Skocz do zawartości
kubelt

odbieramy B8 - na co zwrócić uwagę

jedrus

Lista rzeczy do sprawdzenia przy odbiorze samochodu z salonu - KLIK.
Chcesz coś dodać? Po prostu skomentuj pod wyżej zamieszczonym linkiem - uzupełnimy dokument.

Wiadomość dodana przez jedrus

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje ... mamy identyczne samochody! :)

 

Dzięki :D Mi we Wrocławiu powiedzieli, że to dopiero drugi Passat którego sprzedali w tym kolorze. Wszystkim się podoba ale każdy woli bezpieczny czarny.

 

Środek czarna skóra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:fajny:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi we Wrocławiu powiedzieli, że to dopiero drugi Passat którego sprzedali w tym kolorze

To by się zgadzało. Widuje już stosunkowo dużo Passatów ale Crimsona praktycznie wcale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To by się zgadzało. Widuje już stosunkowo dużo Passatów ale Crimsona praktycznie wcale..

 

I niech tak zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To by się zgadzało. Widuje już stosunkowo dużo Passatów ale Crimsona praktycznie wcale..

 

Może jak nie miałem Passata to nie zwracałem na to uwagi ale mam wrażenie, że teraz co drugi samochód to Passat! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jak nie miałem Passata to nie zwracałem na to uwagi ale mam wrażenie, że teraz co drugi samochód to Passat! :-)

Tak jest z każdym samochodem, kiedy jesteś na kupnie, lub niedawno kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jak nie miałem Passata to nie zwracałem na to uwagi ale mam wrażenie, że teraz co drugi samochód to Passat! :-)

Ze 3 miesiace temu jak interesowalem sie B8 to naprawde byl jeszcze rarytas. Teraz jest tego jak mrowkow. Na moim malym osiedlu sa juz 3xB8 + 3xB7 + 1xB6... na 30 mieszkan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie w 3 blokach (wspólny parking), przy liczbie mieszkań około 240 jest tylko jeden B7 i żadnego innego, tak że różnie bywa. Ja tam jakoś bardzo dużo tych B8 nie widzę. Ot co jakiś czas na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to widzę same BMW 5 nowe modele , jeździ tego tyle co kiedyś Passatow b5 fl . Dobrze ze mam B8 ;) bo bmw co chwilę widzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To by się zgadzało. Widuje już stosunkowo dużo Passatów ale Crimsona praktycznie wcale..

 

20160402_132812.jpg

No to proszę ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Chorzowa :D to już po sąsiedzku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]143273[/ATTACH]

No to proszę â˜ÅŸ

 

Ostatnio 2 razy spotkałem na parkingu w Altusie ;) Jasny środek ładny no i odpowiedni motor pod maska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby tradycji stało się zadość. Pastuch odebrany sprawnie, profil uzupełniony. Na razie jeździ. Znaleziono dwie kropki ok. 2x1mm prześwitującego podkładu z niedomalowaną bazą (zewnętrzny klar jest). VW dał za to bez walki prawie 2 tyś. dodatkowego rabatu, więc przytuliłem i pojechałem. Reszta OK, poza wkurzającym szumem wiatru przy lusterkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby tradycji stało się zadość. Pastuch odebrany sprawnie, profil uzupełniony.

 

Super, gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby tradycji stało się zadość. Pastuch odebrany sprawnie, profil uzupełniony. Na razie jeździ. Znaleziono dwie kropki ok. 2x1mm prześwitującego podkładu z niedomalowaną bazą (zewnętrzny klar jest). VW dał za to bez walki prawie 2 tyś. dodatkowego rabatu, więc przytuliłem i pojechałem. Reszta OK, poza wkurzającym szumem wiatru przy lusterkach.

 

Ja też miałem delikatne ryski na klapie bagażnika , przy odbieraniu tego nie widziałem , dopiero po położeniu powłoki ceramicznej zrobiła się głębia koloru i wyszły wszelkie kwiatki . Oczywiście ASO twierdziło że to już po odbiorze i że to nie u nich takie rzeczy się stały .

Po negocjacjach udało się tylko we fantach zrekompensować a nie w rabacie gotówkowym

ASO twierdzi że wszelkie korekty na lakierze zaczyna od polerki , potem lakierowanie , wymiana elementu tylko gdy jest uszkodzenie mechaniczne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do odbioru samochód, który ma rysy na zderzakach z przodu i z tyłu. Od razu po dostarczeniu do dealera został skierowany do lakierni, aby te elementy polakierować... Na jednym zderzaku jest nawet rysa z ubytkiem... Co z tym fantem zrobić? Ponoć jak jest lakierowany błotnik to rabat nie przysługuje..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do odbioru samochód, który ma rysy na zderzakach z przodu i z tyłu. Od razu po dostarczeniu do dealera został skierowany do lakierni, aby te elementy polakierować... Na jednym zderzaku jest nawet rysa z ubytkiem... Co z tym fantem zrobić? Ponoć jak jest lakierowany błotnik to rabat nie przysługuje..?

 

tak jak pisałem robią lakierowanie i nie masz rabatu ,zależy jakiej wielkości są rysy i czy uda się polerką przytłumić? ja bym się bał , potem przy odsprzedaży na 100% będziesz miał kłopoty z grubością lakieru na tych elementach będzie większy niż pozostałość .

Do Ciebie należy decyzja - negocjuj ile wlezie daj im do zrozumienia stratę finansowa z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnych problemów i nawet 1 minuty dyskusji. Było wskazanie niedoróbki lakierniczej, zrobienie fotek przez sprzedawcę, wysłanie zgłoszenia do centrali i po 2-3 dniach odpowiedź, że udzielono mi dodatkowego rabatu. Zero jakiejkolwiek szarpaniny.

Wydaje mi się też, że lakierowanie nie kasuje dodatkowego rabatu, bo właśnie rabat jest zadośćuczynieniem za to, że było coś lakierowane w nowym aucie. Przy odbiorze podpisywałem też pismo dotyczący wady jako potwierdzenie dla centrali VW, że dealer przekazał mi rabat. Był tam tekst z zaleceniem od centrali dla dealera, coś w rodzaju - naprawić wadę i udzielić rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swojego, poszło bardzo sprawnie i szybko. Podpisanie dokumentów, krótki instruktaż i w drogę. W sumie z 30 minut w salonie. Po wyjechaniu z salonu komputer pokazywał dystans zero, na najbliższej stacji wlałem 69 litrów do pierwszego odbicia, nic nie dolewałem. Miałem małą przygodę z ACC opisałem to w odpowiednim temacie. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu odbieram swój samochód.. Czy z Waszego doświadczenia jest coś, na co powinienem zwrócić uwagę, pamiętać, przy odbiorze auta... Nie tylko techniczne sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności