Skocz do zawartości

charles1

  • Liczba zawartości

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O charles1

  • Urodziny 04/09/1966

Informacje osobiste

  • Imię
    charles
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    D

Samochód

  • Silnik
    B7 2.0 TDI-CR 140KM BMT
  • Rok produkcji
    2011

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Bardzo ogolnie ale dobre i to. Kable z czerwonej kostki w calosci ida do skrzyni bezpiecznikow,z niebieskiej tylko + do przodu reszta do wylacznika haka 3AA 959 552 tylko co i gdzie polaczyc haha,ten schemat nie za duzo mi pomaga a po rusku ni huhu,powoli moze cos sie z tego wykluje.Jak na razie zima i byle do wiosny
  2. Koledzy jak w poscie otwierany i to jest ten bajer i wezwanie do zrobienia wlasnie tego,przy normalnym haku wiazka ma zawsze schemat nieraz ze zdjeciami wiec latwiej i idzie jak po sznurku a tu jednak....dzieki jak ktos pomoze z tymi kostkami i jak to ogarnac
  3. Witam ,montuje orginalny hak i mam problem z podlaczeniami kabli tzn nie zabardzo wiem gdzie co wpiac,od modulu ida 2 wtyczki czerwona i niebieska do nich musze dorobic wszystkie kable i podlaczyc z przodu auta jak rowniez przelacznik w bagazniku.Znalaslem po rusku do B7 http://www.passat-club.ru/forum/threads/36259-Установка-фаркопа-от-Passat-B7-с-электроприводом? to juz cos ale nie kapuje jakie kolory kabli gdzie i co.Moze mozna kupic juz gotowe te wiazki?
  4. Bardzo dziekuje,wydaje mi sie to jest wiazka do sterownika 7n0907383 od strony gniazda haka ja potrzebuje dalej czyli od 7n0907383 sterownika do skrzynki z bezpiecznikami czyli do przodu auta, jeszcze raz dziekuje za ew. pomoc
  5. Witam mam prosbe chodzi o nr wiazki elektrycznej (najlepiej chcialem ja sam zrobic) w passacie b7 3c ktora idzie od sterownika haka nr- 7n0907383 -do skrzynki bezpiecznikow i tam podlaczona.Dziekuje za pomoc.
  6. Dzieiekuje jak nie podaje to chyba nie ma ,szkoda jak ktos ma jakies pomysly to z gory dzieki-pozdr
  7. Witam bede montowal hak ,mam pytanie czy moge zastapic modul haka 7N0907383 jakims innym na 3 wtyczki -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności