Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc:)

Kupiłem passata z navigacją MFD2 oraz z Nokia CK7W, powymianie navigacji na RNS510 zestaw bluetooth nie działa poprawnie tzn. jak dzwonie to mnie słychać a ja nic nie słyszę i nawet sie muzyka nie wycisza. Dzwoniłem do servisu Noki i powiedzieli mi że trzeba przepiąć jeden kabelek ktory odpowiada za wycisznie RNSa i bedę słyszał rozmowę przez głośniki. Problem w tym że najbliższy servis jest oddalony ode mnie o 100 km :( Czy ktoś z was może wie o który kabelek chodzi i gdzie go wpiąć? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zolty kabelek z zestawu noki i wpinasz go pod pin >mute< w rns'ie

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Potrzebuję pomocy mam taki moduł 3c0035729e czy on podejdzie pod RNS510 o takim numerze 1T0035680A soft 3810 czy któryś z tych muszę mieć 3c8.035.730 lub 5N0 035 730 A i który byłby lepszy a może by się dało jeszcze uzyskać sterowanie głosem ? Ewentualnie co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moduł 3c0035729e czy on podejdzie pod RNS510

 

podejdzie, a jak łączysz się telefonem z RNS? BT?

sterownie głosem masz tylko po angielsku aby to mieć musisz przepiąć mikrofon do RNS a potem do modułu telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po szybkim spięciu tego układu i tak , że ani moduł ani tel nie wykrywa nic na rns-e jak nacisnę phone to jest mute ale zestaw telefoniczny diagnostyka widzi i nic ogólnie się nie zmieniło po wpięciu tego modułu ,chyba że jeszcze o czymś zapomniałem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem po szybkim spięciu tego układu i tak , że ani moduł ani tel nie wykrywa nic na rns-e jak nacisnę phone to jest mute ale zestaw telefoniczny diagnostyka widzi i nic ogólnie się nie zmieniło po wpięciu tego modułu ,chyba że jeszcze o czymś zapomniałem ..

 

masz uchwyt do telefonu na desce?

laczysz sie przez BT

3c0035729e ten modul nie laczy sie przez BT bez dedykowanego uchwytu zamontowanego na desce do tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uchwytu nie mam, poprostu montuje od podstaw moduł dostałem od znajomego i postanowiłem może zamontować u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie uchwytu nie mam, poprostu montuje od podstaw moduł dostałem od znajomego i postanowiłem może zamontować u siebie

 

ten moduł nie łączy sie przez BT, wiec daremny twój tród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne , więc co lepsze 3c8.035.730 lub 5N0 035 730 A ?lub coś co polecisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszystko jasne , więc co lepsze 3c8.035.730 lub 5N0 035 730 A ?lub coś co polecisz

 

najlepszy 3C8035730B a zaraz po nim 5N0035730D, 5N0035730B, 5N0035730A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam czerwony fis czy one wszystkie zagrają z nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie podpiołem dzisiaj moduł 5N0035730B i mam takie błedy, proszę o ich interpretacje

 

02791 - Telephone Baseplate (R126)

010 - Open or Short to Plus

Freeze Frame

Fault Status: 01101010

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

 

 

02794 - Cell-Phone Prep. Control Head (E508)

009 - Open or Short to Ground

Freeze Frame

Fault Status: 01101001

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

 

02749 - Control Module / Control Head for Telephone (J738)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

po wielkich manewrach pozbyłem się pierwszego błędu natomiat dwa pozostałe pozostały , pierwszy znikł po odpowiednim kodowaniu modułu , teraz walczę z próba zparowania telefonu z modułem telefon moduł widzi po wpisaniu jednego z kodów wyświetlanych na fisie telefon nie łączy się i na fisie pojawia sie napis cos o autoryzacji failet , jak z tym sobie poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimbasz za to gratki niechaj wiedzą co piszczy w trawie

 

3C8035730B i 5N0035730D to najwyzsze modele i najlepsze na rynku mają SMS do wysyłki z RNS oraz USB w module A po nich są nastepne 3C8035730A i 5N0035730B ale to sa koszta!!!!!

 

5N0035730B mam do sfinalizowania

 

 

 

 

 

jakie masz kodowanie

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0020155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta koncówka mi sie nie podoba

jaki masz sprzet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mieszałem z tą końcówką też , sprzęt rns510 ver a z softem 3810

wcześniej w ten moduł wkodowana była nokijka e50 , wykonałem reset w którymś tam bajcie , teraz jest czysty i czeka na nowego tela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie sprawdzałeś kodowanie 0020055?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wtedy jest ten dodatkowy pierwszy błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam pytanie odnośnie modułu 3C0 035 729F. Mam wieszak na telefon na desce rns 300 duży fis czerwony, 3C0 035 729F i kierownicę multi. Czy wchodzi w grę wymiana modułu na taki żeby mieć książkę na fisie i łączyć się przez bluetooth z każdym telefonem?? Jeśli tak to na jaki? Czy może ten mój można jakoś odpalić. Co będę musiał zrobić przy ewentualnej wymianie sterownika. Która opcja jest lepsza (wymiana modułu czy zakup adaptera) pod względem funkcjonalności i kosztów?

Z góry dzięki za pomoc.

Dodam że auto z 2007 roku, może to w czymś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności