Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam do wyboru 2 sterowniki 1K8035730 I 7L6 035 730 KTORY BRDZIE LEPSZY POD RNS 510 KIERA MULTI I DUZY MFA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7L6 035 730 to sterownik Premium z rSAP. Poza tym jeżeli używasz telefonu Nokii lub innego z rSAP to według mnie jest to lepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rSAP w praktyce nie jest tak różowo do konca. Uzywam takiego zestawu razem z RNSem 510 od 2 lat i generalnie funkcjonalność i jakość połączeń super. Problemem jest ze nie da sie przenieść połączenia z zestawu do telefonu bez rozłaczania rozmowy,dla osob duzo rozmawiajacych mało wygodne..... i to ze giną smsy które przyjda w czasie działania zestawu, zestaw zapisuje smsy w swojej pamieci,zeby je miec na telefonie trzeba skopiowac na karte SIM telefonu (mało wygodna procedura i pozniej dostep do nich)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kriss używam osobiście modułu z obydwoma trybami ( 3C8 035 730 A) i zdecydowanie wolę rSAP, gdyż jakość dźwięku jest super oraz pełna obsługa książki telefonicznej. Ponieważ mój Iphone 3Gs nie ma rSAP to używam klona karty w starej Nokii aby wygodnie korzystać z łączności w samochodzie. Iphone jest dobry do zabawy.

Argumenty o przekazywaniu połączeń i sms-ach są według mnie mało przekonywujące :)

Edytowane przez Arek_VI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wkoncu jest czy na tym sterowniku 7L6 035 730 da sie wpisac kod do pierwszego sparowania telefonu na kierownicy multi czy nie bo jedni mowia ze tak a drudzy ze nie i sam juz niewiem chyba najlepszym wyjsciem bedzie załozyc 5N0 035 730 tylo cholera jest raz drozszy od 7L6 035 730 sam juz niewiem co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to wkoncu jest czy na tym sterowniku 7L6 035 730 da sie wpisac kod do pierwszego sparowania telefonu na kierownicy multi czy nie bo jedni mowia ze tak a drudzy ze nie

 

Oczywiście, że się da. Nawet nie musi być multi. Wystarczą przełączniki na dźwigni wycieraczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam w samochodzie czerwienny duży FIS, ustalony moduł 5N0035730A chcę jego zmienić na 7P6035730C albo na 3С8035730A. Napisał sprzedawcy na allegro a on mi mówi że dany moduł nie będzie pracować z moim FISem. Odzwierciedlenie na FISe mnie nie interesuje i nawet niekiedy denerwuje.

Lecz mnie ciekawi czy potrafię jego połączyć z telefonem bo mnie interesuje właśnie funkcja BT-audio. Telefon mam Nokia E50.

Może ktoś poradzić po danym pytaniu?

Pozdrawiam

Edytowane przez autobild

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kriss używam osobiście modułu z obydwoma trybami ( 3C8 035 730 A) i zdecydowanie wolę rSAP, gdyż jakość dźwięku jest super oraz pełna obsługa książki telefonicznej. Ponieważ mój Iphone 3Gs nie ma rSAP to używam klona karty w starej Nokii aby wygodnie korzystać z łączności w samochodzie. Iphone jest dobry do zabawy.

Argumenty o przekazywaniu połączeń i sms-ach są według mnie mało przekonywujące :)

zgadzam sie z Toba kolego jakosc połączeń i obsługa super. Ja duzo rozmawiam i jest to dosyc kłopotliwe jak wysiadam i musze sie rozłaczyc i znowu dzwonić. Przy modułach nie premium jak przytrzymasz słuchawke na kierownicy przenosi rozmowe na słuchawke,no coż coś za coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten moduł 3C8035730 bedzie pokazywał ksiązke tel na RNS 510??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy ten moduł 3C8035730 bedzie pokazywał ksiązke tel na RNS 510??

 

Będzie pokazywał.

BTW mam taki moduł na zbyciu wraz z anteną i obudową ze styroduru pod fotel pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW mam taki moduł na zbyciu

ile za sam moduł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to wkoncu jest czy na tym sterowniku 7L6 035 730 da sie wpisac kod do pierwszego sparowania telefonu na kierownicy multi czy nie bo jedni mowia ze tak a drudzy ze nie

Oczywiście, że się da. Nawet nie musi być multi. Wystarczą przełączniki na dźwigni wycieraczek.

 

a ja mówię, że się nie da. Właśnie rok temu kupiłem 7L6 i nie mogłem wpisać PINu. Musiałem go odesłać sprzedawcy. Dołożyłem pare złotych i wziąłem 5N0. Pin da się wpisać bez problemu.

Jeśli możesz zdjąć całkowicie PIN z telefonu to nie będzie problemów z połączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupilem sterownik 3C8035730 teraz czekam na przesyłke i montaż mam nadzieje ze bedzie wszystko działac z duzym fisem i czerwonymi zegarami i RNS 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mówię, że się nie da. Właśnie rok temu kupiłem 7L6 i nie mogłem wpisać PINu. Musiałem go odesłać sprzedawcy. Dołożyłem pare złotych i wziąłem 5N0. Pin da się wpisać bez problemu.

Jeśli możesz zdjąć całkowicie PIN z telefonu to nie będzie problemów z połączeniem.

 

7L6 używa moja żona w Tiguanie. Sam jej montowałem. Nie ma najmniejszego problemu z wpisaniem pinkodu ( zrobiłem bez multikiery przy pomocy wajchy od wycieraczek). Tak więc Twoje zdanie "że się nie da" do mnie nie przemawia zupełnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega PrezesWita chciał założyć 7L6 do paska... Próbowałem tej operacji i nie wyszło.

Nie twierdzę, że w Tiguanie musi być tak samo.

 

7L6 to od passata na pewno nie jest i może ze sterownikami od Tiguana działa jak powinien, a tu (z B6) już nie gada jak należy.

 

Ja ba jego miejscu bym nie ryzykował, chyba że nie będzie miał problemów z oddaniem jak nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki temat posiadam zestaw bluetooth chyba premium z tego co zauważyłem przypisany do tel.nokia działa mi z tel.nokia n95 8gb owy telefonik mi padł kupiłem taki sam i już go zestaw nie wykrywa znajomy powiada że może wina nowszego softu w tym telefonie i ciekawy jestem też czy można coś zrobić żeby nie tylko z nokią była komunikacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mazzyland

 

Jak fizycznie rozpoznać "stary" i "nowy" FIS ? Istnieje takowa możliwość ??

 

Z tego co widzę po VIN mam Scirocco z 42 tygodnia produkcji.

Edytowane przez mazzyland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem update RNSa do 3800 i uwaliłem chyba moduł bluetooth. Za każdym razem jak dzwonię do kogoś z RNSa czy z telefonu to dopiero jak ktoś odbierze, to mogę ręcznie przerzucić rozmowę na zestaw, tak cały czas rozmowa jest przez telefon. RNS wycisza muzykę i pokazuje, że telefon prowadzi rozmowę, ale jak nie wejdę w opcje Phone -> Dodatki -> Zestaw głoś. wł., to nie działa. Wcześniej na sofcie 2620 śmigało, aż miło. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłem update RNSa do 3800 i uwaliłem chyba moduł bluetooth. Za każdym razem jak dzwonię do kogoś z RNSa czy z telefonu to dopiero jak ktoś odbierze, to mogę ręcznie przerzucić rozmowę na zestaw, tak cały czas rozmowa jest przez telefon. RNS wycisza muzykę i pokazuje, że telefon prowadzi rozmowę, ale jak nie wejdę w opcje Phone -> Dodatki -> Zestaw głoś. wł., to nie działa. Wcześniej na sofcie 2620 śmigało, aż miło. Ktoś ma jakiś pomysł?

 

To kiedy w końcu to zrobiłeś, wczoraj pisałeś o tym w wątku RNS 510 Firmware 3800 juz jest o godzinie 13:03, po co piszesz w dwóch wątkach.

 

Spróbuj przejść na SW 900 lub SW 1100 i zobacz czy funkcjonalność powróci, jak tak to zapodaj ponownie SW 2620 i testuj czy działa bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem po prostu z tamtego wątku posta, dlatego zostało "dziś". Nikt tam nie odpisał, dlatego napisałem tu.

Edytowane przez Aoox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności