Skocz do zawartości
Bimbasz

[Instrukcja] – Zamiana licznika B6 na CC (białe podświetlenie zegarów, biały FIS)

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby był licznik z menu pl, musi to być licznik z 2012 roku, ale wtedy nie będziesz miał menu convenience, chyba że zrobisz tak jak pisze SZYLO zmienisz komfort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby był licznik z menu pl, musi to być licznik z 2012 roku, ale wtedy nie będziesz miał menu convenience, chyba że zrobisz tak jak pisze SZYLO zmienisz komfort.

 

a jak zmienisz komfort to trzeba gatewaya, a jak chcesz menu light&vision to trzeba podmienić bordnetza na bcm .... i tak dalej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałeś oferty do końca

A ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimbasz

Proszę dopisać do tabeli licznik 3AA 920 870H

Biały, Menu Pl-Tak, Staging-Tak, Sedan, Benzyna, C,L&V, temp. oleju,asystenci,ACC

11944891_968235939901310_332940889_n.jpg

(jakby ktoś potrzebował to pisać na priva)

w ....880 G możesz uzupełnić dane: Menu PL- tak, Staging -Tak, C,L&V, tmp. oleju,asystenci ACC

dla SW 0505 HW 05

11997994_968236009901303_989184254_n.jpg

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jak i gdzie mogę zmienić komunikat który zapala się podczas włożenia kluczyka. Teraz mam volkswagen centrum coś tam. Jest możliwość? Zegary 3aa920870d kanał 17 adaptacji ale która to opcja.

Edytowane przez miniopynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Panowie pytanko , czy liczniki białe/kolor mają/powinny mieć podświetlane tarcze cały czas czy tylko jak światła są włączone ? Za Chiny ludowe nie pamietam jak było ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak są światła włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak są światła włączone.

 

Tak tyle, że w czerwonych. A w białych i kolorze jest czujnik światła i podświetlają się zależnie od oświetlenia przy wyłączonych światłach i na stałe przy załączonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Czasami jak jadę za dnia to prawie nic nie widać, się nie podświetlają. Światła auto wiec dopiero jak zaskoczą to licznik jasny. Ten czujnik światła jakiś dziwny. Wydawało mi się że powinien na odwrót działać. Jak jest mniej światła podświetlać a jak więcej przyciemnić, a działa na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami jak jadę za dnia to prawie nic nie widać, się nie podświetlają. Światła auto wiec dopiero jak zaskoczą to licznik jasny. Ten czujnik światła jakiś dziwny. Wydawało mi się że powinien na odwrót działać. Jak jest mniej światła podświetlać a jak więcej przyciemnić, a działa na odwrót.

 

i tak i nie.............. u mnie działa faktycznie jak są włączone światła... natomiast z tym podświetlaniem to zauważyłem, że jest mocniejsze jak jest jasno, a słabiej jak jest ciemno, jak się zasłoni czujnik paluchem to zmniejsza się jaskrawość i podświetlenie, dokładnie tak samo działa czujnik przy Rns-ie, i to dla mnie jest prawidłowe działanie, jak jeżdżę po nocy to wolę jak zegary i wszystko inne słabiej świeci niż za dnia, gdy przy słońcu daje naprawdę spory kontrast żeby były czytelnee.... pojeździj trochę po nocy to docenisz, że widać, a nie kuje w oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie w Polsce można kupić adapter 36 na 32 pin-y?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum touran'a miał gość w dziale sprzedam za 150pln +kw, powinien mieć ją dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie licznika na 3C0920871T rns510 woła kod cztero cyfrowy,wcześniej przy odłączonym aku nie było takiego problemu, jakieś pomysły koledzy na rozwiązanie problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin siedzi w liczniku, jak zmieniłeś licznik trzeba go ponownie wpisać.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pin siedzi w liczniku, jak zmieniłeś licznik trzeba go ponownie wpisać.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

 

wydaje się to być logiczne, tylko jak go uzyskać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dokumentach auta masz tekturkę wielkości karty kredytowej na której jest pin. Na obudowie navi jest naklejka z pinem (o ile jej nie zdjąłeś). Jak jedno i drugie zawiedzie to do ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana licznika na 3C0920871T kierownica multifunkcyjna 8 przycisków, funkcje lewej strony bez problemu, natomiast z prawej jakby pozamieniane, tzn menu comfortu/radia/navi włącza się przez przytrzymanie strzałki w dół, a nie przyciskiem do tego przeznaczonym. Poza tym wszystko śmiga. Gdzie szukać przyczyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiana licznika na 3C0920871T kierownica multifunkcyjna 8 przycisków, funkcje lewej strony bez problemu, natomiast z prawej jakby pozamieniane, tzn menu comfortu/radia/navi włącza się przez przytrzymanie strzałki w dół, a nie przyciskiem do tego przeznaczonym. Poza tym wszystko śmiga. Gdzie szukać przyczyny ?

 

Spróbuj odłączyć aku na pół godziny, podobno pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w liczniku premium da się zmienić sposób wyświetlania przeglądów na ten z 3D.

 

21.jpg

 

Jeśli tak to w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w liczniku premium da się zmienić sposób wyświetlania przeglądów na ten z 3D.

 

[ATTACH=CONFIG]144763[/ATTACH]

 

Jeśli tak to w jaki sposób?

to jest w wyższych SW

jaki SW masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności