Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaka jest roznica pomiedzy tymi modulami

Pytam poniewaz kupilem rns-510 i chcialbym zminic swoj stary modol na jeden z powyrzszych aby miec wpelni funkcjonalny zestaw takzwany premium pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł 3C8 035 730 z CC i pełną funkcjonalność włącznie z SMS'ami na FIS'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam moduł 3C8 035 730 z CC i pełną funkcjonalność włącznie z SMS'ami na FIS'ie

No wlasnie jesli sie tyczy tego to wiem a czy bedzie tak samo z tym drugim pytam bo ten drugi czyli 3c0 035 730 moge kupic duzo taniej niz ten co masz ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi nie bedzie dzialal z RNSem,bedziesz mial telefon tylko na fisie. Musi byc poczatek 5 N0.... zeby dzialal z ta nawigacja. Na allegro jest duzo starych zestawow premium i sa nawet po 50zl ale do RNS 510 sie nie nadaja. Ja bym pomyslal wogole o module z nowej skody.dziala z RNSem,obsluguje bluetooth audio no i nie ma zdalnej karty sim dzieki czemu dziala z kazdym telefonem i mozna przeneniesc rozmowe z samochodu do sluchawki. Sam mam premium vw z RNSem 510 i momentami brak mozliwosci przeniesienia rozmowy jest uciazliwy,pozatym obsluga i jakosc dzwieku super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli ja w ogole nie mam bluetooth'a i mam juz Rns'a co jest potrzebne do pelnej funkcjonalnosci oprocz samego modulu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antena,mirofon,wiazka podłaczeniowa i kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musi byc poczatek 5 N0.... zeby dzialal z ta nawigacja

nie rozumiem jaki począ tek 5 N0.. przeciez one roznią sie tylko 3C8..... a drugi 3C0....... wiec tylko jedną cyferką dzwoniłem do aso ale oni nie wiedzą ale oba sa identycznie drogie

znalazłem coc na tej stronie ale nie znam dobrze niemieckiego http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.motor-talk.de%2Fforum%2Fpremium-fse-codieren-t2351304.html

a z translatora to nie dokonca mozna zrozumiec o co chodzi

piszą tam ze są obslugiwane moduly

3C0.035.730

3C0.035.730.A

3C0.035.730.B

7L6035730

3C8035730

5N0035730

5N0035730.A

5N0035730.B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te na pewno beda działac z RNS 510:

3C8035730

5N0035730

5N0035730.A

5N0035730.B

7L6035730 -ten jest chyba od taurega , tez powinien ale nie mam pewnosci.

te beda widoczne tylko w liczniku, nie bedzie telefonu na navi,potrzebna bedzie dodatkowa klawiatura:

3C0.035.730

3C0.035.730.A

3C0.035.730.B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi od golfow i tiguanow 1K0, 1K8....albo seatow 5P0... ???

Edytowane przez jamal_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7L6035730 -ten jest chyba od taurega , tez powinien ale nie mam pewnosci.

tutaj też trzeba klawiaturę, bo nie ma możliwości wpisania PINu z kierownicy a w tym czasie RNS jeszcze nie gada z telefonem. Wiem bo miałem i oddałem :)

 

---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:27 ----------

 

PS: Jaki numerek ma ten najnowszy moduł od skody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da sie dolozyc ta klawiature ??? Mniemam iz potrzebna wiazka pomiedzy klawiaturka navi a modulem ??? Czy cos jeszcze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wyłączyć żądanie pinu w telefonie i nie będzie wołał o pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki potrzebuję moduł, żeby odpalić tel przez BT?

Założyłem multikierę i duży fis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, sorry, ale wałkujemy ten temat w trzech a może więcej wątkach od roku lub wiecej...

Wystarczy poszukac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten moduł 7L6 035 730 + RNS 510 + kiera multifunkcyjna będzie chodzić? Czy nie działa dobrze z RNS? Będzie to w Polo z 2010 roku. Moduł jest z Touarega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie dzialc, ale tylko wtedy, kiedy PIN w na karcie bedzie wylaczony. Nie da sie wklepac PINu z kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opcje, łącznie z książką tel będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zestaw premium, tyle ze stary. Nie dam sobie reku uciac, ale powinno byc ok. Moze bedzie mial problemy z parowaniem z jakimis nowszymi telefonami lub innymi niż Nokia.

Miałem taki, ale z tego względu, że nie dało się PINu wpisać oddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aoox ja jestem wlasnie po wymianie 3C8035730 na najnowszy 7L6 035 730 wszystko działa przez plug'n'play jedynie musialem 2 kable poprowadzic nowe do radia żeby streaming audio po bluetooth działał. A jeszcze zapomniałem dodac, że klawiatura wysuwana przestaje działać. Nowy moduł działa u mnie z iphone 4 i sciaga z niego ksiazke telefoniczna z rns 510 pelna obsluga i nie posiada on podłączenia do anteny. Ten 3c8.... działa raczej z nokia chociaz z moim poprzednim blackberry 9700 też działał a ten nowy działa świetnie i pokazuje jeszcze na zegarach 3 ikonki od bluta, streamingu, i moc twojej baterii z telefonu

Edytowane przez rawenum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za informacje. Zakupiłem ten moduł: http://allegro.pl/item1167768434_vw_touareg_7l6_interface_modul_bluetooth.html . Teraz kwestia mikrofonu, wiązki i anteny.

Czy taki mikrofon i wiązka może być?

Wiązka: http://allegro.pl/item1193592391_wiazka_bluetooth_plug_play_vw_rns3_rnse_mfd2.html

Mikrofon: http://allegro.pl/item1163335550_sterowanie_glosem_mikrofon_rns510_rns_columbus.html

A co z anteną? Nie umiem znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności