10 x 100 (numer wycofany w dniu 01/12/2007 roku)

N 034 790 8 - śruba z łbem sześciokątnym M10 x 100 (numer zastępczy od dnia 01/12/2007 roku)

N 102 861 02 - nakrętka kołnierzowa 6-kątna z samozabezpieczeniem M10 (numer wycofany w dniu 01/07/2007 roku)

N 102 861 10 - nakrętka kołnierzowa 6-kątna z samozabezpieczeniem M10 (numer zastępczy od dnia 01/07/2007 roku)

 

david1881 dzięki wielkie masz odemnie wirtualne piwo:drinks: a jak wpadniesz do Stafford to nawet dwa prawdziwe poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj kody z wlepy zaczynające się cyfrą "1".

 

Widzisz, poprzedni właściciel chyba nie lubił papierów w samochodzie i wlepa w bagażniku jest zerwana. Podałem VIN, więc jak masz dostęp do ETKI, to chyba nie będzie problem znaleźć daną część?

 

 

PS. Po rozkodowaniu w ETCE wyposażenia na podstawie VIN-u wywala coś takiego:

 

1AC Anti-lock brake system (ABS)

1BA Standard suspension/shock absorption

1C1 Antifreeze up to -25 degree celsius tolerance up to -30 degree C

1D0 Without trailer hitch

1DG Nameplate set "TDI"

1E0 Without activated charcoal canister

1EX Special identification plate for EC for M1 passenger vehicle

1G2 Steel spare wheel with original equipment tires

1KD Disc brakes, rear

1N1 Power steering

1PA Standard wheel bolts

1Q1 Mass damper for steering wheel, 26.5Hz

1SA Without additional engine guard

1T2 Warning triangle

1V0 Without duty-free and cost-free tires

1VG Installation parts for four-cylinder engine

1WD Transmission shaft for tripod joints

1X0 Front wheel drive

1YA Without transmission shafts f. rear axle

1Z0 Initial standard fuel filling

1ZC Disc brakes, front (Geomet D)

 

Może to Ci pomoże?

 

pzdr, kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos poda mi rozmiar oringow ktore sa naprzewodach wchodzacych do sprezarki klimy 2004 1.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, poprzedni właściciel chyba nie lubił papierów w samochodzie i wlepa w bagażniku jest zerwana. Podałem VIN, więc jak masz dostęp do ETKI, to chyba nie będzie problem znaleźć daną część?

 

 

PS. Po rozkodowaniu w ETCE wyposażenia na podstawie VIN-u wywala coś takiego:

 

1AC Anti-lock brake system (ABS)

1BA Standard suspension/shock absorption

1C1 Antifreeze up to -25 degree celsius tolerance up to -30 degree C

1D0 Without trailer hitch

1DG Nameplate set "TDI"

1E0 Without activated charcoal canister

1EX Special identification plate for EC for M1 passenger vehicle

1G2 Steel spare wheel with original equipment tires

1KD Disc brakes, rear

1N1 Power steering

1PA Standard wheel bolts

1Q1 Mass damper for steering wheel, 26.5Hz

1SA Without additional engine guard

1T2 Warning triangle

1V0 Without duty-free and cost-free tires

1VG Installation parts for four-cylinder engine

1WD Transmission shaft for tripod joints

1X0 Front wheel drive

1YA Without transmission shafts f. rear axle

1Z0 Initial standard fuel filling

1ZC Disc brakes, front (Geomet D)

 

Może to Ci pomoże?

 

pzdr, kris

 

4B0 615 301 B - tarcza hamulcowa, wentylowana (288 x 25 mm)

 

witam czy ktos poda mi rozmiar oringow ktore sa naprzewodach wchodzacych do sprezarki klimy 2004 1.9

 

Nr 15 i 15A z pliku poniżej.

Układ klimatyzacji.pdf

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jak nazywa się rurka ?azm.jpg i jaki jest nr etki. Nikt nie zna nr?

Edytowane przez zaksiu1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosżę kolegów o podanie numeru oryginalnego pompy hamulcowej b5 1.6 AHL 1997r. (modelowo 1998), (auto z ABS) VIN WVWZZZ3BZWP1200xx (xx niepotrzebne cyfry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję nr miski olejowej mam Passata b5 rok 1999 model 2000 silnik 1.9 TDI 110 km (AFN).Mam tam miskę aluminiową z czujnikiem na mojej misce mam nr.

058 103 603 tylko problem jest w tym że w sklepie wogóle nie wbija im się taki numer.Nr. VIN WVWZZZ3BZYP053123.

