Jump to content

iluvmyvw

 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About iluvmyvw

 • Birthday 06/29/1977

Informacje osobiste

 • Imię
  Kuba
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zachodniopomorskie

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TSI 220KM DSG6
 • Rok produkcji
  2015

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam Golfa z 2009 i nie widzę takiego zjawiska, więc chyba wciskają mi kit?
 2. Panowie, czy Wam również rudzieją piasty kół??? Mi w serwisie powiedzieli, że piasty są zrobione z tego samego materiału co tarcze, więc mają prawo korodować, serio??? Brzmi to jak dowcip, ale z tego co zrozumiałem tak ma być!
 3. http://www.autoexpress.co.uk/volkswagen/tiguan/96578/vw-to-add-particulate-filters-to-its-petrol-engines Z tego co piszą, auta vw będą wyposażane w GPF-y od czerwca 2017. Zaczyna mnie to wszystko wkurzać. Przerzucę się chyba na Japończyki albo kupię coś na prąd i będę miał to wszystko w dupie.
 4. Cześć. Na ostatnim zdjęciu w prawym dolnym rogu widać takie rowki, których nie ma po stronie lewej. Wiesz może do czego to służy?
 5. https://www.dropbox.com/s/c3qt8x0hvxdrhy9/MOV_0603.mp4?dl=0 Tak działa klatka Faraday'a na kluczyki samochodowe.
 6. https://www.adac.de/infotestrat/adac-im-einsatz/motorwelt/test_keyless.aspx
 7. Super wielkie dzięki. Do samodzielnego montażu czy musi to zrobić serwis? Jak z demontażem do mycia? W katalogu akcesoriów piszą, że dostępne tylko do Varianta?
 8. Cześć. Możesz zamieścić fotki tego rozwiązania? Czy to się łatwo demontuje? Jak się czyści szyby? Zastanawiam się nad zakupem. Dzięki.
 9. Cześć. Ciekawa sprawa. To, że producenci zaniżają dane typu spalanie lub masa pojazdu to już prawie norma. Jedyny wniosek to taki, że Twojemu autu jest u Ciebie dobrze skoro w rok nabrało tyle masy. :piesio Wynik, którego nie powstydziłby się najlepszy hodowca trzody chlewnej :brawo Wszyscy kochamy swoje auta, ale żeby tak je utuczyć w tak krótkim czasie? A tak na serio, masa pojazdu gotowego do drogi to może według VW masa wersji trend albo comfort, bez tych wszystkich bajerów. Ciekawe czy w to wliczają panoramę i pełne zapasowe koło, z pewnością jest to dodatkowe kilkadziesiąt kilo. Benzyny do pomiaru masy masz chyba zbyt dużo. Z tego co się orientuję norma pomiarowa to 2/3 baku, więc kolejne +/- 10kg. Upewnij się jeszcze, że wyjąłeś zabawki dziecka. Moje dzieciaki na podróż zabierają ok. 50kg sprzętu Sprawa zbieżności to może być wypadkowa dużych kół, tego po czym jeździsz i może gwałtownych przyspieszeń? Dziwne, w poprzednim b6 sprawdzałem zbieżność po kilku latach i była w normie. Niemniej jednak trzeba to sprawdzić.
 10. Żeby w 2.0 tsi zejść do takiego spalania trochę się trzeba pomęczyć, ale się da. Tylko po co?
 11. Ok, daj znać co Ci Twoi "magicy" wyczarowali. Nowy Tiguan może być fajnym autem, ale lepsze wersje wycenione są jak dla mnie zbyt wysoko.
 12. Cześć Szymon. Właśnie dzisiaj wróciłem z serwisu. Sprawdzili wtyczkę i wszystko gra. Widocznie były tego typu problemy i wolą dmuchać na zimne. Wszystko zajęło 20 minut. Widzę, że jednak nie uchronimy się przed chorobami wieku dziecięcego.
 13. Też dostałem takie zawiadomienie. Napisali w nim, że proszą o pilny kontakt z serwisem, ale jak zacząłem dzwonić to przez godzinę nikt nie odbierał, więc chyba ryzyko wypadku jest niskie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy