Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

matteo84, pięknie! Dzięki za info!

 

PS. widzę, że masz matę "z gąbki" - ja też się na nią skusiłem, wg mnie to jest nieporozumienie! powinienem dołożyć na gumową....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
matteo84, pięknie! Dzięki za info!

 

PS. widzę, że masz matę "z gąbki" - ja też się na nią skusiłem, wg mnie to jest nieporozumienie! powinienem dołożyć na gumową....

Tą matę dostałem gratis bez proszenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i jest bezobsługowa ale chyba faktycznie nie warta swojej ceny.

Ja rozwiązałem problem braku tej instalacji inaczej.

Podłączyłem modem LTE z routerem WIFI w bagażniku, pod gniazdo 12 V :)

Oczywiście mogłem mieć podłączone w schowku (do poortu USB) - i tak miałem na początku, ale później przeniosłem to do bagażnika. Dzięki temu mam:

1. wolny schowek

2. zapominam o istnieniu u mnie tego modemu

3. modemu automatycznie włącza się i nawiązuje połączenie po właczeniu zapłonu

4. DISCOVER MEDIA jest właśnie podłączony do WIFI z tego routerka w bagażniku.

5. dzięki temu mam też wolne złącze USB w schowku, do którego mam na stale podłączony cieniutki kabelek z micro usb, który podłączam do telefonu jak chcę podładować i przez który w przyszłości, mam nadzieję, będę mógł używać MIRRORLINKa albo Android Auto :)

 

6. Wszystkim moim pasażerom udostępniam internet za free, SSID: "VW PASSAT B8" :)

Fajnie opisales swoja "instalacje". A jestes w stanie oszacowac ile mb "zjada" DP ? Troche zabawy w google earth, mapach i nawigacji?

Zastanawiam sie czy inwestowac w modem z routerem plus jakis pakiet mb czy korzystac z nielimitowanego neta w telefonie plus tasker plus tethering z fona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz problemu z sygnałem w bagażniku? To jednak stalowa puszka jest przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie masz problemu z sygnałem w bagażniku? To jednak stalowa puszka jest przecież.

Nie mam.

Zanim to podłączyłem tez miałem takie obawy, rozważalem nawet zakup antenki do modemu. Okazało się jednak ze sygnał w tym miejscu jest bardzo dobry, jeśli chodzi o konkretną moc sygnału to sprawdzałem tylko raz i w centrum miasta (poprzez stronę konfiguracyjna routera) ale wskazywał on wtedy 100% moc sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie opisales swoja "instalacje". A jestes w stanie oszacowac ile mb "zjada" DP ? Troche zabawy w google earth, mapach i nawigacji?

Zastanawiam sie czy inwestowac w modem z routerem plus jakis pakiet mb czy korzystac z nielimitowanego neta w telefonie plus tasker plus tethering z fona.

Nie odpowiem Ci dobrze na to pytanie bo ja niestety nie mam DP.... Mam DM wiec z racji braku w nim Google earth (a to na pewno zużywa najwięcej danych) zużycie danych przez DM u mnie jest niewielkie (głównie pobierane danych o korkach, utrudnieniach w ruchu itd...) oczywiście mój telefon i żony domyśle tez się łączy z tym hotspotem wiec zużywamy ten transfer w inny sposób.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze można do tych celów używać tetheringu w telefonie z właśnie jakaś dodatkową apką, która będzie do tego automatycznie wlaczala nam to udostępnianie internetu np po wykryciu połączenia bluetooth w samochodzie. Ja lubię jednak mieć niezależne, niezawodne rozwiązania, nie zużywać baterii w telefonie i mieć zawsze stabilne niezależne połączenie wifi w aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Car Play to chyba Siri ni będzie działać przez mikrofon w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w ASO na akcji serwisowej z przeprogramowaniem wszystkich sterowników w aucie ale na temat CarPlay nikt nic nie wie. Moż wiecie, które ASO ten temat ogarnia Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy ktokolwiek cokolwiek ogarnia. W zeszłym tygodniu byłem na aktualizacji czegoś tam. Od tamtego czasu nie są w stanie udzielić mi informacji nt. tego co zostało zrobione, tym bardziej, że nie działa mi Bluetooth Audio w połączeniu ze Spotify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taj w ogole czy jest tutaj juz ktos kto ma rocznik 2016 i moze potwierdzic posiadanie Car-Play ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Car play i najlepsze jest to ze nie działa... Jutro Wam postaram sie opisać i wstawić numery softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uzywasz ori kabla do iphona orzy podlaczeniu ? Ktorego masz iphona i jaki fw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tym 4g ( LTE ) w passacie nie ma a skoda superb już ma ??? jakaś masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest to az tak wazne ? Przy 3g nawigacja i tak sciagnie sobie wszystko co potrzeba w zadowalajacym tempie przeciez a i filmiki z youtuba i fb mozna ogladac bez przycinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak ważne ale nowy samochód jako model i już w tyle jeżeli chodzi nawet o Skodę trochę dziwne a pózniej za pare lat bedzie facelifting i będzie wielkie halo bo 4g wprowadzili trochę walenie w chu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram sie wpisać kilka słów w sprawie wersji modelowej 2016.

Więc odebrałem Passka 2 tygodnie temu i jest to juz wersja 2016. Moja konfiguracja to 1,8 TSI z DSG w HL + Discovery Pro, Ogrzewana przednia szyba, Telefon Comfort, Pakiet drogowy,Pakiet Bussiness, Pakiet Easy Open, Oświetlenie Ambiente i detale kosmetyczne.

 

Co do telefonu i instalacji typu Comfort - ja się cieszę bo rzeczywiście jak się zdejmie etui z iphone i położy na dedykowanej półeczce widać, że zasięg wzrasta średnio o jedną dwie kreski. Uzywam Iphone'a 5s z najnowszym IOS. Poniżej foty jak to wygląda IMG_1990.jpg

 

Jeżeli chodzi o wersję oprogramowania jaką mam wgraną (Szylton - pytałeś) to wyświetla mi takie literki:

Sprzęt: H41

Oprogramowanie O317

Baza danych nawigacyjnych VO39598OOQMO123 ECE 2015/2016

VO39598OOQM

O123

 

No i teraz odnośnie AppConnect/Mirrorlink:

Mam z tym problem i walczę z dealerem bo niestety tak jak w Menu DiscPro jest taka funkcja to u mnie wogóle nie wynajduje urządzenia - wyświetla się opcja ustawień i listy urządzeń, ale na liście urządzeń nie ma żadnego telefonu.

Dzisiaj byłem w salonie, nie wiedzą nic.

Poza tym mam problem z telefonem, o którym już pisałem - po BT wszystko działa bez zarzutu, ale jak podłączę pod USB mój telefon to odrazu wyskakuje komunikat - pobieranie danych z USB potem po 10 sekundach rozłączenie i znowu autoatyczne podłączenie/ładowanie i tak cały czas.

Będę próbował to jakoś rozwiązać po urlopie i dam znać.

 

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie postaram się pomóc.

 

 

A i jeżeli chodzi o internet to MediaTech, który był opisywany kilka stron wcześniej w tym wątku (koszt 99 zł) - wetknąłem w usb w podłokietniku, wszystko śmiga.

 

Czy może ktos wie, jak ustawić DP żeby się NAVI zawsze załączała na Google Earth z pokazaniem Natężenia ruchu?

 

 

Pzdr

IMG_1989.jpg

Edytowane przez Jojpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jojpeg

Dzięki za info o wersji sprzętu i softu w DP. Z powyższego wynika, iż sprzęt się nie zmienił - ja również mam wersję H41.

Różnica jest tylko w sofcie. Ja mam obecnie O191. Wniosek trzeba zacząć dusić VW o aktualizację DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do telefonu i instalacji typu Comfort - ja się cieszę bo rzeczywiście jak się zdejmie etui z iphone i położy na dedykowanej półeczce widać, że zasięg wzrasta średnio o jedną dwie kreski. Uzywam Iphone'a 5s z najnowszym IOS. Poniżej foty jak to wygląda

[ATTACH=CONFIG]134756[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]134757[/ATTACH]

Witam wszystkich - to mój pierwszy post i pierwsze przymiarki do zamówienia Paska.

Mam pytanie z gatunku "drobiazgi". Przy instalację tel. Comfort jest ta półeczka na tel. z anteną indukcyjną. A gdzie jest wówczas popielniczka (i czy w ogóle jest)? Czy tak samo to wygląda również przy instalacji tel. Premium?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - to mój pierwszy post i pierwsze przymiarki do zamówienia Paska.

Mam pytanie z gatunku "drobiazgi". Przy instalację tel. Comfort jest ta półeczka na tel. z anteną indukcyjną. A gdzie jest wówczas popielniczka (i czy w ogóle jest)? Czy tak samo to wygląda również przy instalacji tel. Premium?

Pozdrawiam.

Cześć. Przy instalacji premium nie ma tej półeczki na telefon. W jej miejscu jest normalna popielniczka z gniazdem 12V lub zapalniczka w zależności od konfiguracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności