Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy wersji 280 km mógłby się odezwać? Chciałbym coś sprawdzić w tym aucie, a okazuje się, że u dilerów w tym kraju stoją jedynie wersje wystawowe z tymi silnikami :-) i można sobie na nie popatrzeć w salonie ;-) ewentualnie pogazować w miejscu ;-D ale już pojeździć nie... będę zobowiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie dzisiaj rano strzepało ... jechałem ok. 60km/h samochód przede mną skręcał w prawo (widziałem to), a ja jechałem nie zwalniając. Front Assist zapiszczał, zasygnalizował obrazkiem i przyhamował :D od razu się dobudziłem :)

Edytowane przez sirocco
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co odo funkcji utrzymywania pasa (LA) to łapie czasem po prawej krawężniki lub krawędź bez namalowanego pasa i nawet steruje. Uruchamia się od 65, ale w dół schodzi do około 62 (na budziku, więc w praktyce do 60. Z kolei przy szybkiej jeździe (tak gdzieś około 200) przeszkadza i lepiej wyłączyć bo wtrąca się i nieprzyjemnie "buja" samochodem - czyli wrażenie jest takie, że samochód nie trzyma kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj wezwanie na akcję serwisową. Wymiana zbiornika paliwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana zbiornika paliwa

 

wiesz coś więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem dzisiaj wezwanie na akcję serwisową. Wymiana zbiornika paliwa

 

Chyba nie ten dział. Trzeba było według mnie napisać w dziale: Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem dzisiaj wezwanie na akcję serwisową. Wymiana zbiornika paliwa ��

 

Wstawisz fotkę tej akcji?

Ale już w dziale "Awarie" :)

Edytowane przez broz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wstawię, ponieważ auto jest w wynajmie długoterminowym i robią to za mnie. Mam tylko oddać auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jest nie tak ze zbiornikiem że będą wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem dzisiaj wezwanie na akcję serwisową. Wymiana zbiornika paliwa

Mozesz w dziale awarie wstawic fragment pisma z wezwaniem, nr akcji oraz opisem ryzyka? Sa tam przyklady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz w dziale awarie wstawic fragment pisma z wezwaniem, nr akcji oraz opisem ryzyka? Sa tam przyklady.

 

Jak kolega pisał:

 

Niestety nie wstawię, ponieważ auto jest w wynajmie długoterminowym i robią to za mnie. Mam tylko oddać auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję się dowiedzieć szczegóły i odezwę się we wtorek wieczorem w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy wersji 280 km mógłby się odezwać? Chciałbym coś sprawdzić w tym aucie, a okazuje się, że u dilerów w tym kraju stoją jedynie wersje wystawowe z tymi silnikami :-) i można sobie na nie popatrzeć w salonie ;-) ewentualnie pogazować w miejscu ;-D ale już pojeździć nie... będę zobowiązany

Jak mogę Ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak mogę Ci pomóc?

 

Dziękuję za odzew, poszło na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam trochę nietypowe pytanie, czy komuś kto odebrał nowe auto przeszkadzał jego zapach nowości?

Czy stosujecie jakieś zapachy samochodowe, które nie bedą gryśc sie z zapachem nowego auta i trochę zniwelują ten zapach nowości?

Bardzo ważne są dla mnie wasze opinie, gdyż chodzi o dziecko, a konkretnie o mojego 4 letniego synka który twierdzi, że w aucie śmierdzi i po 15 minutach przebywania w Passacie zaczyna mieć odruchy wymiotne, choroba lokomocyjna odpada, gdyż Golfem pokonujemy nieraz po 500 km bez postojów i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadam trochę nietypowe pytanie, czy komuś kto odebrał nowe auto przeszkadzał jego zapach nowości?

Czy stosujecie jakieś zapachy samochodowe, które nie bedą gryśc sie z zapachem nowego auta i trochę zniwelują ten zapach nowości?

Bardzo ważne są dla mnie wasze opinie, gdyż chodzi o dziecko, a konkretnie o mojego 4 letniego synka który twierdzi, że w aucie śmierdzi i po 15 minutach przebywania w Passacie zaczyna mieć odruchy wymiotne, choroba lokomocyjna odpada, gdyż Golfem pokonujemy nieraz po 500 km bez postojów i jest ok.

Ja jestem zachwycony zapachem nowego B8. Natomiast moje dzieci zapytane o ten zapach wyraziły zdanie podobne do opinii Twojego syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w kwestii parowania szyb sie poddaje. Z jakiegoś powodu auto strasznie brudzi wew. stronę szyb. Szczególnie przednią i tylną. To jest jakaś masakra. W Golfie VI nie mialem żadnych takich problemow. A tutaj umyje szybę czy to zwykłym płynem do szyb, czy to Autoglym, czy APC i **** - max tydzień i znowu trzeba myc.

Ktos to rozwiazal?

Jesli szyby nie umyje to musze wlaczac co kilka km max nawiew na szyby bo inaczej po zmroku nie da sie jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię zapach nowego auta, ale niestety będę musiał go trochę w jakiś sposób wytłumić z wnętrza, bo mój synek zacznie faktycznie wymiotować, już kilka razy wyciągałem go z auta w ostatniej chwili.

W kategorii wrażenia zapachowe nowy b8 napewno pachnie ładnie, ale dzieci maja swoje prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię zapach nowego auta, ale niestety będę musiał go trochę w jakiś sposób wytłumić z wnętrza, bo mój synek zacznie faktycznie wymiotować, już kilka razy wyciągałem go z auta w ostatniej chwili.

W kategorii wrażenia zapachowe nowy b8 napewno pachnie ładnie, ale dzieci maja swoje prawa.

 

U mnie wciąż pięknie pachnie Nappa :) Uwielbiam ten zapach, z resztą każdy kto wejdzie do mnie do samochodu zachwyca się tym zapachem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie charakterystycznego zapachu - w moim przypadku 'winę' za zapach ponosiły akcesoryjne dywaniki gumowe. Wiem, że są dwa rodzaje tych dywaników. Te na który ja trafiłem faktycznie przez pierwsze tygodnie wydzielały nieprzyjemny zapach, który nic nie miał wspólnego z zapachem nowego samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności