Skocz do zawartości

kubek197878

 • Zawartość

  341
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kubek197878

 • Urodziny 18.07.1980

Informacje osobiste

 • Imię
  Kubek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poland

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TDI 150KM
 • Rok produkcji
  2016
 1. Awarie, naprawy reklamacyjne B8

  ja mam w obu klamkach przednich po jednym malutkim odprysku ale trzeba się przyjrzeć i tylko w jednym miejscu. Na razie tego nie reklamuje .
 2. Praktyczne uwagi użytkowników

  no niestety ten radar też jest niedopracowany. Ja też mam ciągłe problemy jak nawet trochę tylko posypie. Trzeba stale zatrzymywać się i go czyścić. LEDY ledami, a z co laserowymi ? jak dostaniemy po gałach taką wiązką ?:)
 3. Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

  u mnie było 17% w lutym 2017 - cena katalogowa 155,600 , cena specjalna z wyposażeniem promocyjnym 129700. Tak poza tym jesteśmy rynkiem gorszego sortu i przez to gorszego traktowania klienta niż np. w niemczech. Teraz pewnie muszą wyprzedać z placów wszystko bo taki jest odgórny przykaz. Nie podoba się ??? to jedź se pan do niemiec ale tam zapłacisz 30 tyś więcej za ten sam model z tym samym wyposażeniem. Ciekawe jak w czeskich salonach, podobno o wiele lepiej i może ciut taniej ale leasingi mają na lepszych zasadach.
 4. Praktyczne uwagi użytkowników

  za H7 nie tęsknię ale dobre ksenony już tak.... z tym podniesieniem linii światła to nie tylko dla własnego bezpieczeństwa musiałem zrobić ale i z tego powodu, że nie widziałem w wielu przypadkach przechodniów czy ludzi idących w martwym zaciemnionym polu. Jeśli wyskoczy jakieś zwierze to ta sama historia.
 5. Mirrorlink vs App Connect

  jak uruchomię poprzez mirrorlink to mam parę ikonek ale nie ma na pewno wszystkich, a w sumie to prawie żadnych i youtuba. Poprzez appconnect nie mam wyświetlanego ekranu tel. jedynie mam google map i coś tam jeszcze. I jak nie zrobię uaktualnienia do nowej wersji "androidauto" to nie połączy się w ogóle z tel.
 6. Mirrorlink vs App Connect

  Tzn, że jak się nie ma aktywacji to nic nie działa czy działa ale w okrojonej wersji bo nie wiem o co chodzi. U mnie działa automapa, jest mirrorlink, appconnect i carnet ale nie mam całego telefonu przeniesionego na ekran i nie działa janosik czy youtube. Dodatkowo co jakiś czas muszę aktualizować w telefonie androidauto i mam jakąś informacje, że usługa nie aktywna w Polsce.
 7. PASSAT B8 KOMBI 2015

  dokładnie tak samo zrobiłem... ja mam zimówkę 8/17" opona 215 i podłoga siedzi nisko. Do koła wsadziłem styropian od jakiegoś innego vw, a ten z boku wywalony. Ogólnie też mało przemyślane.
 8. Praktyczne uwagi użytkowników

  te ledy są niedopracowane i autopoziomowanie powinno działać na innej zasadzie. Najgorzej jest gdy jesteśmy przed wzniesieniem to nic nie widać ponad linią światła. Trochę je podniosłen bo nie dało się jeździć pomimo, że na stacji stwierdzili, że są w normie.
 9. Awarie, naprawy reklamacyjne B8

  U mnie ostatnio wzrosło spalanie o jakiś litr, nie wiem czemu. Teraz mam 7,2-7,5 w mieście, wcześniej było 6,5 ,te same odcinki do pracy. Na trasie też nie zejdę poniżej 5,3-5,5 (80-90/h). Tak poza tym musiałem dolać płyn chłodzący 0,5 L (przebieg 20 tyś.). Ciekawe gdzie on ucieka .
 10. Discovery Pro POI

  u mnie DP nie widzi plików do aktualizacji POI ,konwertowane były na stronce VW i na 100% są do DP. W głównym katalogu bez innych plików na penie i też na SD.
 11. Mirrorlink vs App Connect

  czy to dotyczy też DP ???
 12. Praktyczne uwagi użytkowników

  heh.. dokładnie wczoraj wyskoczył mi błąd, a nigdy wcześniej nie miałem- przebieg 20 tyś. Nie sprawdzałem ciśnienia jeszcze ale nic nie ściąga. Będę zmieniał koła na zimę to sprawdzę czy jakiś gwóźdź nie siedzi .
 13. Awarie, naprawy reklamacyjne B8

  tak niestety jest... jeżdżę na co dzień jeszcze paskiem b6 z przebiegiem >400 tyś i octavią 1 z podobnym i zawias tak samo pracuje, a nawet w b6 jest cichszy. W Tiguanie jest już o wiele ciszej. Ogólnie b8 ma głośne zawieszenie.
 14. Mam położony kwarc i po usunięciu kujpie nie widać śladu ale jakby łatwiej schodzą . Tak samo po dobrym wosku czy politurze . Żałuje że nie dałem od razu w salonie na położenie powłoki albo chociaż dobrego wosku.
 15. Discovery Pro POI

  VW zmienił strone i teraz nie wiem gdzie przekonwertować na DPro.
×