Muszę zmienić miskę bo się gwint zerwał.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek0701

4D0611021A bez ESP lub 4D0611021B z ESP

 

---------- Dodano o 14:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:39 ----------

 

gkwas1

Odpowiedni numerek miski pod AFN to: 050103601 MISKA / 296zł

Edytowane przez Krzysiek_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

koledzy pilnie potrzebuję informacji jaki numer części ma intercooler do Passata 2.0 TDI 2006r BMR

Czy wiecie czy do różnych silników są różne intercoolery? Na allegro piszą że i do tdi i do benzyny ten sam ale z drugiej strony na zdjęciach są przy najmniej 2 różne intercoolery (wlot i wylot na dole lub jeden z nich na górze). Numery części też różne (co najmniej kilka). Gdzie kupić taki intercooler najlepiej, najtaniej, najszybciej?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

koledzy pilnie potrzebuję informacji jaki numer części ma intercooler do Passata 2.0 TDI 2006r BMR

Czy wiecie czy do różnych silników są różne intercoolery? Na allegro piszą że i do tdi i do benzyny ten sam ale z drugiej strony na zdjęciach są przy najmniej 2 różne intercoolery (wlot i wylot na dole lub jeden z nich na górze). Numery części też różne (co najmniej kilka). Gdzie kupić taki intercooler najlepiej, najtaniej, najszybciej?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdr

 

Numer intercoolera do Twojego samochodu to 3C0 145 805 P. Do różnych silników mają zastosowanie różne numery. Na forum jest dużo osób, u których kupisz pewny towar.

 

gkwas1

Odpowiedni numerek miski pod AFN to: 050103601 MISKA / 296zł

 

A mi się wydaje, że będzie to 058 103 598 B. Numer który podałeś ma zastosowanie do numeru VIN >>3B-X-600 000, a w tym zakresie VIN Grzegorza się nie mieści.

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid dzięki wielkie! A czy wiesz może czy musi być na końcu "P"? Czy jak będzie inna literka albo dwie to będzie pasował? Co oznaczają te litery na końcu i czy mają takie duże znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze ktos mi podac numer dolnego prawego zawiasu w przednich dzrwiach do mojego BKP z 2006 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy moze ktos mi podac numer dolnego prawego zawiasu w przednich dzrwiach do mojego BKP z 2006 roku.

 

Jeśli znajdziesz którykolwiek z poniższych numerów to będzie pasował:

3C0 831 412 C

3C8 831 412 A

3C8 831 412 B

 

Dawid dzięki wielkie! A czy wiesz może czy musi być na końcu "P"? Czy jak będzie inna literka albo dwie to będzie pasował? Co oznaczają te litery na końcu i czy mają takie duże znaczenie?

 

Według ETKI każda inna literka na końcu numeru była przypisana do innego kodu literowego silnika.

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może orientuje się ktoś czy zawias o nr 4B0 831 411 B posiada jakieś zamienniki?

Generalnie to po fotkach wszystkie zawiasy do vw wyglądają tak samo, potrzebuje właśnie zawias dolny do przodu a cena w aso jest trochę chora. Może ktoś już to przerabiał?

 

Drugie pytanie, czym różnią się elementy wygłuszenia błotnika o nr 3B0 864 235 od 3B0 864 235 A. Podejrzewam że jeden jest do błotników z kierunkiem, a drugi do błotników bez kierunku, tylko niech mi ktoś powie który jest do którego :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, może orientuje się ktoś czy zawias o nr 4B0 831 411 B posiada jakieś zamienniki?

Generalnie to po fotkach wszystkie zawiasy do vw wyglądają tak samo, potrzebuje właśnie zawias dolny do przodu a cena w aso jest trochę chora. Może ktoś już to przerabiał?

 

Drugie pytanie, czym różnią się elementy wygłuszenia błotnika o nr 3B0 864 235 od 3B0 864 235 A. Podejrzewam że jeden jest do błotników z kierunkiem, a drugi do błotników bez kierunku, tylko niech mi ktoś powie który jest do którego :)

 

Pozdrawiam

 

Więc tak, jeśli chodzi o zawias to ten sam numer występuje w VW Bora, Golf, Passat i Passat Syncro. Natomiast jeśli chodzi o wygłuszenie błotnika to numer 3B0 864 235 dnia 01/04/2007 roku został zastąpiony numerem 3B0 864 235 A więc to jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Audi A6 2001 Avant

Część rolety bagażnika, po prawej stronie - zamek, mocowanie, nie mam pojęcia jak tą część nazwać

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności