Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wątek, moim zdaniem bardzo potrzebny dla osób, które już jeżdżą odebranymi autami, każdy z nas zauważy jakąś niespodziankę, która w instrukcji może być głęboko ukryta ;-)

Edytowane przez IQM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem ciekawy jakie koledzy mają zużycie paliwa przy silniku 2.0 TDI 150 KM z DSG bo taki zamierzam kupić a niechce mi sie wierzyc ze za miastem ma 4.1 a w miescie 5.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mieście 6.5. Krótkie odcinki za miastem ok 4.5 manualna 2.0 150KM

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jak masz automatyczne światła mijania podczas deszczu a manetke na auto to wycieraczka wyciera ale nadal masz światła dzienne więc albo je włączysz manualnie lub manetki od wycieraczek do góry po chwili w dół na auto i światła się włączą a jazda w deszczu na dziennych kosztuje

Edytowane przez RADEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to kosztuje 1l paliwa rocznie :) ? Bez jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile to kosztuje 1l paliwa rocznie :) ? Bez jaj

 

To była ironia... mandat kosztuje więcej niż litr paliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To była ironia... mandat kosztuje więcej niż litr paliwa :)

 

 

dokładnie :) a może nie wszyscy wiedzą że jazda na dziennych w deszcz to mandat ....

 

http://www.brd24.pl/technika-jazdy/swiatla-jazdy-dziennej-jazde-deszczu-tunelu-dostaniesz-500-zl-mandatu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli spalanie identyczne jak moja b6 z dsg 2.0 TDI 140 kucyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Spalanie w trasie ok 5,7 litra. - jazda Zielona Góra - Wrocław - Zielona Góra.

Miasto około 6,3 litra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Spalanie w trasie ok 5,7 litra. - jazda Zielona Góra - Wrocław - Zielona Góra.

Miasto około 6,3 litra.

Jakie miasto i jaka trasa :)

A mnie ciekawi system składania foteli w passacie- jest jak w b7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SkądSkąd i jak można pobrać loga stacji radiowychradiowych w disover pro?

Wie ktoś dlaczego jak mam włączona opcje coming oraz leaving home to światła pozycyjne włączają się tylko jak otwieram auto a jak zamykam to juz nie?

Edytowane przez dziura75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie ciekawi system składania foteli w passacie- jest jak w b7?

Nie wiem jak wygląda w B7 i nie wiem, czy pytasz o sedana czy kombi, ale jeśli kombi, to tu jest to pokazane:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow

 

odkrylem cos w moim passacie gdyz mianowicie gdy silnik jest cieply przy okolo 2000 rpm slychac specificzny dzwiek tj jakby moj tlumnik byl typowo sportowy lub jaks uczczelka byla wydmuchana nie jest to zbyt uporczywe tylko chcialem sie podzielic ta uwaga czy wy macie tez cos takiego czy po prostu te typy tak maja:blink

czy moze udac sie do serwisu i wytlumaczyc ten przypadek poprostu nie chce sie wyglupic lub cos takiego:debil

 

auto posiadam od dwoch tygodni niewiem czy tak bylo od poczatku czy teraz sie to zaczelo zauwazylem bo przypadkowo wylaczylem radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie wyciągnąć tylnie siedzenie? Chodzi mi o to zeby oparcie składało sie bardziej płasko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które mają B8 z manualną skrzynią: czy u was jak się włączy wsteczny bieg to drążek zmiany biegów po chwili, w czasie cofania, sam zmienia lekko położenie...jakby unosi się, "wyskakuje" do góry? Bieg jest cały czas zapięty i auto cofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma tych objawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do osób, które mają B8 z manualną skrzynią: czy u was jak się włączy wsteczny bieg to drążek zmiany biegów po chwili, w czasie cofania, sam zmienia lekko położenie...jakby unosi się, "wyskakuje" do góry? Bieg jest cały czas zapięty i auto cofa.

 

mysle ze nie ma w tym nic nienormalnego, mam tak w rav 4 i golfie IV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy które mi sie nie podobają:

 

Nie podoba mi sie ze nie da sie ręcznie uruchomić spryskiwaczy reflektorów (przynajmniej ja nie wiem jak to zrobić).

 

Zabezpieczenie wlewu paliwa w dieslu jest trochę upierdliwe, trzeba sie nauczyć jak wepchnąć pistolet. Przy pierwszym tankowaniu miałem problem.

 

Nie podoba mi sie ze nie mam informacji na tablicy jakie światła sie świeca.

 

No i oczywiście ten start/stop który trzeba wyłączać po każdym odpaleniu silnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi sie ze nie mam informacji na tablicy jakie światła sie świeca.

informacje o tym masz na przełączniku świateł. Mi się to rozwiązanie właśnie bardzo podoba i uważam to za atut.

Zabezpieczenie wlewu paliwa w dieslu jest trochę upierdliwe, trzeba sie nauczyć jak wepchnąć pistolet. Przy pierwszym tankowaniu miałem problem.

szczerze mówiąc nie wiem o czym mówisz, nie zaobserwowałem tego.

No i oczywiście ten start/stop który trzeba wyłączać po każdym odpaleniu silnika.

niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie wiem o czym mówisz, nie zaobserwowałem tego.

 

Zabezpieczenie polega na tym zeby nie dało sie włożyć wąskiego pistoletu od bezołowiowej. Moze z czasem sie wyrobi. Na plus ze jak juz pistolet wejdzie to nie ma ryzyka ze wypadnie jak sie go nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności