Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale po co przez firmę. Może tu znajdzie się ktoś pomocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić jaką się ma wersję.. : Przyciskasz na dłużej przycisk SETUP jak masz odblokowane w radiu ukryte menu to zadziała, tu pierwszy lepszy filmik

Jak nie zadziała to musisz sobie odblokować to ukryte menu... tu opis pierwszy lepszy :http://touranklub.pl/forum/viewtopic.php?t=5136 oczywiście potrzebny jest vcds czyli laptop z programem podłączony pod auto. Jak już będziesz w tym ukrytym menu to tam masz jakie jest HW , SW itp. Na filmiku masz przykład co tam można znaleźć. Jak już wszystko wiesz to teraz możesz szukać kogoś kto się jeszcze lepiej na tym zna niż ja. Np. Wpisujesz w OLX : Polskie menu RNS 510 i klikasz szukaj. Klikasz na pierwszy z brzegu opis np. http://olx.pl/oferta/polskie-menu-lektor-audi-rns510-mfd2-mmi2g-rns-e-mapa-v12-wysylka-CID5-ID6Xhtd.html#d771568e65;promoted i czytasz opis. Gdybym nie miał pomocy z okolicy a wiedział bym jakie mam radio i te dane z ukrytego menu to zadzwonił bym do gościa i opowiedział wszystko. Mam nadzieję że nie naruszyłem jakiegoś regulaminu umieszczając linki, chciałem tylko moim zdaniem najprościej jak się da opisać co i jak trzeba zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
soft 4120 (bez A), seria navi A (najstarsza), mapa V10 West

 

I, jeżeli to ważne (bo chyba nie), radio jeździ w Touaregu.

 

ja mam 4120A, ver. navi B, mapu V12 (nieważne czy E czy W) działa na obu, pod warunkiem, że jest "A" wbite, a nie stała wartość skali,

na poprzednich wersjach V10 i 11 też działało.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale mógłbyś pisać po chińsku, zrozumiał bym tyle samo...

 

Ukryte menu mam ukryte, tak więc i tak nic nie zrobię. Jaki laptop, jaki kabel, jaki program, gdzie się podpiąć ..? Nic nie wiem!

 

Czy nikt nie może mi powiedzieć gdzie w Warszawie mam podjechać i mieć wszystko zrobione bez problemów?

Edytowane przez dex-adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt nie może mi powiedzieć gdzie w Warszawie mam podjechać i mieć wszystko zrobione bez problemów?

 

Może dlatego nikt nie pisze gdzie w Warszawie, bo każdy choc laik próbował poczytać ten watek i zrobić to samemu ;) I z tego co wnioskuje po postach,ze skutkiem pozytywnym. Piwko lektura wątku i dasz radę sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie :czy przywrócenie ustawień fabrycznych to ,to samo co moźliwość instalacji wcześniejszych wersji oprogramowania bo chcę wgrać sprawdzoną wersje 4120a bo to co mam to masakra

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie :czy przywrócenie ustawień fabrycznych to ,to samo co moźliwość instalacji wcześniejszych wersji oprogramowania bo chcę wgrać sprawdzoną wersje 4120a bo to co mam to masakra

Dzieki za pomoc

Musisz zaznaczyć opcję umożliwiającą instalację starszej wersji oprogramowania, downgrade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo chcę wgrać sprawdzoną wersje 4120a bo to co mam to masakra

po jakiego wgrywasz 4120a jak w B7 nie ma tego problemu co w B6 z rozładowanym akumulatorem.

mozesz tez wgrac 5269

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po jakiego wgrywasz 4120a jak w B7 nie ma tego problemu co w B6 z rozładowanym akumulatorem.

mozesz tez wgrac 5269

 

A takie pytanie do Ciebie Marcinie,

 

Jaki ostatecznie masz soft w aucie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wgrał 5238 mod by josi do starszej navi A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja koledze. Stara ma jak

Swiat i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki ostatecznie masz soft w aucie ???

5269

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć mam problem pomóżcie.

jaki soft polecicie taki żeby działał? podczas upgrade wystąpił błąd i już nie powraca do poprzedniej wersji.

1T0035680A

posiadałem sw 1000

Sw wehicle 0xc001

Obraz powinienem nagrać na CD czy DVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z racji tego ze dopiero co zakupiłem passata mam mały problem nie wiem czy bedzie to dobre miejsce do tego ale coż szukam go tutaj.

mianowicie moj passat posiada navi dvd bt itp lecz jest maly problem nie mam map do navi a na bt jest haslo poprzedni wlasciciel nie zna hasla kupil takiego od niemca i nic nie zmienial. szukam po stronach co to za nawigacja jest bo ciezko znaleźć ten model moze ktos pokieruje mnie co gdzie i jak szukac i czy da rade wgrac inne menu niz te co tutaj jest zamieszczem img 20150321_131740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam z racji tego ze dopiero co zakupiłem passata mam mały problem nie wiem czy bedzie to dobre miejsce do tego ale coż szukam go tutaj.

mianowicie moj passat posiada navi dvd bt itp lecz jest maly problem nie mam map do navi a na bt jest haslo poprzedni wlasciciel nie zna hasla kupil takiego od niemca i nic nie zmienial. szukam po stronach co to za nawigacja jest bo ciezko znaleźć ten model moze ktos pokieruje mnie co gdzie i jak szukac i czy da rade wgrac inne menu niz te co tutaj jest zamieszczem img [ATTACH=CONFIG]129802[/ATTACH]

 

A masz w tym wogóle nawigacje ?:D , nie no ale to chyba jakiś chinol,ciezko będzie ci do tego coś znaleźć, wiem bo miałem

:mlotkiem

Edytowane przez Castrol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kradzierzy nawi serwis wstawił nową i mam teraz soft 5274 i odnosze wrażenie że strasznie muli ,nawet jak coś wpisuję to szuka długo ,

Wchodzę w ustawienia i nie widzę by była opcja taka o której piszecie na zezwolenie wcześniejszej wersji,mam tylko przywrócenie fabrycznych ustawień .

 

 

Tomek ,wchodząc w setup trzymając dłużej klawisz mam tylko trzy opcje ,dwie to pasmo radia trzecia to info nawigacji

Co mam zrobić by mieć pełny dostęp do tych ustawień

 

 

Zmienione kodowanie i wreszcie mam pełny dostęp do menu.

Edytowane przez Vittoriok
dopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę w ustawienia i nie widzę by była opcja taka o której piszecie na zezwolenie wcześniejszej wersji,mam tylko przywrócenie fabrycznych ustawień .

Słabo szukasz:

http://img638.imageshack.us/img638/8099/dsc0139km.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/6668/dsc0140agn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zmienilem soft na 4120a w pasacie b6 radio z koncowka A .jakie mapy moge wgrac probowalem v12 ale wyskakuje blad .czy to plyta czy mapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy zmienilem soft na 4120a w pasacie b6 radio z koncowka A .jakie mapy moge wgrac probowalem v12 ale wyskakuje blad .czy to plyta czy mapa

 

może być i jedno i drugie, V12 spokoinie chodzi przy sofcie 4120A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wypalilem z 10 plyt roznych dl i nie czyta blad caly czas aha i po wgraniu softu nie mam zadnej mapy co moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności