-
Liczba zawartości
847 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O papluch
- Urodziny 06/17/1987
Informacje osobiste
-
Imię
Rafał
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Mieście Zakochanych
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
B3 2.8 174KM (AAA)
-
Rok produkcji
1993
-
Link do tematu o samochodzie
46378
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Też mam tą padake b6 ? ale b5 o niebo lepszy. A powoli rozglądam się za b2 ?? Już dawno ?? -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Hehehe nie tylko Ela ja na chwilę obecną jestem w posiadaniu 3 passatów ?? -
papluch obserwuje zawartość → Spot Wrocław - Hala Orbita - czekamy na nowy termin, Sierpniowy Spot w Rypinie powiązany z After na Mazurach, VW Mania 27-29 lipca 2012 i oraz 3 innych
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
proszę skończcie dyskusję na ten temat bo rzygam tym wszystkim tematy już na pewno zamknięty a jak nie i kolo coś znowu zacznie wymyślać to się do niego przejadę bo mam teraz wystarczająco dużo na głowie żeby jakimś szczylem się przejmować -
Sierpniowy Spot w Rypinie powiązany z After na Mazurach
papluch odpowiedział Grinch → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
kto już ma jakieś zdjęcia i może wstawić -
Sierpniowy Spot w Rypinie powiązany z After na Mazurach
papluch odpowiedział Grinch → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
było jak zawsze tzn super impreza U mnie niestety nie odbyło się bez problemów w drodze powrotnej padł mi reduktor siły chamowania i cały płyn uciekał ale szybka akcaj u Grincha i dojechało się szczęśliwie dzięki za super zabawę p.s. Grinch jest spocony -
Sierpniowy Spot w Rypinie powiązany z After na Mazurach
papluch odpowiedział Grinch → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
mnie dopisz ale na 50% bo nie wiem czy będę miał zjazd jak tak to się pokażę no oczywiście z Ewelina -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
podskocze i obczaje go -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
papluch odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
No bartek ładnie -
Spot Wrocław - Hala Orbita - czekamy na nowy termin
papluch odpowiedział Bart_wro → na temat → Dolnośląskie Dyskusje
Ogólnie dzięki za spota:) -
Jeśli to domnie to mam nadzieję ze tak:)
-
Jakiś szybki spocik w sobotę lub niedzielę w zgorzelcu ewentuaknie lubaniu
-
No ja + Ewelina Jaj bede w domu to pogadam z rodzicami na temat namiotu hadlowego jeśli dobrze pamiętam to 3x5m mlotek i strecz też mogę wziasc
-
Try Ja dałem znać kilku osobom jak wszyscy będą chcili jechać tobedzie 5 VAGów:) Aśka a może zrobimy listę ludzi:)
