charles1
-
Liczba zawartości
7 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O charles1
- Urodziny 04/09/1966
Informacje osobiste
-
Imię
charles
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
D
Samochód
-
Silnik
B7 2.0 TDI-CR 140KM BMT
-
Rok produkcji
2011
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Bardzo ogolnie ale dobre i to. Kable z czerwonej kostki w calosci ida do skrzyni bezpiecznikow,z niebieskiej tylko + do przodu reszta do wylacznika haka 3AA 959 552 tylko co i gdzie polaczyc haha,ten schemat nie za duzo mi pomaga a po rusku ni huhu,powoli moze cos sie z tego wykluje.Jak na razie zima i byle do wiosny
-
Koledzy jak w poscie otwierany i to jest ten bajer i wezwanie do zrobienia wlasnie tego,przy normalnym haku wiazka ma zawsze schemat nieraz ze zdjeciami wiec latwiej i idzie jak po sznurku a tu jednak....dzieki jak ktos pomoze z tymi kostkami i jak to ogarnac
-
Witam ,montuje orginalny hak i mam problem z podlaczeniami kabli tzn nie zabardzo wiem gdzie co wpiac,od modulu ida 2 wtyczki czerwona i niebieska do nich musze dorobic wszystkie kable i podlaczyc z przodu auta jak rowniez przelacznik w bagazniku.Znalaslem po rusku do B7 http://www.passat-club.ru/forum/threads/36259-Установка-фаркопа-от-Passat-B7-с-электроприводом? to juz cos ale nie kapuje jakie kolory kabli gdzie i co.Moze mozna kupic juz gotowe te wiazki?
-
Bardzo dziekuje,wydaje mi sie to jest wiazka do sterownika 7n0907383 od strony gniazda haka ja potrzebuje dalej czyli od 7n0907383 sterownika do skrzynki z bezpiecznikami czyli do przodu auta, jeszcze raz dziekuje za ew. pomoc
-
Witam mam prosbe chodzi o nr wiazki elektrycznej (najlepiej chcialem ja sam zrobic) w passacie b7 3c ktora idzie od sterownika haka nr- 7n0907383 -do skrzynki bezpiecznikow i tam podlaczona.Dziekuje za pomoc.
-
Dzieiekuje jak nie podaje to chyba nie ma ,szkoda jak ktos ma jakies pomysly to z gory dzieki-pozdr
-
Witam bede montowal hak ,mam pytanie czy moge zastapic modul haka 7N0907383 jakims innym na 3 wtyczki -
