Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Tak będzie jak się instaluje moduł pod białe zegary a ma się białe, dlatego napisałem, że ma być premium, bo jak widzę ta ma auto z czerwonym FIS'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takich modułów szukać aby działał telefon na fisie, rnsie i multikierze?

 

A co z tą anteną? Trzeba ją przepiąć do modułu?

 

 

 

Dzięki za rady Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakieś instrukcje jak zwalić podsufiktę do montażu mikrofonu ?

ogólnie jakieś info jak pociągnąć wszystko od BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś jakieś instrukcje jak zwalić podsufiktę do montażu mikrofonu ?

ogólnie jakieś info jak pociągnąć wszystko od BT

Orajjju... a po co chcesz zwalać podsufitkę?

Odkręć sobie panel oświetlenia, zdemontuj delikatnie osłonę słupka i przeciągnij sobie kabel jakimś drutem, albo nawet przepchnij go samego.

Panel oświetlenia demontujesz przez podważenie tej maskownicy z dziurkami, a następnie odkręcasz śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Orajjju... a po co chcesz zwalać podsufitkę?

Odkręć sobie panel oświetlenia, zdemontuj delikatnie osłonę słupka i przeciągnij sobie kabel jakimś drutem, albo nawet przepchnij go samego.

Panel oświetlenia demontujesz przez podważenie tej maskownicy z dziurkami, a następnie odkręcasz śrubki.

 

Jeszcze osłonę słoneczną i nie potrzeba żadnego druta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i od razu lepiej :)

a którędy ciągnąć kabel od modułu do bordnetza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie znalazłem odpowiedzi na forum to wznawiam temat bo coś tam już było.

Mam moduł 3C8.......C i z tego co doczytałem "starego" białego FIS'a.

 

PO podłączeniu telefonu na FIS brakuje ikon zamiast których jest kwadrat.

Podobno wiąże się to właśnie ze starym FIS - początek 2009.

 

Czy da się to poprawić, np. czy aktualizacja wsadu pamięci licznika pomorze i czy ktoś to robił?

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Nie znalazłem odpowiedzi na forum to wznawiam temat bo coś tam już było.

Mam moduł 3C8.......C i z tego co doczytałem "starego" białego FIS'a.

 

PO podłączeniu telefonu na FIS brakuje ikon zamiast których jest kwadrat.

Podobno wiąże się to właśnie ze starym FIS - początek 2009.

 

Czy da się to poprawić, np. czy aktualizacja wsadu pamięci licznika pomorze i czy ktoś to robił?

 

Pozdro.

 

Widziałem liczniki flashowane ale czy to robił serwis czy jeszcze fabryka tego nie wiem. Chyba najłatwiej będzie zadzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym użytkownikiem i nie mogę założyć wątku dotyczącego zestawu głośnomówiącego nokia ck-7w dlatego podepnę się. Posiadam Passata B6 2009 oraz radio RCD510. Ponieważ fabryczne bluetoothy są drogie pomyślałem że można by zestaw noki ck-7w podłączyć tak aby korzystało z głośników oryginalnych z radia oraz mikrofonu w podsufitce. Czy jest to możliwe jeżeli tak to gorąca prośba w jaki sposób podłączyć się do głośników w radiu, do mute oraz do mikrofonu aby niczego nie uszkodzić. Do których pinów radia.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam takie pytanko posiadam passata b6 2007r z dużym Fisem czerwonym , kierownice Multi oraz zestaw bluetooth 3C0 035 729 F z wieszakiem na desce, do tego mam podpięty adapter 3C0 051 435 PA wszystko działa jak należy. Dokupiłem teraz 5N0035730B wyczytałem że jest ok pod czerwone zegary oraz że działa RSAP .Chciałbym dokupić kabel od razu z wtykami rozumiem że musi być FAKRA FEMALE i taka wtyczka wejdzie do modułu bluetooth a jaka wychodzi z wieszaka aby nie przerabiać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Kupiłem niedawno passata 2010r. z rns 510 i modułem bluetooth 1K8 035 730D, nie mogę włączyć bluetootha, po wciśnięciu klawisza phone wyłącza się tylko dźwięk radia (ikonka z przekreślonym głośnikiem). Wypinałem wtyczkę z modułu pod fotelem i nic. Wciskam dwukrotnie na kierownicy przycisk "słuchawki tel." i cisza nic nie słychać. Na wyświetlaczu pomiędzy zegarami też nie widać bluetootha. Czy ktoś może mi poradzić. Dodam, że mam jakiś uchwyt na telefon od strony pasażera, taki plastikVW3.jpg. W ogóle jestem zielny w tych sprawach. Czy ktoś z woj. opolskiego lub koło Częstochowy może mi pomóc. Poza tym szanowne forum, poradźcie gdzie wgrać polskie menu do tej rns 510?:blady

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz opisane na forum, na każde zadane pytanie znajdziesz odpowiedz, poczytaj.

Moduł nie masz premium, zobacz w dziale warsztat co i jak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Bimbasz, od tygodnia szukam (ale pewnie źle szukam) i nic konkretnego nie mogę znaleźć. Podobny problem miał tu jeden kolega z forum, nota bene ten ma sam zestaw i poruszał to gdzieś tu, co doczytałem, ale odpowiedzi też nikt mu nie podał, więc napisałem do niego na pw ale czekam i cisza w eterze. Zanim tu napisałem długo szukałem odpowiedzi na mój problem. Także jeśli wiesz gdzie jest odpowiedź na mój problem podaj proszę link za co z góry dziekuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

nie chciałem zakładać nowego wątku więc się podczepię.

Mam Passata CC3.6 z 2008 roku, radio RNS510 z nawi i połączeniem z telefonem i problem mam taki, że z telefonem łączy się bez żadnego problemu (pobiera książkę, mogę rozmawiać itd.), ale nie działa mi opcja BT Audio. W ustawienia radia jest włączona, zakładka BT Audio w menu media jest widoczna, ale nieaktywna. Czy ktoś miał taki problem i go rozwiązał?

Tel Nokia Lumia 625

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawcow tematu . Moduł 7P6035730D widoczny na fisie jednak nie łaczy się z telefonem . Czy da sie to uruchomić . Jakies kodowanie .Jest też zamontowany uchwyt ale jest "pusty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy,

nie chciałem zakładać nowego wątku więc się podczepię.

Mam Passata CC3.6 z 2008 roku, radio RNS510 z nawi i połączeniem z telefonem i problem mam taki, że z telefonem łączy się bez żadnego problemu (pobiera książkę, mogę rozmawiać itd.), ale nie działa mi opcja BT Audio. W ustawienia radia jest włączona, zakładka BT Audio w menu media jest widoczna, ale nieaktywna. Czy ktoś miał taki problem i go rozwiązał?

Tel Nokia Lumia 625

 

Dziękuję

 

A jaki masz moduł telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie krótkie pytanie i jak mniemam odpowiedź również będzie krótka ;-)

Czy moduły bluetooth pod rns 510 (mam Passata z 2008r., czerwone zegary) nadal są wyłącznie produkcji NOKIA ?

W Skodach SUPERB bez problemu łączy się już z wszystkimi telefonami a tutaj taka bryndza i tylko Nikie, które są obecnie badziewiem w porównaniu z innymi markami :-( I tak człowiek z uwagi na jakiś dziwny monopol wprowadzony przez Nokię w VW :takiego jest uwiązany do jednej marki telefonu :506:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Novero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Takie krótkie pytanie i jak mniemam odpowiedź również będzie krótka ;-)

Czy moduły bluetooth pod rns 510 (mam Passata z 2008r., czerwone zegary) nadal są wyłącznie produkcji NOKIA ?

W Skodach SUPERB bez problemu łączy się już z wszystkimi telefonami a tutaj taka bryndza i tylko Nikie, które są obecnie badziewiem w porównaniu z innymi markami :-( I tak człowiek z uwagi na jakiś dziwny monopol wprowadzony przez Nokię w VW :takiego jest uwiązany do jednej marki telefonu :506:

 

Novero

 

No własnie mam NOVERO nodel: 5N0 035 730B i byłem przekonany, że to również NOKIA bo nie przyjmuje mi innych telefonów poza Nokią.... :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności