-
Liczba zawartości
335 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
27
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O let_me_b3
- Urodziny 01/20/1985
Informacje osobiste
-
Imię
Grzegorz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Siedlce
Samochód
-
Generacja
B6
-
Silnik
B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB) DSG
-
Rok produkcji
2008
-
Link do tematu o samochodzie
https:/
-
Aktywacja przednich czujników parkowania
let_me_b3 odpowiedział Marcus1985 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Jak nie masz opcji zaznaczenia na radiu że mają być automatycznie załączane to sprawdź kodowanie i adaptacje w pdc -
Aktywacja przednich czujników parkowania
let_me_b3 odpowiedział Marcus1985 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Trzeba założyć moduł 1k8, wtedy przednie czujniki same aktywują się przy dojeżdżaniu do przeszkody przodem. Jak coś posiadam taki moduł -
[Instrukcja] Montaż Park Assist PLA 2.0 Passat B7
let_me_b3 odpowiedział mgboczna → na temat → Poradniki i instrukcje
Na 8 czujników 1k8919472c Na 12 czujników 1k8919475 E Posiadam oba oraz przejściówkę potrzebna w razie co -
Flashowanie sterowników - dyskusja
let_me_b3 odpowiedział radekrp90 → na temat → Poradniki i instrukcje
@artech odezwij się do @CULTUS3 pod Poznaniem mieszka -
@LordKillZone potrzebny odise lub vcp, trzeba zrobić flash i wgrać parametry. W razie co mogę zrobić
-
Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi
let_me_b3 odpowiedział stefwal → na temat → Elektryka, oświetlenie
Miałeś z literką W więc już 3 generację co łączy się po lin. Jak wchodzisz w kodowanie przedniego modułu to masz rozwijana listę w której trzeba wybrać tylny i wtedy dać na kodowanie Tak jak w przypadku bordnetz( gdzie lista rozwijana z wycieraczkami i rls także) Co do podświetlenia Wypinij pin 9 Wepnoj z 10 cm kable w 9 pin Połącz nowy kabelek z pin 20 Stary zaizoluj -
Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi
let_me_b3 odpowiedział stefwal → na temat → Elektryka, oświetlenie
Do tylnych sterowników wchodzi się poprzez przednie( wówczas masz do wyboru z listy np lewy przód, lewy tył) Tylne załóż 3aa....703 i 704. 1 przewód trzeba zmienić w tylnej wiązce i nie będzie mrugać -
Składanie lusterek przy zamykaniu drzwi
let_me_b3 odpowiedział stefwal → na temat → Elektryka, oświetlenie
Użyć 2 klamek trzeba do zamknięcia. Czyli zamykasz np przednią i trzymasz palec na sensorze cały czas i dotykasz drugą ręką na tylnej klamce, puszczasz tylna i znowu dotykasz -
[Instrukcja] Automatyczne Światła Drogowe - Passat B7
let_me_b3 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Nie. Kamera w lusterku odpowiada tylko za światła -
[Instrukcja] włączenie autozamykania szyb podczas deszczu
let_me_b3 odpowiedział m3iaz → na temat → Poradniki i instrukcje
@Matiz4 na 5q0 czujnik wilgotności można zakodować, na chińskim też? -
To jest kabel przycisku zamykania klapy w klapie bagaznika, połączenie od silnika od przycisku
-
[Instrukcja] Montaż Park Assist PLA 2.0 Passat B7
let_me_b3 odpowiedział mgboczna → na temat → Poradniki i instrukcje
@KLICHO 1k8919472c -
[Instrukcja] Montaż Side Assist Passat B7
let_me_b3 odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
Albo przerabiać albo jak w moim wypadku robić od nowa. Kwestia co kto chce mieć i ile przeznaczyć na to funduszy. Ja wolałem taniej zrobić i mieć większą funkcjonalność
