Jump to content

madison2

 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About madison2

 • Birthday 08/01/1980

Informacje osobiste

 • Imię
  Karol
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wawa

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB)
 • Rok produkcji
  2009

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, prośba o analizę logów. Nie jest to Passat z podpisu. http://vaglog.pl/log-011_008_003_asni4.html Może ktoś podpowie co jest tu nie działa.
 2. Mnie nie chodzi o gaśniecie (przyciemnianie DRL) przy włączonym kierunkowskazie. Nie do końca mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to że podczas jazdy na światłach "mijania" (krótkich) oraz "drogowych" (długich) DRL powinny automatycznie się wyłączać. Z tego co piszesz to DRL w tym momencie da się tylko przyciemnić. Zatem podczas jazdy na światłach mijania świecą Ci się mijania, pozycyjne i DRL. Już wiem że DRL można włączyć jako światła pozycyjne (ale to niezbyt dobrze wygląda w naszych autach). Podsumowując czy da się ustawić tym sposobem DRL aby gasły zupełnie przy załączonych światłach xenon a zapalały się DRL przy wyłączonych światłach xenon (dlatego pisałem wcześniej czy czasem Byte 2 Bit 5 tego nie załatwia?
 3. No tak ale mnie chodzi o zupełne ich wyłączenie (DRL) gdy włączone są światła mijania, nie o przyciemnienie. Zatem pytanie brzmi czy da się je wyłączyć poprzez ustawienie Byte 2 Bit 5 na 0.
 4. Panowie po przełożeniu kabelków i zmianie kodowania wg. postu #100 DRL działają - potwierdzam. Ale jest mały problem tzn. świecą również przy włączeniu świateł pozycyjnych i mijania. Kolego ukiloki możesz sprawdzić czy po odznaczeniu Byte 2 Bit 5 te DRL nadal świecą jako pozycyjne przy włączonych światłach mijania. Będę bardzo wdzięczny.
 5. No i jak Panowie, działa to przełożenie kabelków i kodowanie wg. instrukcji z postu #103 Też się przymierzam do założenia LED i nie bardzo mi leżą te rezystory 50W.
 6. Panowie a mnie wyskoczył taki błąd: 008213 - Czujnik położenia klapy w kolektorze ssącym (zespół 1) P2015 - 000 - niezrozumiały sygnał - Sporadyczny Oczywiście kontrolka silnika też się zapaliła. Błąd skasowałem i kontrolka zgasła. Błąd znowu wyskoczył aby nie mam już "żółtej kontrolki" na desce. Jeżdżę już tak 3 tygodnie i nie widzę negatywnych objawów. Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić? Dziś znalazłem jak sobie z tym poradzili. Pytanie czy to zadziała, może ktoś już to przerabiał. http://www.myturbodiesel.com/threads/intake-manifold-flap-position-sensor-p2015.17881/page-2#post-122870
 7. Panowie, Gdzie w Warszawie mogę fachowo pozbyć się DPF? Macie jakieś sprawdzone miejsce. Chodzi o silnik 2.0 CBBB
 8. Hmm, a gdyby podłączyć do zasilania "na stałe" poprzez przekaźnik czasowy (z czasem odłączenia po 2-3 godzinach) to może byłoby to dobre rozwiązanie? Jak wyjmuję kluczyki to przekaźnik dostaje sygnał do odliczania czasu (2-3 godziny), jak wkładam kluczyk to przekaźnik się załącza i mam zasilanie ciągłe na kamerkę aż do wyciągnięcia kluczyka. Takie przekaźniki są dostępne np: http://allegro.pl/czasowy-wylacznik-sterownik-oswietlenia-led-timer-i4515947470.html lub http://arlisklep.pl/files/AVT/AVT1684.pdf
 9. Panowie, Mam MIO 388 i chciałem podłączyć w taki sposób aby nagrywała mi ta kamerka podczas postoju tj. na parkingu. Niestety bateria jest tak słaba że aż żal. Zatem pomyślałem żeby podłączyć na stałe do prądu zasilacz a nie do zasilaniu po kluczyku. Pytanie czy jak będzie cały czas podłączona to czy nie rozładuje mi akumulatora? Myślałem też o podłączeniu PowerBank (dodatkowy duży akumulatorek) ale jak mi się rozładuje to efekt będzie ten sam tj. podczas dojazdów do pracy 20-30 minut nie zdąży się naładować do 100% i efekt będzie również taki sam czy nagrywanie po wyjściu z samochodu 5-10 minut. A może ktoś z was ma lepszy pomysł?
 10. Ile można dać za takie felgi?
 11. Panowie proszę o potwierdzenie czy to będzie pasowało do B6 Variant: Model: 17" Michigan od passat b7. 3AA601025C 7,5Jx17H2 ET47 5x112 opony chcę założyć 235/45 R17 Chciałem się upewnić czy coś jeszcze trzeba brać pod uwagę bo parametry są dokładnie takie same jak w oryginale 17" do B6.
 12. Panowie, Czy takie felgi będą pasowały do B6 ? Jest to model Sagitta 18" 18x8J ET45. Pytanie tylko czy one występowały w wersji 18" bo 19" były oryginalne. Widnieje na nich napis: Czy one są warte zainteresowania (czy to nie Chińszczyzna?) i ile można za nie dać? Proszę o pomoc
 13. Osobiście polecam mycie parownika pod ciśnieniem środkiem Tunap. Jest to moim zdaniem najbardziej skuteczna metoda. Robią to tylko niektóre serwisy VW: http://www.volkswagen.pl/content/medialib/vwd4/pl/nowy-serwis-i-akcesoria/broszura-promocyjna-marzec-kwiecien-pdf/_jcr_content/renditions/rendition.download_attachment.file/broszura-promocyjna.pdf - 11 strona.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy