Skocz do zawartości
Gość MarcinTDI

Przeguby - jak diagnozować, objawy, jak poznać który uszkodzony?

Blop

UWAGA! Ten temat wymaga aktualizacji, głównie z powodu brakujących zdjęć oraz nieczytelnej formy.

Chcesz podjąć się poprawy lub opracowania tego tematu? Zgłoś się do kogoś z administracji!

Wiadomość dodana przez Blop

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie o przegubach GSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi kakretnie po czym poznać który przegób jest walniety , chodzi mi o to czy zewnentrzny czy wewnetrzny bo puka mi dosyc ostro z prawej strony przy skrecie w lewo i w prawo i jak mocno depne po łuku tesz słychac takie buczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kąkretnie"to puka Ci zewnetrzny "przegób"Chociaż nie wiem co to jest,przegub to bym wiedział...Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"kąkretnie"to puka Ci zewnetrzny "przegób"Chociaż nie wiem co to jest,przegub to bym wiedział...Pozdro

przegub piszemy przez u otwarte kolego a to sie domyslam ze jest to zewnętrzny ale pytanie było inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. NIE KUPUJCIE 4MAX ja na nim zrobiłem 5 tys,padła guma no i zaraz przegub.właśnie szukam jaki kupic i w warsztacie polecaja LOBRO-330zł.Dodam jeszcze ze kiedyś kupiłem samą gume na przegub(orginalna w WV)i widnieje na niej LOBRO.

Edytowane przez darekguma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

330 zl za dwa??

bo z tego co wiem to lobro mozna kupic juz od 150 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jeden,a ta cena to sprawdzona?. Może ktoś mi wytłumaczy skąd sie bierze taka różnica w cenie np. na allegro wpisze LOBRO do Paska to wychodzi od 150 do 350 zł.Może te tanie Lobro to podróby Lobro.Nie wiem co o tym myśleć.

Edytowane przez darekguma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to są LOBRO małe i duże... Z innymi ilościami zębów itp. Małe - tańsze. A co do różnic cenowych to jedni chcą sprzedać i zarobić 20zł a inni nie sprzedac i nie zarobić 100 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna cena jest na allego bo tam ludzie ida na ilosc, i chca sprzedac jak najwiecej i w taki sposob sie wzbogacic, natomiast w sklepach ktore sprzedaja czesci to narzuccaja sobie duze marze i klienta daja rabat ale i tak ceny maja wyzsze i to o duzo niz na allegro, a mechanicy maja upusty w takich sklepach i kupuja taniej niz my potencjalni klienci ktorzy dostajemy tzw rabaty, no ale mechanik nam nie sprzeda tej czesci po ich cenach tylko sobie dodatkowo dorzuci swoja marze i tak wychodzi nam cena 330zl za przegub " LOBRO" dlatego ja jak chce kupic jakas czesc to patrze na allegro i czy jest w moim miescie sklep ktory ma wystawione aukcje na allegro i kupuje od niego i biore odbior osobisty. i tak mam w kieszeni pare zloty np na wymiane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.Jutro poszukam na allegro albo podzwonie po sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w koncu zakupiłem przegub ruville za 110 z przesyłka z allegro bo za ten sam umnie w sklepie zawołali 190plnow zobaczymy jak długo wytrzyma jak narazie nastałe błoga cisza zero stuków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś doradzić/sprawdzić czy przegub który planuje zakupić będzie pasować do mojego samochodu?

przegub:

http://tiny.pl/hgqmc

dane z ETKI

http://tiny.pl/hgqmd

samochód:

Passat variant model:2005 typ:3B6061

Silnik AWX - 96 kW

 

tyle tego jest a po symbolu z etki nie mogę go dopasować.

dzięki wielkie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Bedzie pasowal.

 

Ale czy jest sens tyle płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem w inter cars za 138zl i zobacze ile wytrzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja kupiłem z firmy METELLI -włochy jakiś czas temu bo mi zaczął stukać lewy zew. i właśnie dzisiaj wymieniłem go a czy będę zadowolony(jak długo wytrzyma) to się okaże ale podobno to dobry przeub a dałem za niego w sklepie na giełdzie w gliwicach 191zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi od kilku dni strzela przy szybszym ruszaniu na wprost i strasznie mnie to denerwuje bo musze ruszac anemicznie i chyba to przegub -tylko jeszcze nie zdiagnozowałem jaki czy wew.czy zew musze podjechac na kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czym najlepiej myc przegub przy wymianie oslony przegubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie czym najlepiej myc przegub przy wymianie oslony przegubu?

 

Wystarczy zwykła benzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel
a dałem za niego w sklepie na giełdzie w gliwicach 191zł

 

Drogo troche,mam takie po 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolego a tak szczerze to co możesz powiedzieć o tych właśnie przegubach jak one się mają co do jakości i żywotności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności