Skocz do zawartości

let_me_b3

  • Liczba zawartości

    335
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    27

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

2 obserwujących

O let_me_b3

  • Urodziny 01/20/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Grzegorz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Siedlce

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB) DSG
  • Rok produkcji
    2008
  • Link do tematu o samochodzie
    https:/

Ostatnie wizyty

2568 wyświetleń profilu
  1. Jak nie masz opcji zaznaczenia na radiu że mają być automatycznie załączane to sprawdź kodowanie i adaptacje w pdc
  2. Trzeba założyć moduł 1k8, wtedy przednie czujniki same aktywują się przy dojeżdżaniu do przeszkody przodem. Jak coś posiadam taki moduł
  3. Na 8 czujników 1k8919472c Na 12 czujników 1k8919475 E Posiadam oba oraz przejściówkę potrzebna w razie co
  4. @artech odezwij się do @CULTUS3 pod Poznaniem mieszka
  5. @LordKillZone potrzebny odise lub vcp, trzeba zrobić flash i wgrać parametry. W razie co mogę zrobić
  6. Miałeś z literką W więc już 3 generację co łączy się po lin. Jak wchodzisz w kodowanie przedniego modułu to masz rozwijana listę w której trzeba wybrać tylny i wtedy dać na kodowanie Tak jak w przypadku bordnetz( gdzie lista rozwijana z wycieraczkami i rls także) Co do podświetlenia Wypinij pin 9 Wepnoj z 10 cm kable w 9 pin Połącz nowy kabelek z pin 20 Stary zaizoluj
  7. Do tylnych sterowników wchodzi się poprzez przednie( wówczas masz do wyboru z listy np lewy przód, lewy tył) Tylne załóż 3aa....703 i 704. 1 przewód trzeba zmienić w tylnej wiązce i nie będzie mrugać
  8. Użyć 2 klamek trzeba do zamknięcia. Czyli zamykasz np przednią i trzymasz palec na sensorze cały czas i dotykasz drugą ręką na tylnej klamce, puszczasz tylna i znowu dotykasz
  9. Nie. Kamera w lusterku odpowiada tylko za światła
  10. Patrząc po Twoim silniku to niestety ale nie zadziała Ci ACC. O ile sam radar możliwe że dało by przeflashowac na działający z białym licznikiem, to już sterownik silnika nie.
  11. @Matiz4 na 5q0 czujnik wilgotności można zakodować, na chińskim też?
  12. To jest kabel przycisku zamykania klapy w klapie bagaznika, połączenie od silnika od przycisku
  13. Albo przerabiać albo jak w moim wypadku robić od nowa. Kwestia co kto chce mieć i ile przeznaczyć na to funduszy. Ja wolałem taniej zrobić i mieć większą funkcjonalność
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności