Skocz do zawartości
Morsart27

Na co chrapka po Passacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chrapkę na VW Pheaton V10 313 KM , ale trochę przeraża mnie silnik jak coś będzie do naprawy.

Tam gdzie mieszka moja druga połówka jest to wzięcia za 5500 euro z super wyposażeniem indywidual srebrny 2003 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się po blisko 2-mc przemyśleń i poszukiwań pozostałem w B KLASIE tyle ze w mercedesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a może ktoś miał do czynienia z Outlanderem II z roczników przed liftem (2007-2009)z 2.0 DID lub 2.2DID? jeżeli tak to czekam na opinie, zastanawiam się mocno nad takim następcą mojego passka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam chrapkę na VW Pheaton V10 313 KM , ale trochę przeraża mnie silnik jak coś będzie do naprawy.

Tam gdzie mieszka moja druga połówka jest to wzięcia za 5500 euro z super wyposażeniem indywidual srebrny 2003 rok.

 

Chrapka to nie wszystko. Odpowiedz sobie na pytanie czy bedzie cie stac go utrzymac. Bo to niemałe koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już że subaru forester chodzi mi po głowie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już że subaru forester chodzi mi po głowie?

 

Chyba nie :) jaki motor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem już że subaru forester chodzi mi po głowie? :)

 

Oczywiscie ze pisales.

Nawet to ze wlasciciela musisz przekonac do sprzedania. Bo jeszcze nie wie ze chce sprzedac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jaki motor
Benzynka 2,5 litra 230KM.
Nawet to ze wlasciciela musisz przekonac do sprzedania. Bo jeszcze nie wie ze chce sprzedac
A no właśnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Benzynka 2,5 litra 230KM.

 

No to fajnie będzie chodzić to :) i oczywiście spalać PB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż wleję to nie spali :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więcej niż wleję to nie spali .

 

To na pewno :D

Ale i tak będzie smok jak każde uturbione PB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale też frajda z jazdy większa niż kaszlakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale też frajda z jazdy większa niż kaszlakiem.

 

Z tym się zgodzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeep GC SRT - jestem pod wrażeniem jazdy tym potworem. Przy wszystkich wadach takiego auta i całej bezsensowności tworzenia obniżonej terenówki na szosowych oponach, rozkładającej na łopatki większość napotkanych aut - ma w sobie to coś, co kusi. Dołożyć jeszcze dwie butle do strzału nitro i mamy idealne auto na rodzinne wycieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozglądam sie za czarną E 60 530d w automacie 218 kucy 2004r w skórce czarnej ,klimie dwustrefowej czanym lakierku chromami itp.:-) jezdzilem tym modelem gdy wchodził do produkcji w 2003r.i ciągle mi sie podoba innej marki niechce :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Passat znalazł nowego właściciela, więc pora na poszukiwania :)

Co myślicie o Mazdzie 3 2.0 w benzynce, ale do 2004r, bo podobno tam jeszcze DPF nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma Euro6 zachowała poziom emisji cząsek stałych na tym samym poziomie. Silniki benzynowe spoełniają ją z dużym zapasem. A o oznacza, że jeszcze długo nie będzie filtra DPF w benzyniakach.

Nie kojarzę, żeby jakakolwiek madzia miała DPF w bezynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołożyć jeszcze dwie butle do strzału nitro i mamy idealne auto na rodzinne wycieczki.

 

:ok dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witold, zieloni już dawno wspominali że będą starać się przeforsować projekt obowiązkowego Filtra w benzyniakach.

 

Co. Do tematu to w sferze marzeń u mnie pozostaje Land Rover Evouqe Sport. Cudo wg mnie ale cenowo miazga.

Realistycznie Superb, Pasek, A6 10-12:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Passku, jeżdziłem Hondą (wiem, profanacja), ale zdrową i tanią w utrzymaniu (lpg), niestety kobieta miała problemy z wsiadaniem/wysiadaniem (jest niepełnosprawna) i szukam minivanika. Jeżdżę aktualnie ojca Sceniciem po lifcie (1999r), 1,6 w automacie, bardzo przyjemne auto, ale żre benzynę. Szukam więc czegoś tego pokroju w benzynie lub lpg (benzyna oczywiście będzie zagazowana z racji przebiegów rzędu 15-17kkm rocznie). W grę wchodzi Scenic 1/2 1,6 i większe lub Meriva 1,6 i większe. Chodzi przede wszystkim o wysokie "siodło" i "taniość", diesel odpada. Oglądałem Zafirę, ładne autko oczywiście, ale jest dużo większe i ma 3 rząd siedzeń, dzięki któremu zapas trafił pod auto, więc butla LPG też tam trafi i będzie narażona na rdzę. Doradźcie coś, bo właśnie oglądałem bardzo przyzwoitą Merive z 2003 i Scenica z 2004 z drobnymi felerkami w dobrej cenie. Jeżeli nie ten dział to proszę o przeniesienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności