Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Do czerwonych zegarów możesz zmienić na 5N0 035 730C. Działał mi z nim Samsung Galaxy S4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie a jak to jest w przypadku radia rcd510. Niedawno zakupiłem Passata b6 2010r białe zegary,kiera multifunkcja i nie działa mi funkcja Bluetooth. Na desce rozdzielczej żadnego adaptera nie mam wiec z tego co już wyczytałem to bez niego się nie obejdzie. W Drugim moim samochodzie mój iPhone jest wykrywalny bez żadnych problemów. Po krotce co mam zrobić, kupić, czego szukać i gdzie żebym mógł się cieszyć z zestawu Bluetooth w passacie. Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Panowie a jak to jest w przypadku radia rcd510. Niedawno zakupiłem Passata b6 2010r białe zegary,kiera multifunkcja i nie działa mi funkcja Bluetooth. Na desce rozdzielczej żadnego adaptera nie mam wiec z tego co już wyczytałem to bez niego się nie obejdzie. W Drugim moim samochodzie mój iPhone jest wykrywalny bez żadnych problemów. Po krotce co mam zrobić, kupić, czego szukać i gdzie żebym mógł się cieszyć z zestawu Bluetooth w passacie. Proszę o pomoc...

 

Moduł, wiązkę, mikrofon, antenę, styropian który trzyma moduł pod siedzeniem pasażera + kodowanie. Na alledrogo sprzedają całe zestawy. Moduł najlepiej 3C8035730 B,C, D.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moduł, wiązkę, mikrofon, antenę, styropian który trzyma moduł pod siedzeniem pasażera + kodowanie. Na alledrogo sprzedają całe zestawy. Moduł najlepiej 3C8035730 B,C, D.

 

Dziękuje za rzeczowa odpowiedz. Teraz rozpocznę zbieranie gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do iphona by gadal z rns musisz doinstalowac rsap, inaczej gadal nie bedzie

 

oczywiscie wczesniej musisz miec to o czym pisal @Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do iphona by gadal z rns musisz doinstalowac rsap, inaczej gadal nie bedzie

 

oczywiscie wczesniej musisz miec to o czym pisal @Zielas

 

ale ajfon chodzi ładnie po HFP czyli nie będzie tylko sms na ekranie radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale Ja mam w aucie Rcd 510 a nie Rns.... Interesuje Mnie tylko to abym miał Bluetooth kompatybilny z Iphonem w samochodzie. Wiadomości wyświetlane na Fisie nie są mi potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale Ja mam w aucie Rcd 510 a nie Rns.... Interesuje Mnie tylko to abym miał Bluetooth kompatybilny z Iphonem w samochodzie. Wiadomości wyświetlane na Fisie nie są mi potrzebne...

 

To samo czy rns czy rcd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielas nie każdy iphone działa dobrze, 5 wogole nie gada z rns czy rcd bez rsapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co znaczy dobrze, bo mam przynajmniej kilku znajomych i śmigają bez rSapa aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze znaczy tyle ze iphone bez rsapa nie komunikuje sie z rns wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze znaczy tyle ze iphone bez rsapa nie komunikuje sie z rns wogole

 

no jak nie jak tak, na oczy widziałem, które iphony może jakieś staruchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem stycznosc z 5 u znajomego i za chiny ludowe nie chcial gadac z rns dogralem rsapa i wszystko hula

 

stad moja dygresja

 

z innymi stycznosci nie mialem

ale poczytalem troche po necie i ludziska pisza zeby tego rsapa jednak instalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem stycznosc z 5 u znajomego i za chiny ludowe nie chcial gadac z rns dogralem rsapa i wszystko hula

 

stad moja dygresja

 

z innymi stycznosci nie mialem

ale poczytalem troche po necie i ludziska pisza zeby tego rsapa jednak instalowac

 

Kolego mówisz o starych modułach, które obsługują tylko rSap, nowe m.in. 3C8 które podałem wyżej mają rSap i HFP, było już o tym pisane wiele razy na forum. Na moim 3C8 C też hulał iphone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary gdzie kupić kabelek aby połączyć oryginalną antenę GSM od wieszaka na desce do modułu bluetooth?

Szukam i znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś namiary gdzie kupić kabelek aby połączyć oryginalną antenę GSM od wieszaka na desce do modułu bluetooth?

Szukam i znaleźć nie mogę.

 

Tu mi robili wiązki antenowe GSM i GPS, musiałem podać długość kabla i jakie ma mieć wtyczki, cena bardzo przyzwoita.

masterantena.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz moduł telefonu?

 

3C8.035.730B Novero

 

Czy powinienem to wymienić na coś nowszego?

 

Z tego co wyczytałem ten powinien wszystko obsługiwać? 5N0035730A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj moduł obsługuje BT Audio. U mnie (w RCD510 ) zakładka BT-Audio staje się aktywna dopiero po uruchomieniu muzyki na sparowanym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem teraz jeszcze raz z 2 telefonami; Lumia 625 i Samsung. Muza odpalona, BT Audio się nie uaktywnia :/

ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten moduł OEM VW, Skoda, Seat Bluetooth - 7P6035730N będzie dzialal z Rns510 wersja C 1TO035680C.Mam passata cc 2011r, zegary podświetlone na chyba to jest jakiś odcień czerwonego .

Z góry dziękuję za info .

Oto treśc z ogłoszenia :

Support :

 

Voice Comand

A2DP - Bluetooth Audio Stream

White MFA+ / DIS ( Driver Informaton System in instrument cluster)

Multicolor MFA Premium / DIS

Can be operate by:

Multifunction Steering Wheel

RNS510 / RCD 510 / RNS310 and similar

Multimedia Funtion :

 

A2DP Bluetooth Audio Stream

Bluetooth Source Control

Shows Title / Artist on Headunit

 

Can be installed is cars :

 

without MFA / DIS

with red MFA / DIS - than can be ONLY operate the module by a touch screen RNS510 / RCD510

without multifunction steering wheel

 

Czyli że muza nie będę mógł sterować za pomocą kierownicy multifunkcyjnej a takową mam (12 przycisków )tylko za pomocą wyświetlacza rns -a a to trochę Nie funkcjonalne np.ktoś dzwoni to będę musiał wzrok na chwile odwracac żeby odebrać .

Czy ktoś może to potwierdzić , nie pytam o tłumaczenie z ang na polski bo język znam tylko o to czy tak faktycznie jest bo pisze , że to premium a może poprostu sprzedający nie wie co ma .

Edytowane przez fcbsoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności