Skocz do zawartości

Wolfe

 • Zawartość

  361
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Informacje osobiste

 • Imię
  olo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  PL

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-PD 140KM (BKP)
 • Rok produkcji
  2006
 1. Ja znalazłem na forum golfa 6 też niezły pomysł, wypinasz z wtyczki CANy i wpinasz do wtyczki 4B0 971 832 do tego wtyczka 4E0 972 575 z niej piny 000 979 012 do nich dolutowujemy 000 979 009 i je do wtyczki z której wyciągneślimy CAN, możemy teraz do przelotki dolutować nasze nowe CANy, zawsze można zdemontować i wrócić do ori, bez cięcia ori kabli.
 2. [Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi

  Nic nie ma, czysty ze wszystkich stron sklejony jakimś klejem nie da się otworzyć, bez uszkodzenia obudowy, jest handmade elektronika jakiegoś, gość mówił że kupił wiązkę i moduł na forum, ale nie pamięta od kogo.
 3. [Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi

  Ja właśnie mam taki moduł, dostałem od gościa, do którego kupiłem wiązkę ale sam nie widział to podłączyć, miał ktoś może na forum taki moduł do zamykania jak na zdjęciach?
 4. Coś więcej na temat tej przelotki, przydałby mi się, jak się zrobi ciepło podłączam klapę elektryczną i can'y muszę do borda podłączyć, pomysł przelotki bardzo mi się podoba miast tam lutować.
 5. Komfort rzeczywiście jest 3aa, ale jest brak połączenia z adresem 46, gateway jest 3c0, czyli nie zmieniony, żeby dokonać pełnej konwersji trzeba go wymienić na 7N0(chociaż na 3c0 gw blokada powinna działać), kolejne teraz sterowniki drzwi zmienione na 4gen czyli ok, brak połączenia z pompą ABS, kolejny wymóg żeby żeby blokada działa musi być 3c0614109, a patrząc na na sterownik EPB jest ten sam co był jak auto wyjechało z fabryki więc prawdopodobnie pompa nie wymieniona dalej siedzi 3c0614095 , więc dobrze by było jakbyś upewnił co tam siedzi. Jeszcze zostaje jedna sprawa czy 8 pin z blokady dolutowany jest do pin 10 blokady. Trochę ta konwersja średnio przeprowadzona, bardzo po łebkach, żeby to miało ręce i nogi musisz trochę powymieniać, dziwi mnie tylko że jak kupiłeś to blokada działała co niemożliwe. Opcja powrotu do komfortu z b6 czyli 3c0 to też jest jakaś myśl i chyba najszybsza i najtańsza jeżeli nie masz zamiaru go modzić jakoś ostro.
 6. To będzie wiadomo co tam ktoś grzebał i w jakim stopniu.
 7. zespolony sterownik do silników szyb

  3C0959701 są 4gen więc działają już po protokole UDS, nie CAN. Jakoś wątpię żeby ktoś zmieniał z 1k0 na 3aa, dużo roboty nie tylko same sterowniki drzwi a jeszcze wiązki i Can Gateway, bo w 2006 nie wychodziły jeszcze gw obsługujące UDS Najlepiej jakbyś poprosił o autoscan, albo samemu zdjął boczek i odczytał numer, bo z mechanikiem to różnie może być.
 8. Niby tak, ale trzeba doliczyć po 50pln za wiązkę, a w przyszłości brak korzyści, lepiej te 100pln dołożyć do kolejnego moda, ale to tylko moje zdanie
 9. Wymiana tyłu na 3aa(4gen) wiąże się z wymianą wiązek tylnych drzwi, czy przypadkiem zmiana tyłu na takie z wysokim sw(dalej 3gen) nie rozwiąże sprawy? @kompus_2005 zmieniał 1K0 959 702/1 AS na 3AA 959 702/1 A i nie miał problemów z mrużeniem i miganiem podświetlenia włączników.
 10. Moduł będzie działał ok, a wiązkę możesz spróbować zrobić jedną z dwóch, swojej obecnej jednonabojowej bez mutli i drugiej dwunabojowej z multi
 11. Montaż oryginalnego parktronika

  W sterowniku parktronika masz tylko ten błąd?
 12. Montaż oryginalnego parktronika

  Szary kabel to jest iluminacja przycisku, możesz go podłącz też pod przycisk ESP szary kolor, w bordnetz pin B12. Tak jeżeli podłączysz mase, zasilanie i can low i high powinieneś się połączyć ze sterownikiem. Tak pin 6 can low i pin 16 can high.
 13. Jeżeli ma komfort 3aa to już z B7, wrzuć autoscan. Dopasujesz blokadę do komfortu i kluczy.
 14. [Instrukcja] AUTO HOLD - POPRAWIONA

  Mam pytanie, w sprawie jak wyjąć piny z kostki od sterownika EPB oraz te zabezpieczenia z poszczególnych pinów jak na zdjęciu?
 15. Zegarek z B7 w B6 LIN 2.0 - video

  Jak coś Tomek będzie wiadomo to pisz, ja tak samo nadal jestem zainteresowany zakupem
×