Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

czeka mnie kupno tylnej piasty + łożysko i teraz pytanie. jaki jest numer tylnej piasty firmy SKF do mojego passata (dane pod awatarem)

Czy to będzie [Łożysko koła TYŁ o nr. VKBA 3489] ?

 

Nr VIN :WVWZZZ3BZVE005237

proszę

 

8E0 501 611 J - piasta koła z łożyskiem

 

Jak najbardziej bez stresu wladek1181,ale kolega david1881 rzucił hasło ze coś się wałkuje i najwyrazniej to jemu coś nie pasuje, ma swoje zdanie ok to jest do zrozumienia, wypowiedział się i tez ok dzięki jemu za to,stanowczo jest przy swoim zdaniu i tez ok,ale po co takie teksty od razu.???

 

Mi jak najbardziej wszystko pasuje. Zadałeś pytanie czy wychodziły takie zderzaki z halogenami w dolnej listwie, nie ja jeden odpowiedziałem, że w B5 3B takowych nie było, a Ty dalej się upierasz, że jednak były. Wiec po co pytałeś skoro wiesz lepiej i nasze odpowiedzi Cię nie satysfakcjonują.

 

Gwoli ścisłości sprawdziłem w ETCE na rynek azjatycki i tam też nie pokazało halogenów w tej dolnej listwie. ;)

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid wielkie dzięki za potwierdzenie./ po wpisaniu (8E0 501 611 J ) wyskoczyła mi lista

OE VAG - 8E0 501 611 J

FAG - 713 6105 00

FLENNOR - FR191900

MASTER-SPORT - MS-3489

MAXGEAR - 33-0411

NK/SBS - 764718

SNR - R154.44

SKF - VKBA 3489

 

 

Czyli spokojnie tak jak pisałem mogę kupić SKF'a VKBA 3489. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kwesti

ak najbardziej bez stresu wladek1181,ale kolega david1881 rzucił hasło ze coś się wałkuje i najwyrazniej to jemu coś nie pasuje, ma swoje zdanie ok to jest do zrozumienia, wypowiedział się i tez ok dzięki jemu za to,stanowczo jest przy swoim zdaniu i tez ok,ale po co takie teksty od razu.???

 

Ale kwestia względnie wyjaśniona tak się pewnie Dawidowi napisało nie ma co się dąsać luzik:ok:ok:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie ma tu nikogo kto sprawdziłby ten numer rozrusznika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć

poda mi ktoś nr rozrusznika do lt 35 2005r bbf ?? 2.5 td

 

069 911 023 lL

069 911 023 lLX

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pilnie potrzebuję numer uchwytu lusterka fotochromatycznego mocowanego do szyby do B5.

Przy odkręcaniu zwykłego lusterka oderwałem uchwyt z szyby, a mam na podmiankę fotochrom, tylko bez uchwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

pilnie potrzebuję numer uchwytu lusterka fotochromatycznego mocowanego do szyby do B5.

Przy odkręcaniu zwykłego lusterka oderwałem uchwyt z szyby, a mam na podmiankę fotochrom, tylko bez uchwytu.

 

3B0 845 543 A - płytka do mocowania lusterka wewnętrznego dla pojazdów z czujnikiem deszczu.

Reszta w pliku poniżej.

Lusterko.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc w załączonym pliku nie znalazłem tej części na rysunku, ani tego numeru 3B0 845 543 A

Edytowane przez _carlos-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi Ci o rozpiskę wszystkich części w pdf, to raczej zapomnij, bo będą to tysiące stron. Podaj o jaką cześć Ci chodzi konkretnie.

 

Chodzi o numer łożyska, o ile występuje osobno, wentylatora mieszczącego się zaraz przed chłodnicą. Chodzi o to mniejsze koło, po prawej stronie patrząc z kabiny.

Drugą rzeczą są silniczki od klimatyzacji, które słychać podczas pracy. Tutaj też poproszę o ich numer.

Dodatkowo, jak sprawdzić jakie oznaczenia powinny mieć filtry

oleju

paliwa

powietrza i kabinowy, bez sprawdzania "w naturze" ?

 

Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

 

Noss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc w załączonym pliku nie znalazłem tej części na rysunku, ani tego numeru 3B0 845 543 A

 

Podaj rocznik tego samochodu lub numer VIN.

 

Chodzi o numer łożyska, o ile występuje osobno, wentylatora mieszczącego się zaraz przed chłodnicą. Chodzi o to mniejsze koło, po prawej stronie patrząc z kabiny.

Drugą rzeczą są silniczki od klimatyzacji, które słychać podczas pracy. Tutaj też poproszę o ich numer.

Dodatkowo, jak sprawdzić jakie oznaczenia powinny mieć filtry

oleju

paliwa

powietrza i kabinowy, bez sprawdzania "w naturze" ?

Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

Noss

 

Podaj numer VIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WVWZZZ3CZ7E158018

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o numer łożyska, o ile występuje osobno, wentylatora mieszczącego się zaraz przed chłodnicą. Chodzi o to mniejsze koło, po prawej stronie patrząc z kabiny.

Drugą rzeczą są silniczki od klimatyzacji, które słychać podczas pracy. Tutaj też poproszę o ich numer.

Dodatkowo, jak sprawdzić jakie oznaczenia powinny mieć filtry

oleju

paliwa

powietrza i kabinowy, bez sprawdzania "w naturze" ?

Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

Noss

 

WVWZZZ3CZ7E158018

dzięki

 

071 115 562 C - wkład filtra oleju z uszczelką

3C0 127 434 - wkład filtra paliwa z uszczelką

1K0 129 620 D - wkład filtra powietrza

1K0 819 644 B - wkład filtra przeciwpyłkowego

1K2 907 511 G - silnik nastawczy możliwości zamkniętego obiegu powietrza (V 113)

1K0 907 511 D - silnik nastawczy możliwości zamkniętego obiegu powietrza (V 71)

1K0 907 511 B - silnik nastawczy klapy regulacji temperatury (strona prawa V 159)

1K2 907 511 C - silnik nastawczy klapy regulacji temperatury (strona lewa V 158)

1K2 907 511 E - silnik nastawczy klapy odmrażania (V 107)

1K2 907 511 - silnik nastawczy klapy centralnej (V 70)

 

Jeżeli chodzi o łożysko wentylatora, to chyba raczej nie występuje ono osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, dzięki wielkie

Noss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuję numery napędu linki prędkościomierza i wałka zębnika do Passka B3 2.0 8v Skrzynia automat CBZ. Gdzie bym tego nie szukał to ponoć nie ma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mistrzowie nawalił mi sterownik silniczka drzwi prawych przednich pasażera, nie mam na nim żadnego numeru

Autko z 4xelektryczne szyby, elktrycznie regulowane lusterka, klimatronic, rok 1997

 

VIN WVWZZZ3BZWP094406

Prosze o numer silniczka ze sterownikiem PP

 

Już kupiłem jeden silniczek na alegro i okazało się że to nie ten a jest tego masa np 3B4837752...... i są różne końcówki które nie wiem co oznaczają.

 

Na sterowniku jest mała naklejka z takimi numerami o których też nigdzie nic nie znalazłem

119107-100 05052500 HW3.20 SW4.2

Edytowane przez cypoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje schemat silnika jak wygląda odma w pasku silnik AWT 2001-2002 rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam potrzebuje schemat silnika jak wygląda odma w pasku silnik AWT 2001-2002 rok?

 

W pliku poniżej.

Odpowietrzenie.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje nr łożysk mech różnicowego ze skrzyni 6cio biegowej oznaczenie ELN, B5 2000 ATJ oraz łożyska na walkach ataku te co dwa co najczęściej siadają.

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję nr pompy wspomagania oraz maglownicy do pasata AVF 1.9 TDI, 130KM z 2003 r. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności