Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Do Bobie

Przeczytaj moj wątek w tym temacie.

Kup najtańszy adapter blutooth i gadasz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam 3C8035730B lub 5N0035730D na tym działają

OK, romeo9999 dzięki za odpowiedź, ale to akurat najdroższe opcje z możliwych, a szukam czegoś najtańszego co będzie gadać przez iPhone ;-).

 

---------- Dodano o 15:43 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:27 ----------

 

Do Bobie

Przeczytaj moj wątek w tym temacie.

Kup najtańszy adapter blutooth i gadasz.

Pozdrawiam

 

groch13, dzięki za podpowiedź. Ja mam białe zegary więc muszę kupić inny moduł (obsługujący BAP), ale Twój post pozwala przypuszczać, że podstawową funkcjonalność osiągnę na każdym module.

Do białych zegarów zatem najtańsze opcje to:

3C8035730

7E0035730

1K8035730C (chociaż to od Golfa i nie ma w na liście w opisie wiązki od carsystems.pl)

czyli jakieś 200 zeta na Alledrogo. Do tego wiązka w carsystems.pl to ok 100 PLN, styropian 60 zł, mikrofon 80 zł i kodowanie. I mamy oryginalny bluetooth z białymi zegarami za c.a. 440 zł. Chyba zaryzykuję i sprawdzę. Dam znać jak już zamontuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1K8 to chyba jest zestaw basic,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1K8 to chyba jest zestaw basic,

Tak, ale według RossTecha http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting

ma A2DP, wersja C obsługuje BAP, więc podstawową funkcjonalność*osiągnę z iPhone na białych licznikach za śmieszną kasę.

(tak przypuszczam, ale pewnie muszę*zaryzykować ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ross tech nie jest idealny. Lepiej poszukaj zywego przykładu na necie i bedziesz miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam 3C8035730A. Stwierdziłem, że szarpnę się na model z A2DP i rSAP.

Wszystko fajnie, ale czy jakikolwiek moduł potrafi sterować odtwarzaczem z kierownicy na iPhone przez A2DP (chodzi np. o przełączanie utworów)?

Niedawno jeździłem zastępczym Peugeot 508SW z Bluetoothem i miał taką*możliwość. Rewelacja! ;-)

Może ktoś to rozpracował, czy to jest możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym zamontować bluetooth do auta, mam MFD2, duży FIS i multikierę. Ma działać z telefonami na androidzie. Co będę potrzebował ? czy można dołożyć w takim zestawie tę wysuwaną klawiaturę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam w moim b6 moduł 1K8 035 730 C oraz radio RNS310.Okazało się , że ktoś kiedyś wymontował uchwyt od telefonu i teraz to całe bluetooth nie działa.Kierownice mam bez multifunkcji, czy istnieje jakiś sposób aby to uruchomić bez dokładania tego uchwytu ( kiepsko to wygląda ).W vcds pokazuje brak adaptera telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jakie masz kodowanie tego modułu.?

Ja przekodowałem na 412100 i wszystko hula nie potrzebuję adaptera, sparowałem telefon wtedy bez problemu i adaptera w desce. Może to zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za zainteresowanie.Rozumiem że uchwytu też nie miałeś?

Adapter jest zamontowany na uchwycie, w którym są kable połączone z wtyczką gdzieś za schowkiem( lub obok).

Kodowanie mam 012120.

Edytowane przez aplok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zmienić kodowanie na: 412100, włącz też widoczność modułu i wtedy staraj się sparować telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie.

Jak zmienię kodowanie na 412100 , to w jaki sposób włączyć widoczność modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że w tym temacie, ale nie moge założyć nowego, a ten wydaje sie byc najbliższy:

 

Passat B6 2008, RNS 510, czerwony wyświetlacz pełny oraz moduł 1Z0 035 729B. Współraca modułu z RNS jest bez zarzutu - działa, wyswietla itp. Chodzi mi wyłącznie o współracę z FIS/MFD - tym małym czerwonym między zegarami. Teraz pytanie:

 

1. Czy ten moduł może uzyskać pełne wyswietlanie na zegarze: poziom sygnału, baterii, dostęp do książki... jedyne co udało mi się uzyskać, to wejście do menu (setup) i możliwość przeglądania pierwszych wpisów w książce kontaktów, co przy braku mozliwości przewijania w zasadzie nic nie daje.

2. gość, który próbował uaktywnić wyświetlanie na ekranie, pozmieniał coś tak, że znikneły komunikaty nawigacji (skręt, ile do skrętu, ile do celu..). I nie jest w stanie przywrócić poprzedniego stanu. Czy ktoś może pomóc?

 

Nawigacja RNS 510 wersja chyba starsza 'H04" oprogramowanie 4020. z góry dziekuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zmienić kodowanie na: 412100, włącz też widoczność modułu i wtedy staraj się sparować telefon.

 

Dzięki za podpowiedź, telefon sparowany.

Zastanawia mnie tylko dlaczego na moim FIS-e nic nie wyświetla jak ktoś do mnie dzwoni, oraz dlaczego bluetooth audio w rns 310 jest sterowane tylko z telefonu a nie z radia.

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podlaczam sie pod watek, bo nei moge zalozyc oddzielnego tematu.

 

Passat z 2009, RNS 510 D, soft 3890.

 

Problem z ze stawem premium, mianowicie nie moge sparowac z telefonami SONY XPERIA mini pro oraz Samsung ACE - oba mi wysiwetla jako niekompatybilne. Moje inne blackberry 9790 niby paruje, ale non stop z kolei rozlacza

 

Czy ktorys z kolegow moglby pomoc i podpowiedziec czy jest jakies obejscie by jednak te telefony jakos byly kompatybilne. Oba nie maja rSAPa niestety, moze jakas aplikacja na Androida do zainstalowania na telefonach? Czy zmiana modulu bluetooth cos by dala?

Moze to kwestia softu?

 

Frustrujace jest to troche ze mam zestaw z ktorego nie moge korzystac za cholere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung ACE nie podejdzie.Zapomnij, Jest o tym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a sony xperia mini??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na stronie wiki jakie profile obsługuje twój moduł BT (HFP, rSAP). Xperie nie obsługują rSAP, ale obsługują HFP. Natomiast ACE nie wiem co obsługuje, SII i SIII obsługuje oba profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dziekuje- i jeszcze proste pytanko ale naprawde nie wiem i na forum nie ma takiego banału - jak znaleźć numer modułu jaki mam :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zartuj

Nr masz na module pod siedzeniem pasazera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności