Skocz do zawartości
mgboczna

kontrolka nie zapiętych pasów

Rekomendowane odpowiedzi

dzp: wypięcie kostki to 3 minuty, a naprawa pewnie kilkaset złotych + czas na jazdę do aso i zostawienie auta, tylko po to, żeby była sprawna pikawka, której i tak nie potrzebuje bo zawsze jeżdżę z pasami. :) Z tych przyczyn wychodzi mi, że nie lepiej. :ok

 

Zakładając, że wypięcie nie deaktywuje jakichś systemów bezpieczeństwa :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wypiąłem. Dostęp jest dobry i potwierdzam, że to max. 3 minuty. U mnie to była kostka z białym i brązowym kabelkiem (tutaj pisano o zielonym i brązowym kabelku). Poniżej fotka jak to wygląda. :ok

 

XBR9BkH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I spokój na lata... Ja takie zabiegi przeprowadzam często dla osób rozwożących gazety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pod fotelem zamienione były kostki w połączeniu między sobą - kostki z pasów i grzania foteli pasują do siebie. Efekt taki że podczas grzania wybijał bezpiecznik, kontrolka pasów jest jednak wyłączona w komputerze. Poprzedni właściciel miał zezwolenie na jazdę bez pasów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, może mi ktoś powiedzieć jak włączyć powiadamianie sygnałem o niezapięciu pasów? Byłabym wdzieczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, może mi ktoś powiedzieć jak włączyć powiadamianie sygnałem o niezapięciu pasów? Byłabym wdzieczna

 

Skontaktuj się z romeo9999. On mieszka w Rydułtowach. Podjedziesz do niego i ci wszystko zakoduje i przy okazji sprawdzi co się dzieje z twoim telefonem. Albo z kolegą bbbb. On mieszka w Jastrzębiu. Ma kabelek, więc przynajmniej zakoduje ci pasy i sprawdzi co z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam problem dotyczący kontrolki zapiętych pasów od strony kierowcy. Chodzi o to ze siedząc w niezapiętych pasach kontrolka sie nie zapala oraz nie ma tego dzwieku wkurzającego :) natomiast wolałbym zeby to działało, co sie mogło zepsuć ? generalnie od momentu zakupu auta wszystko dzialało, gdy sprzątalem auto i odsuwałem fotele zauważyłem ze od tego momentu przestalo działac. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie wypięła się wtyczka pod fotelem i auto myśli, że ma cały czas zapięte pasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takową wtyczkę wypiąłem specjalnie i jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieprawda :)

ja mam wyłączoną kontrolkę pasów (jeżdżę bez pasów) i autohold działa :)

Pozdrawiam

edit:/ oczywiście przez przekodowanie licznika.

 

Może ktoś napisać jak przekodować licznik żeby kontrolka się nie świeciła i działał auto hlod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bym sobie wyłączył normalnie ,bo ostatnio wyłączyłem vcds i nie działa AH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od passata. U mnie również po wyłączeniu kontrolki pasów nie działa AH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to można kupić i pod jaką nazwą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie rozwiązanie jest moim zdaniem superowe. W razie czegoś można zawsze zapiąć pasy. Myślę że to rozwiąże problemy użytkowników opisywane w tym temacie od 5 lat.

p.s. Sam sobie kupię ze dwie sztuki.....he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej wam kupić coś takiego ?

 

no nie lepiej. zaczepie mi sie o toto cos kieszen od kurtki jak wysiadam. Dlatego wolałbym przeprogramować licznik tak żeby działał AH bo jak wyłączyłem kontrolkę od pasów to i AH przestał działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wypnij tą wtyczke pod siedzeniem i ah bedzie ci działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności