Skocz do zawartości
Charakterek

Poradnik: Jak zrobić bardzo dobre ambiente w Passacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zdejmujesz osłonę z tyłu skrzynki bezpieczników. Szukasz odpowiedniego przewodu, który Cię interesuję. Nacinasz izolację w przewodzie i przylutowujesz swój przewodzik. Tylko przylutuj, tak żeby to było ZA bezpiecznikiem, a nie przed :) I oczywiście wcześniej odłącz aku, lub wyjmij ten bezpiecznik.

Jaśniej chyba nie dam rady :)

 

 

Dziękuję, o to mi chodziło:D zdam relację gdy wszystko podłączę:) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać kolory pasków na rezystorze z tej lampki z audi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany tym tematem postanowiłem zrobić i u siebie oświetlenie w stylu ambiente. Nie przemawiała do mnie opcja z diodami led, które mogły za mocno lub za słabo świecić, lampa z W8 również przesadnie droga, więc postanowiłem zrobić na oryginalnym oświetleniu z A6 C5. Koszt z przesyłką 30zł :P Efekt jest taki jaki powinien być, czyli jest kierunkowe oświetlenie! U mnie otwory zostały wykonane idealnie na środku lampki, a nie jak w temacie troszkę w prawo - lubię jak jest wszystko symetryczne :hyhy

 

dsc0466t.th.jpg dsc0473wx.th.jpg dsc0480nm.th.jpg

Edytowane przez DarekS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da radę zrobić fotkę jak w nocy to świecie na tunel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie otwory zostały wykonane idealnie na środku lampki, a nie jak w temacie troszkę w prawo - lubię jak jest wszystko symetryczne

 

Ta dioda co jest bliżej wyłącznika - powinna w drugą stronę świecić. Na szybę - nie na auto. Obróć ją o 180 stopni i przeklej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrócone i rzeczywiście teraz efekt jest jeszcze lepszy. Dzięki za spostrzegawczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrócone i rzeczywiście teraz efekt jest jeszcze lepszy. Dzięki za spostrzegawczość.

 

Nie ma sprawy - teraz świeci w konsolę a nie Tobie po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Na aukcji jest wystawiona lampka od W8 http://moto.allegro.pl/lampka-diodowa-wnetrza-passat-w8-oryg-ambiente-i2833593865.html Sprzedający rzecz jasna pisze że będzie pasować ale na dole strony dodaje że potrzebna jest jeszcze jakaś przejściówka za 99 zł. Prawdę mówi czy naciąga bo nie bardzo jestem w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyk lampki W8 jest inny, niż tej standadowej. Po za tym musisz doprowadzić jeszcze jeden przewód, na którym pojawia się plus po zaświeceniu postojówek. Punkt wpięcia w instalację wybierz tak, aby ten plus nie pojawiał się gdy zostawiasz auto na lewych lub prawych postojach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety przejściówka konieczna. Cóż, najprawdopodobniej zostaje mi tutorial :D Bądź co bądź dzięki za poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pewne pytanie bo moze cos zle zrozumialem - jesli montujemy lampke z w8 to potrzebny jest adapter i trzeba dociagnac kaleblek od podswietlania- zyskujemy wyedy tez podwietlane przyciski w lampce - mowa o ori lampce. A jesli kupimy luterko fotochromatyczne to wystarczy tylko podmiana - czy zmieniajac ustawienie lusterka nie zmienimy miejsca podswietlania. Moje lusterko mam do wymiany bo nie sciemnia sie cale wiec moze bym skorzystal z okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo Cię rozumiem. Chcesz kupić lusterko z podświetleniem ambiente i chcesz dołożyć lampkę od W8? Nie wiem dokładnie jak jest z podświetleniem lampki, ale w lusterku diody zapalają się po włączeniu zapłonu. A więc jeżeli lampka podświetla się także po włączeniu zapłonu (a nie włączeniu świateł), to możesz przewód pociągnąć od lusterka do lampki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o zakladanie jednego albo drugiego - dwie rzeczy na raz to juz by wygladalo burdelowo :) Ja pewnie pojde w lusterko bo mam do wymiany - nie sciemnia sie na calej powierzchni wiec wystarczy tylko podmiana lusterka, nie trzeba ciagnac dodatkowo zadnego kabla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wystarczy tylko podmianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam taką lampkę. Jestem w stanie kupić lampkę od A6 i wsadzić do mojej diody?

20130214055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności