Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

Lub jak sam zdecyduje ... Tak jest u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, też mi się skasował kiedyś, no i nie wiedziałem czemu... A również chciałem pozostawić od początku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dałem sobie z tym spokój. Policzyłem z FV po 9 m-cach i wyszło mi ile pali. I temat dla mnie zamknięty, nie patrzę już na spalanie.

Jak będę na przeglądzie to to zgloszę, może będą mieli nowsze oprogramowanie to mi za aktualizują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dałem sobie z tym spokój. Policzyłem z FV po 9 m-cach i wyszło mi ile pali. I temat dla mnie zamknięty, nie patrzę już na spalanie.

Jak będę na przeglądzie to to zgloszę, może będą mieli nowsze oprogramowanie to mi za aktualizują :)

 

Do zbierania statystyk spalania polecam http://www.motostat.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się kasuje długoterminowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W widoku CAR w USTAWIENIACH są opcje kasowania przebiegu (na dole listy), ale jeśli mnie pamięć nie myli to można skasować od uruchomienia i od tankowania. Długookresowego chyba nie można, kasuje się samo po dystansie lub czasie, o którym pisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAR\USTAWIENIA\Ustawienia zestawu wskaźników\ (czy jakoś tak (ikonka tarczy obrotomierza przykryta dystrybutorem paliwa)) i tam zjeżdżamy na sam dół są dane "Od Uruchomienia" i "Długookresowo" wybieramy które chcemy i zerujemy. Nie można tylko wyzerować "Od tankowania" - wiadomo kiedy się wyzeruje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Chciałem potwierdzić (wyszukiarka daje mnóstwo wyników) , czy w waszych B8 te chromowane listwy przy oknach są ,..... hmmm... brudne nawet po umyciu samochodu. Moje są takie przykurzone, przyobrudzone, matowe... trudno mi to określić jednoznacznie, ale samo przetarcie nie rozwiązuje probelemu. Co to za dziwna sytuacja, czy to tylko mój egzemplarz... a że mam czarnego sedana to chromy się odznacząją, na tle czarnego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem, że gdy ACC zatrzymuje samochód, to w momencie zatrzymania słychać z przodu cichy terkot. To jest naprawdę cichy dźwięk, ale dziś miałem wyłączone audio, więc to usłyszałem i teraz się zastanawiam, czy TTTM, czy to jednak usterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy testowałem oświetlenie i jakoś na pustej drodze w totalnych ciemnościach anie razu nie zaświeciły mi się drogowe, a opcja była zaznaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to dokladnie bylo, w Katowicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a opcja była zaznaczona.

 

Co znaczy, że opcja była zaznaczona?

Oczywiście wiesz, że nawet te automatyczne drogowe trzeba aktywować dźwignią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj uderzenie kamieniem, i po szybie. Rysa jest chyba w srodku szyby, zewnetrzna oraz wewnetrzna czesc jest nienaruszona.IMG_20170303_172236[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to dokladnie bylo, w Katowicach?

heheh nie, jeździłem bo zadupiach o godz 12 w nocy .

 

 

Co znaczy, że opcja była zaznaczona?

zaznaczona w menu, ale nie wiedziałem, że trzeba czymś aktywować.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

dzisiaj uderzenie kamieniem, i po szybie. Rysa jest chyba w srodku szyby, zewnetrzna oraz wewnetrzna czesc jest nienaruszona.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: IMG_20170303_172236[1].jpg Wyświetleń: 0 Rozmiar: 35.3 KB ID: 151624

 

jaki przebieg :) ???

te szyby chyba są o połowe cieńsze niż w autach z lat 90.

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rysa jest chyba w srodku szyby, zewnetrzna oraz wewnetrzna czesc jest nienaruszona.

 

Tak czy owak - jest jak napisałeś: po szybie. Współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyba to nie problem, tylko klopot, bo musze jechac do wiekszego oddzialu Carglass, bo u mnie w miasteczku nie skalibruja kamery. Operacja caly dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Operacja caly dzien.

 

To właśnie miałem na myśli - stratę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo u mnie w miasteczku nie skalibruja kamery

No właśnie też miałem wymienianą pare dni temu szybę ale w ASO na gwarancji i ciekawe czy kalibrowali kamere. JAk w ogóle sprawdzić czy dobrze funkcjonuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w nocy testowałem oświetlenie i jakoś na pustej drodze w totalnych ciemnościach anie razu nie zaświeciły mi się drogowe, a opcja była zaznaczona.

 

A z jaką prędkością, bo DLA nie działają poniżej 50 lub 60 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa jak masz asystent korka i włączony tempomat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności