Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że tutaj jest wątek o modułach PREMIUM. Ja również chciałbym taki zakupić. Pytanie tylko czy możecie mi dodadzić czy taki moduł będzie pożyczał mi kartę z telefonu ? link

Pisałem w innym wątku ale może tutaj mi pomożecie. Aukcja jest bez minimalnej ceny czasu mało zostało. Proszę o opinię o tym module?

Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bedzie ostrzezenie za dublowanie postow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy,

nie chciałem zakładać nowego wątku więc się podczepię.

Mam Passata CC3.6 z 2008 roku, radio RNS510 z nawi i połączeniem z telefonem i problem mam taki, że z telefonem łączy się bez żadnego problemu (pobiera książkę, mogę rozmawiać itd.), ale nie działa mi opcja BT Audio. W ustawienia radia jest włączona, zakładka BT Audio w menu media jest widoczna, ale nieaktywna. Czy ktoś miał taki problem i go rozwiązał?

Tel Nokia Lumia 625

 

Dziękuję

 

Witam serdecznie Panowie, to mój pierwszy post tutaj :)

 

Mianowicie mam podobny problem jak kolega Borat to znaczy wszystko mi wykrywa a muzy w głośnikach na BT Audio nie ma czy znalazł już Ktoś rozwiązanie tego problemu?

 

Telefon: iPhone 6

 

Moduł: 3C8 035 730 B

 

Samochód: VW CC 2012 FL

 

Radio RNS 510 soft 3970

 

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź.

 

I jeszcze zdjęcia dorzucam, że aktywna jest funkcja BT:

 

IMG_1730.jpg

 

 

Ale tu już lipa :(

 

IMG_1729.jpg

IMG_1730.jpg

IMG_1729.jpg

IMG_1730.jpg

Edytowane przez gnabas
Uzupełnienie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chce w swoim b7 podlaczyc modul bluetooth (mam kierownice multi, RCD 510, bialy MFD). W RCD 510 mam opcje bluetooth, ale jest niedostepna (przycisk na ekranie jest "przyciemniony"). Zabieram sie do kupna modulu, ale nie wiem jaki model. Znalazlem na e-bay'u 2 rozne modele z dosc duza roznica w cenie, ale niby oby dwa dzialaja z RCD 510. Z tego co widze to kable wygladaja inaczej... Prosze o pomoc:

 

9W2

http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-Set-9W2-Bluetooth-Interface-Module-Cable-Holder-Bracket-for-VW-RCD510-RNS510-/201119385725?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ed3a6487d

 

9W7

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-SEAT-SKODA-BLUETOOTH-9w7-MODULE-INTERFACE-KIT-RNS510-RCD510-5K0035730D-ref-1-/271875675027?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f4d0d9393

 

Pytanko takze dotyczace instalacji modulu, rozumiem ze sam modul instaluje sie pod siedzeniem, ale jak to jest z wiazka kabli z radyjka do fotela? Czy ona tam juz jest czy trzeba rozbierac tapicerke i ciagnac ja samemu?

 

Pozdrawiam

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Panowie, to mój pierwszy post tutaj :)

 

Mianowicie mam podobny problem jak kolega Borat to znaczy wszystko mi wykrywa a muzy w głośnikach na BT Audio nie ma czy znalazł już Ktoś rozwiązanie tego problemu?

 

Telefon: iPhone 6

 

Moduł: 3C8 035 730 B

 

Samochód: VW CC 2012 FL

 

Radio RNS 510 soft 3970

 

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź.

 

I jeszcze zdjęcia dorzucam, że aktywna jest funkcja BT:

 

[ATTACH=CONFIG]132254[/ATTACH]

 

 

Ale tu już lipa :(

 

[ATTACH=CONFIG]132255[/ATTACH]

 

Panowie edit posta powyżej bo pogrzebałem po forum i ta wersja bluetooth nie obsługiwała audio :)

 

zakupiłem więc najnowszy moduł o numerze 3C8 035 730 E ze wszystkimi bajerami i tak:

 

BT Audio już działa

 

nie mam natomiast czytania sms-ów WLAN itd. tak jak to jest pokazane na tym filmie

ikona to też zwykłe BT a w filmie jest z dopisek premium

 

Pytanie czy moduł wymaga dodatkowego kodowania? lub coś w tym rodzaju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby to mieć trzeba telefon podłączyć w trybie premium, inaczej mówiąc rSAP, jak twój telefon tego nie obsługuje to nic uruchomisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź... :)

 

A iPhone 6 obsługuje rSAP?

 

czyli z kodowania nic już nie trzeba robić?

 

kolejny edit i tak (myślę, że przyda się dla posiadaczy iPhone) niestety nie skorzystamy z większości tych bajerów bo w standardzie jabłko nie obsługuje rSAP :) dobrze, że ta 6-ka jest służbowa a więc prywatnego trzeba zakupić Samsunga S6 edge i przynajmniej nie będzie dylematu :)

 

Dla tych którzy jednak chcieli by zrobić rSAP na iPhone znalazłem taki manula z jailbreakiem :)

 

http://www.jens-david-consulting.com/en/home-en/12-category-en/category-products-en/24-rsapserver-en

Edytowane przez gnabas
uzupełnienie informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, chce w swoim b7 podlaczyc modul bluetooth (mam kierownice multi, RCD 510, bialy MFD). W RCD 510 mam opcje bluetooth, ale jest niedostepna (przycisk na ekranie jest "przyciemniony"). Zabieram sie do kupna modulu, ale nie wiem jaki model. Znalazlem na e-bay'u 2 rozne modele z dosc duza roznica w cenie, ale niby oby dwa dzialaja z RCD 510. Z tego co widze to kable wygladaja inaczej... Prosze o pomoc:

 

9W2

http://www.ebay.co.uk/itm/OEM-Set-9W2-Bluetooth-Interface-Module-Cable-Holder-Bracket-for-VW-RCD510-RNS510-/201119385725?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ed3a6487d

 

9W7

http://www.ebay.co.uk/itm/VW-SEAT-SKODA-BLUETOOTH-9w7-MODULE-INTERFACE-KIT-RNS510-RCD510-5K0035730D-ref-1-/271875675027?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3f4d0d9393

 

Pytanko takze dotyczace instalacji modulu, rozumiem ze sam modul instaluje sie pod siedzeniem, ale jak to jest z wiazka kabli z radyjka do fotela? Czy ona tam juz jest czy trzeba rozbierac tapicerke i ciagnac ja samemu?

 

Pozdrawiam

Mateusz

 

Ten drugi (9W7) to rozbudowana wersja pierwszego (9W2), tzn. ma pełną funkcjonalność na wyświetlaczu MFD (np. książka telefoniczna). Ja mam ten pierwszy i dla mnie wystarcza. Tutaj interface jest dosyć prymitywny, ale jeżeli jedynie sporadycznie korzystamy w aucie z telefonu, to moim zdaniem nie ma się co pchać w koszta. Jeżeli natomiast często, to warto dołożyć do tego drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł bluetooth 5KO 035 730E telefon łączy sie z rns 510 i mozna spokojnie dzwonic ale nie wyswietla sie nic na wyswietlaczu pomiedzy zegaram( duzy czerwony fis) i nie działa tez sluchawka na multifunkcji gdzie lezy problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam moduł bluetooth 5KO 035 730E telefon łączy sie z rns 510 i mozna spokojnie dzwonic ale nie wyswietla sie nic na wyswietlaczu pomiedzy zegaram( duzy czerwony fis) i nie działa tez sluchawka na multifunkcji gdzie lezy problem?

bo to jest moduł pod białe lub kolorowe zegary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1k8035730 radio mfd2 brak multifunkcyjnej kierownicy i tylko wieszak na adapter. Wczoraj wykodowalem wieszak i bt zaczął działać kodowanie które mam teraz 0050ae9c2a66e705c459b0691ae4a851.jpg

Odbieranie i wybieranie poprzez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 1k8035730 radio mfd2 brak multifunkcyjnej kierownicy i tylko wieszak na adapter. Wczoraj wykodowalem wieszak i bt zaczął działać kodowanie które mam teraz 0050ae9c2a66e705c459b0691ae4a851.jpg

Odbieranie i wybieranie poprzez telefon.

 

Acha iPhone normalnie działa z tym modułem

 

 

 

niestety mam problem z streamingiem po zaptaszkowaniu opcji do streamingu audio dostaje blaz ze lewy kanal nie podlaczony co nie jest prawda, sprawdzalem miernikiem i wszystkie 4 kable maja przejscie z czarnej wtyczki do zielonej w radiu.

 

Co musze zmienic zeby zaczelo dzialac? radio mfd2

Edytowane przez mperlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otrzymałem iPhona 6, który niestety nie obsługuje rSAP :(

W związku z tym chciałbym wymienić moduł bluetooth w moim Passaciku. Zainstalowany jest w nim zestaw Premium 3C0 035 730.

FIS mam czerwony.

Myślałem o modułach 5N0 035 730 D, 3C8 035 730 A oraz 3C8 035 730 B ale nie wiem czy podejdą i czy będą miały pełną funkcjonalność.

Moje pytanie jest następujące:

Jaki moduł należy zamontować aby wszystko działało jak do tej pory i żeby łączyć się z iPhonem 6 przez HFP ?

Proszę również o informację czym właściwie różnią się zestawy premium od basic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Mam w swoim Pasku moduł: 5N0 035 730B, zakupiony spory czas temu i wówczas najlepszy :-) ale niestety nie obsługujący prawie niczego poza Nokią co jest delikatnie rzecz ujmując denerwujące. Niestety w moim Pasku są czerwone zegary i również duży czerwony FIS.

Moje pytanie czy któryś z najnowszych modułów BT obsługujących inne marki telefonów podejdzie do Paska z czerwonymi zegarami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod czerwony FIS i RNS510 są tylko trzy typy BT: 1Z0035729, 1Z0035729B i 5P0862335D. Inne rozwiązanie to dowolny moduł pod biały FIS plus dekoder CAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam takowy kabel w schowku, może ktoś mi podpowie do czego on służy.

Radio RNS 510

imagizer.imageshack.us/a/img903/9568/EKFPBW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Posiadam takowy kabel w schowku, może ktoś mi podpowie do czego on służy.

Radio RNS 510

imagizer.imageshack.us/a/img903/9568/EKFPBW.jpg

 

Może od zmieniarki, która zwykle jest fabrycznie montowana w schowku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów.

Mam pytanie odnośnie RNS315 . Zakupiłem ostatnio nowy galaxy s6 i wszystko było super, euforia trwała tydzień. Od kilku dni bluetooth zrywa połączenie z telefonem lub telefon RNS.

Telefon się łącz przerzuca kontatky i po zakończeniu rozmowy lub w jej trakcie rozłącza sie.

Z drugiej strony , wybieram kontakt z RNS naciskam połącz i po kilku sekundach wraca do pozycji wybierz.

Wybieram ponownie i po kilku sekundach widzę komunikat o rozłaczeniu .

Dodam ze jest to B7 z 2014 roku

Macie jakieś pomysły? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RNS315 i galaxy s4 .

Sprobuj na nowo skonfigurować jak jeszcze nie zrobiłeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych passerati .

Dla potomnych informacyjnie , uporalem się z problemem błędnej komunikacji bluetooth między B7 a galaxy S 6.

Wina była po stronie telefonu.

Pomógł twardy reset, dodam że nie jest to proste ponieważ S6 nie posiada jako takiej funkcji.

Jednak w necie opisany jest sposób kombinacji kilku klawiszowe który resetuje telefon do ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności