Skocz do zawartości
Jerzy14

jaki vag czyszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Dotarł już do mnie interface z obsługą szyny CAN do mojego Pasaciątka... VAG-COM 504.1 i VAS 5??? i tu pojawia się pytanie. Bo kontrolery kilku ważnych elementów nie odpowiadają, czemu tak może siędziać? Dalej, nie wiem jak modyfikować funkcje takie jak ryglowanie zamków, domykanie okien z kluczyka po przekręceniu i miekkie kierunkowskazy... Fajna sprawa, ale idzie się pogubic...

 

Aha, poszedłaem za radą kolegi HUDZIOR i zakupiłem kabelek, nawet droższy niż ten podany w poście, bo obsługuje kkl i can. Ale tych ale... jest nadal za dużo!

Edytowane przez Przem735

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Focal

potrzebuje kabelka do (vw polo 2006r,vw passat 2003r i seat leon 2007r) wiec potrzebny kabel na Can-ie myślałem o kupnie klona HEX CAN ale nigdzie niemoge go dostać macie jakieś namiary? kiedyś byly na allego po 250zł ver.704.1 a teraz nic niema ;/ moze jakis inny fejs jest mi potrzebny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś namiary?

Mamy, czytaj wątek od początku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Focal

 

Czytałem cały wątek pisałem do kolegi z forum Yassek ale niestety wyjeżdza i nie sprzedaje teraz, dlatego szukam kogoś innego kto ma dostep do hex can 704.1pl lub wyżej. Jeden shit kupiłem z allegro, dlatego chce teraz jakiś pewny sprawdzony na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie odnosnie aplikacji VAG. Posiadam VW Passat 2.0 TDI 140KM z 2006. Ktora wersja programu VAG powinna sie nadawac?

Edytowane przez lukisio
Zły temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smootny

Witam

Wczoraj dostałem od znajomego taki interfejsik:

VIAKEN USB KKL interface

Chciałbym was zapytać jakie dokładnie programy będa pod tym kablem działały.

Interesuje mnie coś najlepszego do Passata B5 2000r. :D - ogólna diagnostyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyłaczam się do Kolegi Focal.

Ubolewam że Kolega yassek nie sprzedaje już interfejsów.

Czy ktoś mógłby polecić coś sprawdzonego 805 na CAN ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ten kabelek bedzie dobry do Mojego paska 1.9 tdi afn z 97 roku ??

Tak, tan kabelek to na pewno bedzie dobry. :D

Jak byś podał jeszcze linka, można by coś powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Vag 704.x lub 805.x i kabel - interfesj HEX-CAN USB/COM. Preferowany port USB - jest szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja 311.2 bedzie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie działac ale z bardzo małą iloscią modułów. Tam juz większość masz po CAN. Vag od Wersji 60x.x w góre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

zamierzam kupić kabel, jednak po nie udanej jednej tranzakcji z chin, mam pewne wątpliwości jaki teraz kabel wybrac. Czy ktoś mógłby mi doradzić co lepiej kupic np. vag com ver 704 (805) czy vag k+can 1.4 commander ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Czy ktos moze posiada VAG-a wersje Vag 704.x lub 805.x "dzialajaca" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te wersje, ale ze strony www.vag-com.pl z firmy Adako, lecz jeśli nie masz oryginalnego fejsa to ten soft chyba nie zadziała. W każdym razie, z tej strony można ściągnąć polskie wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Preferowany port USB - jest szybszy
...dopisz bajkopisarzu ze ma byc jeszcze USB 2.0 Full speed, bo i filmy pewnie wgrywasz. CHyba nawet nie wiesz jaka jest prędkosc odczytu danych z magistrali CAN. Interfejs na USB ma w sobie konwerter FTDI który jest tylko "przejsciówka" dla zwykłego interfejsu na COM. To samo bedziesz miał jak kupisz kabel na COm i do tego interfejs USB to Serial. Tylko takie interfejsy musza byc dobrej jakosci bo nie dzialaj za dobrze te tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Nie wie ktoś czym mogę zdiagnozować :mad:Forda Mondeo z 2005r?:mad:

Mam kabel OBDII KLL i czy da rade tylko z jakim oprogramowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...dopisz bajkopisarzu ze ma byc jeszcze USB 2.0 Full speed, bo i filmy pewnie wgrywasz.

 

Pewnie, jeszcze mam modem na USB, którym łączę się z NASA i zmieniam położenie satelit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myśle o zakupie kabelka OBD II I po przeczytaniu całego posta i tak nie wiem co kupic. Chyba najlepszym wyborem bedzie vag KKL za 55 zł na allegro http://allegro.pl/item622833640_vag_kkl_obd2_wysylka24h_plyta_programpl_2500sold.html

 

Polski vag za 133zł niby nie jest za dobry bynajmniej tak wywnioskowałem po forum

http://allegro.pl/item601082551_polski_vag_2_5_usb_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html

 

Porównując te dwa kabelki dla mnie sa te same tylko do polskiego vaga mamy oryginalne niby oprogramowanie ale za to jest droższy.

A co sądzicie o tym 37 sztuk sprzedanych i widać cieszy sie powodzeniem ten kabelek

http://allegro.pl/item616861510_sam_napraw_samochod_elm_327_euroscan_2009_tuning.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności