Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć opcje telefonu comfort ponieważ to ona odpowiada za komunikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super, gdyż według przedstawiciela z salonu, u którego testowałem i zamawiałem samochód, żadne dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne. Jak by było, to bym zamówił.

Edytowane przez kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć opcje telefonu comfort ponieważ to ona odpowiada za komunikacje.

 

Nie masz racji, mam discovery pro w wersjinpodstawowej, po zarejestrowaniu Car-net udostępniam z telefonu wifi i łącze sie z nawigacja. Działa googlearth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wifi jest w discovery pro czy poprzez pen'a wpinanego w port usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wifi jest w discovery pro czy poprzez pen'a wpinanego w port usb?

Ja udostępniam w telefonie wifi i nawigacja łączy sie automatycznie(oczywiście po początkowym skonfigurowaniu).

Ale mam zamiar kupić router wifi 3G i tym samym mam ca-net i dzieci bedą miały wifi w aucie do urządzeń. Reasumując nie trzeba nic wpinać do usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem kartę sim włożyłem ją w slot w schowku i ustawiłem że ta karta sim jest tylko do netu. i tak mam net w samochodzie dzieci mają net przez wifi auta nawet jak ja wyjdę np zapłacić na stacji paliw, działa google earth do navi, a mój tej jest obsłużony przez BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja udostępniam w telefonie wifi i nawigacja łączy sie automatycznie(oczywiście po początkowym skonfigurowaniu).

Ale mam zamiar kupić router wifi 3G i tym samym mam ca-net i dzieci bedą miały wifi w aucie do urządzeń. Reasumując nie trzeba nic wpinać do usb.

Dzięki :) To mi ratuje sytuacje. Doczytałem już o tym routerze wpinanym w port USB, nawet VW go oferuje jako opcja w konfiguratorze niemieckim. 70 EUR chyba, choć na niemieckim motor-talk.de przetestowali już jakiś za 30 EUR i działa bardzo dobrze, w Polsce koło 160 zł, jak się orientowałem. Zanim mój brzdąc podrośnie na tyle, by móc korzystać z wifi, to już kolejny samochód będzie więc nad tym się nie muszę zastanawiać :)

Z ciekawości - jaki transfer zżera taki car-net? sprawdzałeś w ogóle?

ja kupiłem kartę sim włożyłem ją w slot w schowku i ustawiłem że ta karta sim jest tylko do netu.

ja wszystko rozumiem, ale ja tego slota mieć nie będę, bo podczas konfiguracji samochodu w zeszłym roku pan z salonu mi powiedział, że to jest z automatu dodawane przy wyborze Discover pro. Tak jednak najwidoczniej nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystko rozumiem, ale ja tego slota mieć nie będę, bo podczas konfiguracji samochodu w zeszłym roku pan z salonu mi powiedział, że to jest z automatu dodawane przy wyborze Discover pro. Tak jednak najwidoczniej nie jest :)

 

Przy pro jest to z automatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nic nie rozumiem... Dobra, nie będę sie juz odzywał, odbiorę samochód i będę sie wtedy dalej zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróć !!!

 

tak z rozpędu wprowadziłem cię w błąd.

przy ogrzewanej szybie musisz mieć tel premium i tam jest slot

przy discover pro masz tel standard bez slotu

można tez wsiąść sam tel premium bez szyby grzanej

 

sorrki za zamieszanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wróć !!!

 

tak z rozpędu wprowadziłem cię w błąd.

przy ogrzewanej szybie musisz mieć tel premium i tam jest slot

przy discover pro masz tel standard bez slotu

można tez wsiąść sam tel premium bez szyby grzanej

 

sorrki za zamieszanie

 

dokładnie tak, ja mam pro podstawowe bez slotu sim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... straszny mieszunek z tym mirror link i car-netem, nigdzie nic nie jest jasno, konkretnie i ostatecznie wyjasnione, dodatkowo zastanawiam się czy mapy google faktycznie nie działaja podczas jazdy ??? (wow)

 

http://zacharoff.pl/?p=412

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy google działają podczas jazdy natomiast street view działa tylko na postoju (tak samo jak DVD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wreszcie car-net. Mam podstawowa wersje telefonu i mała nawigacje. Trzeba wi-fi w navi ustawić jako client natomiast w telefonie personal hotspot (w moim przypadku iphone). Cele mogę zapisywać w pliku csv na kompie i przesyłać za pomocą konta car-net w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos udostępnia WiFi dla Discovery z Nokii Lumia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam aplikacje "Media Control w trybie offline i widze ze jest zaznaczone natężenie ruchu na drogach. Ciekawe jak dokładnie to działa. Czy ta informacja pojawi mi sie w nawigacji jak podłączę car-net?

Edytowane przez Buzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku usługa car-net miała być dostępna za darmo przez 1 rok, później podobno ten okres rozszerzono na 3 lata. Czy ktoś może potwierdzić? Albo inaczej - rejestrując się na stronie car-net, jaki okres dostępności usługi Wam wyświetliło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas trwania umowy: aktywna do 12 kwiecień 2016

 

Taki mam komunikat po zalogowaniu. Nie martwi mnie to jednak bo właściwie jak dla mnie to car net nie robi rewolucji. Najciekawsza funkcja to dynamiczne prowadzenie w zależności od natężenia ruchu, resztę można sobie darować. Jeżeli nie wprowadza czegoś nowego to nie bede przedłużać. Interesowałoby mnie np zeby można przeslac z komputera domowego cała trasę a nie tylko cele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki mam komunikat po zalogowaniu. Nie martwi mnie to jednak bo właściwie jak dla mnie to car net nie robi rewolucji.

Dzięki. Kojarzy mi się, że miało być przedłużone do trzech lat, ale nie jestem pewien. Będę się orientował w każdym razie.

A znane są już koszta abonamentu?

 

Ja tam lubię to rozwiązanie. W pracy ustalę sobie miejsca docelowe w delegacji np i w samochodzie już wszystko jest. Ponadto podoba mi się wyszukiwanie online - w sobotę zachciało mi się kanapki z Subway, tak więc guzik na kierownicy do sterowania głosowego i: "nawigacja - wyszukaj online Subway", wybór punktu z listy i już jechałem po jedzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki okres dostępności usługi Wam wyświetliło?

Czas trwania umowy: aktywna do 17 luty 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności