Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmienialem rozdzialki nawet nie wiem ze jest taka możliwość..zaraz to sprawdze ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem już wcześniej przytaczany z niemieckiego forum przykład, jakoby tempomat ACC nie pozwalał na wyprzedzanie z prawej strony. Być może była to wersja na rynek niemiecki - ta zasada działa jednak i u nas. Na dowód filmik.

 

Podoba mi się jedna rzecz w kwestii wyświetlania ograniczeń prędkości. Kamera bez pionowych znaków ograniczających prędkość sama wyświetla inną, jeśli zmieniają się warunki drogowe z drogi jednojezdniowej, dwupasmowej (90 km/h) na jednojezdniową z ruchem tylko w jednym kierunku (100 km/h). To, albo mapy w nawigacji są tak dokładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie również pozostaje bez ruchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś już ogarnął temat okładek płyt wyświetlanych na DP.

Orientuje się ktoś w jakim formacie muszą być zapisane okładki płyt?

Rozpocząłem operację zrzucania płyt do *.wav. Do każdego katalogu dorzucam okładkę płyty. Obecnie dla kilku płyt jest wszystko ok, tzn. okładka wyświetla się na DP. Dla reszty wyświetla się znak zapytania. Dodam, że wszystkie plik są w formacie jpg.

p. s. Z iTunes też nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że okładka jest "wszyta" w każdym pliku, a nie zależy od jpg w katalogu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak mówisz to powinno działać tak czy siak. Muzyka kopiowana jest z oryginalnych płyt.

Podczas odtwarzania na kompie okładka jest widoczna, ale na to ma wpływ raczej połączenie programu do odtwarzania z Internetem.

Sprawdzę dzisiaj jak to wygląda z muzyką odtwarzaną bezpośrednio z cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką zależność, jednak nie drążyłem tematu z braku czasu. Jeśli w media playerze dołączyło się plik graficzny do każdego pliku, to wyświetlał się on również na Doscover Pro. Jeśli nie - to nie :) i plik jpg w katalogu nie pomagał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak u was działa identyfikacja znaków drogowych, u mnie wyświetla tylko ograniczenia prędkości. Czy nie powinien pokazywać również zakazu wyprzedzania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez tylko ograniczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez tylko ograniczenia

 

Mam nieodparte wrażenie, że te znaki czytane są z nawigacji, która dość często się myli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez tylko ograniczenia

 

U mnie zawsze pokazuje ograniczenie i zakaz wyprzedzania, tyle że na AID jest ograniczenie nałożone na zakaz, zaś na głównym wyświetlaczu DP znaki są jeden nad drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaki na pewno czytane sa z kamery, moze przy wsparciu nawigacji. Wiem to stad, że pare dni temu postawiono koło mnie nowe ograniczenie w związku z pracami konserwacyjnymi i to ograniczenie sie u mnie pojawia. Czy pokazuje zakaz wyprzedzania to nie wiem, mając AID pomprostu bardzo sporadycznie korzystałem z trybu nawigacji w DP. Zwrócę uwage przy najbliższej okazji i dam znac, ale zapewne jest tak, jak mówi IQM1.

 

Rzeczywiście, na DP zaraz wyprzedzania wyświetla się pod ograniczeniem prędkości. Na AID tylko ograniczenie.

Edytowane przez kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, na DP zaraz wyprzedzania wyświetla się pod ograniczeniem prędkości. Na AID tylko ograniczenie

Wystarczy na AID przejść do widoku 'dane" czy jak to się tam zwie i jedną z opcji są znaki. Wtedy wyświetla na AID oba znaki kosztem innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w "praktycznych uwagach" żeby nie zakładać nowego wątku... wg danych producenta zbiornik paliwa ma 66l - ja po raz kolejny wlałem 71 l... różne stacje, raczej lepsze. 5l w przewodach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego jest mocowana ta siatka na dole w B8? Do siedzeń czy jest to zintegrowane z roletą bagażnika czy jakoś inaczej? Czy ma ktoś u siebie w B8 i może wrzucić zdjęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja po raz kolejny wlałem 71 l... różne stacje, raczej lepsze. 5l w przewodach?

ja również wlałem podobnie - 72 litry. Na stacji nie lejesz do przewodów tylko do baku. W przewodach paliwo znajduje się jak zaciągnie je pompa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również wlałem podobnie - 72 litry. Na stacji nie lejesz do przewodów tylko do baku. W przewodach paliwo znajduje się jak zaciągnie je pompa..

 

jasne. miałem na myśli przewód do baku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z gościem z działu serwis z VW dzisiaj i powiedział mi ze on do swojego b8 wlał ostatnio 77 litrów... Czyli 66 litrów o których mówi producent to może jest dla silników diesela.. a kopneli sie i przepisali to wszedzie ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dieslach jest rezerwa w baku na rozszerzanie sie paliwa. Nie wiem jak jest w benzyniakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności