Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba faktycznie jednak się powstrzymam bo z iphonem nie po drodze. Ciekawe czy DM będzie można w ogóle do CarPlay uaktualnić.

Będzie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie można

 

Czyli z tego wynika, że lepiej się powstrzymać do aktualizacji niż pakować się teraz niepotrzebnie w MirrorLink.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój iPhone nie zawsze łączy sie automatycznie po łączu Bluetooth. Przez pewien czas miałem tak, ze wsiadając do auta włączałem w telefonie bluetooth z dolnego menu i wszystko działało bez problemu. Teraz muszę w telefonie wejść w ustawienia i wybrać konkretne urządzenie czyli navi i dopiero sie łączy. Nie wiem czy to telefon czy navi jest problemem.

 

Jeszcze takie pytanie: czy jak mam navi podłączona do internetu przez telefon to czy informacje o ruchu drogowym sa uwzględniane w pokazywanym czasie dotarcia do celu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli z tego wynika, że lepiej się powstrzymać do aktualizacji niż pakować się teraz niepotrzebnie w MirrorLink.

Ja właśnie trochę wstrzymuje się z zakupem Mirrorlink, czekam na jakieś oficjalne info kiedy wejdzie "app connect" czyli trzy systemy jednocześnie : mirrorlink, android auto, oraz Apple car play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

ja mam takie pytanie bo nie udało mi się tego rozwiązać, a w serwisie jak widzą B8 to bledną bo nic kompletnie nie wiedzą na temat tego auta.

 

MirrorLink to fajna opcja, np. jak jestem w trasie na ekran przez MirroLink wrzucam sobie Janosika, na AID wrzucam nawigację, i mam wszystko w jednym. Ale... jak mam włączony MirrorLink to nie mam radia i nie mogę włączyć ani CarAudio ani Radia więc mam ciszę...

Czy udało się komuś uruchomić MirrorLink i mieć jednocześnie jakąś muzę w aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie trochę wstrzymuje się z zakupem Mirrorlink, czekam na jakieś oficjalne info kiedy wejdzie "app connect" czyli trzy systemy jednocześnie : mirrorlink, android auto, oraz Apple car play

 

Już weszło są wszystkie trzy do dyspozycji, z racji tego że jestem nie/szczęśliwym posiadaczem BlackBerry więc póki co z niczego nie mogę skorzystać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie,

 

ja mam takie pytanie bo nie udało mi się tego rozwiązać, a w serwisie jak widzą B8 to bledną bo nic kompletnie nie wiedzą na temat tego auta.

 

MirrorLink to fajna opcja, np. jak jestem w trasie na ekran przez MirroLink wrzucam sobie Janosika, na AID wrzucam nawigację, i mam wszystko w jednym. Ale... jak mam włączony MirrorLink to nie mam radia i nie mogę włączyć ani CarAudio ani Radia więc mam ciszę...

Czy udało się komuś uruchomić MirrorLink i mieć jednocześnie jakąś muzę w aucie?

 

 

A puszczenie muzyki po Bluetooth z komórki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do ASO w sprawie Apple CarPlay czy już można się umówić na uruchomienie i trochę nie ogarnęli tematu :). Jutro robię drugie podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy apple carplay można też włączyć w autach z DP wyprodukowanych np w marcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem info, że jeszcze nie ma możliwości uruchomienia CarPlay. Widzę, że są jednak sprzeczne informacje ale spróbuję dziś do innego ASO zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Czy ktoś próbował połaczyć się z Netem przez Orange Airbox 2 ? Kupiłem coś takiego z nadzieją, że skoro jest WiFi to będzie działać z DP. Po Wifi się łączy, ale mimo wszystko do CarNetu nie chce się zalogować. Jak przełożę kartę do Lumii 635 albo Samsunga Galaxy Trenda i udostepniam internet wszystko lata aż miło, jednak z tym modemem już nie. Zna ktoś jakieś rozwiązanie. Czy DP jest z czymś niekompatybilne od strony WiFi czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak uruchomić Google maps, mam DM uruchomione car net i jedyne co mam aktywne to natężenie ruchu w navi,

Za ch...usteczkę nie widzę ikonki ani street view ani Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A samochód na postoju? Bo u mnie działa tylko wtedy, gdy skrzynia w pozycji P. Ty masz manuala, więc nie wiem, jak to jest rozwiązane.

 

Edit: nie doczytałem, że mowa o DM.

Edytowane przez kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak uruchomić Google maps, mam DM uruchomione car net i jedyne co mam aktywne to natężenie ruchu w navi,

Za ch...usteczkę nie widzę ikonki ani street view ani Google.

 

W DM niestety nie ma google maps ani street view. Ciekawe czy będzie kiedyś dostępna opcja aktywacji lub aktualizacji pewnych funkcji w DM, bo w danych o systemie jest ujęta nawet wersja oprogramowania Mirror Link, do którego ikony też nie ma. A np. w Polo w DM jest. Jutro będę w ASO to spróbuję zapytać, ale pewnie na razie nic nie wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W DM niestety nie ma google maps ani street view. Ciekawe czy będzie kiedyś dostępna opcja aktywacji lub aktualizacji pewnych funkcji w DM, bo w danych o systemie jest ujęta nawet wersja oprogramowania Mirror Link, do którego ikony też nie ma. A np. w Polo w DM jest. Jutro będę w ASO to spróbuję zapytać, ale pewnie na razie nic nie wiedzą.

 

No to lipton, to po co wogóle ten car net....ale darowanemu się nie zagląda:D

 

Ps. Jutro tez będę w Aso w Łodzi ciąg dalszy składania auto bo jest z poniedziałku :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie powyższym to oczywiście na razie nic nie wiedzą. Asekuracyjnie stwierdzili, że skoro nie zamawiałem to pewnie nie da się aktywować, ale magika od tych spraw akurat nie było.

Natomiast odnośnie car-neta to ostatnio jechałem z NAVI będąc podłączonym do sieci i super NAVI reagowała na komunikaty o zatorach i o wypadku, który spowodował zamkniecie drogi. od razy wyznaczyła inną trasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem B8 w HL DSG i Navi Pro i mam kilka pytań.

Mam w pakiecie Apple car play - ale nie znajduje mi urządzenia czy jest połączone na kablu czy na BT. Jakieś pomysł?

Jak podłączyłem Iphone (5s) przez kabel do systemu (mam telefon comfort w Passacie) to na głównym ekranie co 20 sekund pojawiała się informacja że pobiera dane z USB (jechałem około godziny samochodem i taka sytuacja była cały czas na obu gniazdach usb) a telefon w tym czasie za każdym razem jak pojawił się powyższy napis zachowywał się tak jakbym mu dopiero co podłączył nagrywarkę - jakies pomysły o co chodzi?

W instrukcji (jest z maja 2015) pojawia się informacja, że w Discovery Pro jest tuner TV - ktoś znalazł?

I pytanie odnośnie CarNet - jaka ilośc internetu potrzeba na miesiąc żeby korzystać bez stresu - 5 GB wystarczy?

Z góry dzięki za odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Czy Discovery Pro moze korzystac z polaczenia LTE czy tylko 3G wchodzi w gre. Mowie tu o zestawie telefonicznym premium z miejscem na karte SIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Btw. Czy Discovery Pro moze korzystac z polaczenia LTE czy tylko 3G wchodzi w gre. Mowie tu o zestawie telefonicznym premium z miejscem na karte SIM.

Przylaczam sie do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności