Skocz do zawartości
MrZi

Instalacja Mapy/Softu RNS 510.

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak zaczal od najnowszego to tym bardziej sie nie zna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robil... Chcial mu wgrac najnowszy. Nie wchodzil to instalowal nizszy. Tez bym tak zrobil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tez lepiej nie instaluj softow jak bys tak robil, przeczytaj ten watek jeszcze raz od poczatku, sa okreslone zasady instalacji oprogramowania w rns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem update-ować soft do 4120a i się nie udało, wypaliłem kilka płyt i wyskakuje błąd jak na zdjęciu...

Pzdr

DSC_0066.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie zaczynalbym od 5274 :) wiadomka ! Od 5238 josi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli tez lepiej nie instaluj softow jak bys tak robil, przeczytaj ten watek jeszcze raz od poczatku, sa okreslone zasady instalacji oprogramowania w rns

 

Jak są określone zasady to nie pisz że gdzieś są na tym forum, tylko napisz jak to trzeba instalować. Tak trudno jest to napisać... Bądź kolegą...

Pzdr

 

PS czytałem kilka razy całe forum, ale nie znalazłem info jaki soft wgrywać po jakim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tylko ten watek wystarczy nie trzeba calego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to tylko ten watek wystarczy nie trzeba calego forum ;)

 

Czytałem, nie znalazłem.

Jak nie chcesz pomóc to się nie udzielaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche chyba z tym slownictwem sie galopujesz. To malo uwaznie czytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal 5238 by josi. Bedzie dzialal !!! Chcesz link do pobrania to wysle na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wal 5238 by josi. Bedzie dzialal !!! Chcesz link do pobrania to wysle na priv.

 

przecież napisał, że powyżej 38xx nic nie chce wejść.... ja bym zszedł do zera (znaczy fabrycznego dla danej wersji navi i do góry..)

Tomek, wiem, że masz dobre chęci ale czasami trochę mącisz, póki co to nawet nie napisał jaką ma wersję navi........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie od najstarszej wersji niech zacznie. Na 5...jak uwali rns to do kogo pretensje ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5238 by josi chyba działa również na tych starszych modelach RNS 510 ? (c3-c12)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wal 5238 by josi. Bedzie dzialal !!! Chcesz link do pobrania to wysle na priv.

 

Dzięki serdeczne za pomoc - ten soft w końcu zadziałał!

Płyta SONY DVD+R i poszło od razu za pierwszym razem. A co najważniejsze została mapa (v.12) i wszystko na dysku. Ale miałem wcześniej 38xx i dysk już był podzielony na 3 partycje.

 

Mam nadzieję, że zniknie ten bełkot przy rondach i niektórych zjazdach,

jeszcze raz dzięki za pomoc!

 

pzdr

adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że zniknie ten bełkot przy rondach i niektórych zjazdach,

Tego bełkotu nie było już na 4120-tam lektor już był poprawiony i poprawnie wypowiadał "zjedź na trzecim zjeździe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem ze zadziala. Nie mące. Po prostu duzo poczytalem, glownie tu i na forum superbclub, kazdy nawet z najstarsza A gdy mial mnostwo problemow to Josi pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowilem ze zadziala. Nie mące. Po prostu duzo poczytalem, glownie tu i na forum superbclub, kazdy nawet z najstarsza A gdy mial mnostwo problemow to Josi pomogl.

Dokładnie to samo czytałem. Każdy zaleca wgranie tej wersji jeśli ktoś nie wie jaką ma wersje RNSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wszystko pięknie i ładnie ale czy wam przy tych różnych numerach softów działa dvd free? Opowiem jak jest u mnie. Miałem soft 1300. Kolega Krawcol82 pomógł i mam 4120A i mapę v12, wszystko poszło bez problemu, wszystko działa idealnie prócz oglądania w czasie jazdy. Na radiu miałem nr. z literką C , po zmianie softu już jest D w ustawieniach. Trafił się jeszcze jeden kolega który nie jest zarejestrowany na forum, ma paska z 07r. U niego działa oglądanie w czasie jazdy. Znalazł płyty które wgrywał u siebie i zrobiliśmy wszystko identycznie u mnie. Zaznaczone wgrywanie starszego oprogramowania i wgrywanie. Po wgraniu następna płyta DVD free też wgrana i wszystko zakończone sukcesem itp. reset navi, i nadal komunikat przy ruszeniu. U niego działa u mnie nie. Jak to jest że jedne navi na tych samych płytach się poddają modom a inne nie. W wątku http://forum.vw-passat.pl/threads/100900-DVD-FREE-oraz-ukryte-MENU-software-owo/page5?highlight=dvd+free post 96 Wojtkowi to się udało. Napisałem do niego ale dawno go nie było. Jak to jest u was? Mi to obojętne ale pasażerka mnie męczy o to by działało. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na 4120A dziala dvd free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 pomógł i mam 4120A i mapę v12, wszystko poszło bez problemu, wszystko działa idealnie prócz oglądania w czasie jazdy

Odbierz PW i sprawdź stronę, o której rozmawialiśmy ostatnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności