Jump to content

madison2

 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

About madison2

 • Birthday 08/01/1980

Informacje osobiste

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wawa

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB)
 • Rok produkcji
  2009

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. madison2

  Ocena logów dynamicznych

  Dzięki.
 2. madison2

  Ocena logów dynamicznych

  Chodzi mi o turbo czy jest OK.
 3. madison2

  Ocena logów dynamicznych

  Panowie, prośba o analizę logów. Nie jest to Passat z podpisu. http://vaglog.pl/log-011_008_003_asni4.html Może ktoś podpowie co jest tu nie działa.
 4. Mnie nie chodzi o gaśniecie (przyciemnianie DRL) przy włączonym kierunkowskazie. Nie do końca mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to że podczas jazdy na światłach "mijania" (krótkich) oraz "drogowych" (długich) DRL powinny automatycznie się wyłączać. Z tego co piszesz to DRL w tym momencie da się tylko przyciemnić. Zatem podczas jazdy na światłach mijania świecą Ci się mijania, pozycyjne i DRL. Już wiem że DRL można włączyć jako światła pozycyjne (ale to niezbyt dobrze wygląda w naszych autach). Podsumowując czy da się ustawić tym sposobem DRL aby gasły zupełnie przy załączonych światłach xenon a zapalały się DRL przy wyłączonych światłach xenon (dlatego pisałem wcześniej czy czasem Byte 2 Bit 5 tego nie załatwia?
 5. No tak ale mnie chodzi o zupełne ich wyłączenie (DRL) gdy włączone są światła mijania, nie o przyciemnienie. Zatem pytanie brzmi czy da się je wyłączyć poprzez ustawienie Byte 2 Bit 5 na 0.
 6. Panowie po przełożeniu kabelków i zmianie kodowania wg. postu #100 DRL działają - potwierdzam. Ale jest mały problem tzn. świecą również przy włączeniu świateł pozycyjnych i mijania. Kolego ukiloki możesz sprawdzić czy po odznaczeniu Byte 2 Bit 5 te DRL nadal świecą jako pozycyjne przy włączonych światłach mijania. Będę bardzo wdzięczny.
 7. No i jak Panowie, działa to przełożenie kabelków i kodowanie wg. instrukcji z postu #103 Też się przymierzam do założenia LED i nie bardzo mi leżą te rezystory 50W.
 8. Panowie a mnie wyskoczył taki błąd: 008213 - Czujnik położenia klapy w kolektorze ssącym (zespół 1) P2015 - 000 - niezrozumiały sygnał - Sporadyczny Oczywiście kontrolka silnika też się zapaliła. Błąd skasowałem i kontrolka zgasła. Błąd znowu wyskoczył aby nie mam już "żółtej kontrolki" na desce. Jeżdżę już tak 3 tygodnie i nie widzę negatywnych objawów. Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić? Dziś znalazłem jak sobie z tym poradzili. Pytanie czy to zadziała, może ktoś już to przerabiał. http://www.myturbodiesel.com/threads/intake-manifold-flap-position-sensor-p2015.17881/page-2#post-122870
 9. madison2

  Usunięcie DPF-a w Passacie

  Panowie, Gdzie w Warszawie mogę fachowo pozbyć się DPF? Macie jakieś sprawdzone miejsce. Chodzi o silnik 2.0 CBBB
 10. madison2

  Kamera - rejestrator

  Hmm, a gdyby podłączyć do zasilania "na stałe" poprzez przekaźnik czasowy (z czasem odłączenia po 2-3 godzinach) to może byłoby to dobre rozwiązanie? Jak wyjmuję kluczyki to przekaźnik dostaje sygnał do odliczania czasu (2-3 godziny), jak wkładam kluczyk to przekaźnik się załącza i mam zasilanie ciągłe na kamerkę aż do wyciągnięcia kluczyka. Takie przekaźniki są dostępne np: http://allegro.pl/czasowy-wylacznik-sterownik-oswietlenia-led-timer-i4515947470.html lub http://arlisklep.pl/files/AVT/AVT1684.pdf
 11. madison2

  Kamera - rejestrator

  Panowie, Mam MIO 388 i chciałem podłączyć w taki sposób aby nagrywała mi ta kamerka podczas postoju tj. na parkingu. Niestety bateria jest tak słaba że aż żal. Zatem pomyślałem żeby podłączyć na stałe do prądu zasilacz a nie do zasilaniu po kluczyku. Pytanie czy jak będzie cały czas podłączona to czy nie rozładuje mi akumulatora? Myślałem też o podłączeniu PowerBank (dodatkowy duży akumulatorek) ale jak mi się rozładuje to efekt będzie ten sam tj. podczas dojazdów do pracy 20-30 minut nie zdąży się naładować do 100% i efekt będzie również taki sam czy nagrywanie po wyjściu z samochodu 5-10 minut. A może ktoś z was ma lepszy pomysł?
 12. madison2

  Felgi aluminiowe do B6

  Ile można dać za takie felgi?
 13. madison2

  Felgi aluminiowe do B6

  Panowie proszę o potwierdzenie czy to będzie pasowało do B6 Variant: Model: 17" Michigan od passat b7. 3AA601025C 7,5Jx17H2 ET47 5x112 opony chcę założyć 235/45 R17 Chciałem się upewnić czy coś jeszcze trzeba brać pod uwagę bo parametry są dokładnie takie same jak w oryginale 17" do B6.
 14. madison2

  Felgi aluminiowe do B6

  Panowie, Czy takie felgi będą pasowały do B6 ? Jest to model Sagitta 18" 18x8J ET45. Pytanie tylko czy one występowały w wersji 18" bo 19" były oryginalne. Widnieje na nich napis: Czy one są warte zainteresowania (czy to nie Chińszczyzna?) i ile można za nie dać? Proszę o pomoc
 15. madison2

  Czyszczenie parownika

  Osobiście polecam mycie parownika pod ciśnieniem środkiem Tunap. Jest to moim zdaniem najbardziej skuteczna metoda. Robią to tylko niektóre serwisy VW: http://www.volkswagen.pl/content/medialib/vwd4/pl/nowy-serwis-i-akcesoria/broszura-promocyjna-marzec-kwiecien-pdf/_jcr_content/renditions/rendition.download_attachment.file/broszura-promocyjna.pdf - 11 strona.
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy