-
Liczba zawartości
47 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O morfeusz84
- Urodziny 12/16/1984
Informacje osobiste
-
Imię
wojtek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
namysłów / WV 11
Samochód
-
Generacja
B6 CC
-
Silnik
CC 2.0 TDI 140KM
-
Rok produkcji
2009
-
[CC] Błędy i brak komunikacji po wyjęciu bezpieczników
morfeusz84 odpowiedział morfeusz84 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Kabel zlutowany , klapa żyje -
[CC] Błędy i brak komunikacji po wyjęciu bezpieczników
morfeusz84 odpowiedział morfeusz84 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Takie coś znalazłem https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F333027236201 -
[CC] Błędy i brak komunikacji po wyjęciu bezpieczników
morfeusz84 odpowiedział morfeusz84 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Słuchajcie , a czym skasować błędy ? Czy musi być ten orginalny kabel (drogi)? Czy jest coś innego ? -
[CC] Błędy i brak komunikacji po wyjęciu bezpieczników
morfeusz84 odpowiedział morfeusz84 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Dokładnie to samo , tylko moja klapa umarła całkowicie . Polski producent wiązki , ale myśle że to wina konstrukcji . -
[CC] Błędy i brak komunikacji po wyjęciu bezpieczników
morfeusz84 odpowiedział morfeusz84 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Dzisiaj odkryłem, dlaczego klapa umarła . Po ściągnięciu boczka w bagażniku i wyjęciu wiązki kabli , takie coś się ukazało . Jutro to polutuję i sprawdzę, czy bagażnik działa. -
Witam Stała się taka sytuacja . Przestał mi działać zamek w klapie i światła w klapie . Zacząłem sprawdzać bezpieczniki ( wyciągając je ) wszystkie były ok . Po włożeniu kluczyka pojawił się problem z poduszkami i z auto hold . Na kompie nie ma komunikacji ze sterownikiem airbag . Czy od wyciągnięcia bezpiecznika uwalił się moduł ? Jeśli tak , czy podpowie ktoś, jaki moduł potrzebuje ?
-
Strzelanie układ kier. przy skręcaniu
morfeusz84 odpowiedział Daku → na temat → Zawieszenie, układ kierowniczy
Mi strzelało lewe i prawe , po wymianie łożysk na mac personie wszystko ok Wysłane z Nokia 3310 za pomocą Tapatalk -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
morfeusz84 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
-
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
morfeusz84 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Mam pytanie , wczoraj wsiadając rano do samochodu żona zauważyła że na zaparowanej szybie w lewym górnym rogu coś pisze . Po przyglądnięciu okazało się , że to nr mojej rejestracji wielkości ok 15 mm x 40 mm . Po odparowaniu szyby nr zniknął . Mam 2 lata auto i nigdy tego nie widziałem . Widział może ktoś to u siebie ? -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
morfeusz84 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Hehe , dzięki , ty też . To było na jaja [emoji1][emoji1][emoji1] -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
morfeusz84 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Bujamy sylwestrowo [emoji23] http://youtu.be/xWa9sJzgM4A -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
morfeusz84 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
A nie ma tego w ustawieniach kompa ?powinno na fisie być napisane "travel mode " -
ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim
morfeusz84 odpowiedział pobs → na temat → Zagraniczne Dyskusje - Wielka Brytania
Francja zamknela granice
