Skocz do zawartości
Jerzy14

jaki vag czyszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę się wtrącić do grona inteligentnych, jest wart naprawdę niewiele, nie obsługuje nawet magistrali CAN, że o logach dynamicznych nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba było tak odrazu pisać a nie żebym sobie przeglądał 10 stron,kolego ja nie mam czasu na to zeby śleczęć jak dzici neo przy kompie pół dnia,mam też swoje obowiązki ale dzięki za odpowiedz,mam jeszcze jedno pytanie,ktory kabel jest lepszy niż ten ktory mam i obsługuje magistrale CAN oraz logi dynamicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w dzisiejszych czasach w dobie ogromu informacji, trzeba wygospodarować czas na poszukiwania.

Edytowane przez sipowitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość. Potrzebuje kupić interfejs (kabel + program) do diagnozy błędów w VW Touran 2003 2.0TDI 136 KM wtyk OBDII na szynie CAN. Głównie chodzi mi o diagnozę i możliwość kasowania błędów oraz możliwość przeprowadzenia testu elementów wykonawczych, ale nie wiadomo co się może przydać w przyszłości. Oczywiście cena zestawu w granicach rozsądku. Jeżeli coś źle napisałem to przepraszam. Bardzo proszę o pomoc. Zgodnie z wcześniejszymi radami napisałem w tej sprawie do kolegi Yassek z forum, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem caly wasz wątek, więc pytam czy ten kabel http://www.telwis.pl/product_info.php/cPath/21_30/products_id/60 wystarcza dla przeciętnego użytkownika do diagnostyki i ewentualnie robienia logów dynamicznych? wiem ze kolega z forum sprzedaje tez kabelki ale to dla mnie troszke za duzo a nie potrzebuje cudów... bedzie działał z vag-com 409.1??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Sipowitz, jeszcze jedno pytanko do ciebie, czy taki kabelek kkl bedzie sie nadawal do passata 99' silnik ajm, na pokladzie ma navi, tel, podgrzewane siedzenia? auto ojca, łapie tryb awaryjny... prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Moze ktos mi doradzi jaki kabelek do vag com 704 pl ? gdzie i za ile mozna dostac , moze ktos tez wie czy i za ile mogę nabyć kabel do VCDS pl 805 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam passata avf 2002, co uda mi sie zdiagnozować przy pomocy tego fejsu

http://www.allegro.pl/item691616621_interfejs_vag_kkl_usb_obd2_pl_wysylka_w_24h.html

??

czy uda mi się dokonać korekty licznika tak jak napisał sprzedający ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arkulik

witam.

Proszę was o poradę jaki wybrać interfejs z dobrym stosunkiem cena/jakość którym będę mógł przestroić moduł komfortu a dokładnie chodzi mi o centralny zamek żeby otwierał z pilota przednie oba drzwi a nie tylko kierowcy. No i oczywiście aby dało się coś tam jeszcze poprzestawiać pooglądać (nic konkretnego w tej chwili).

 

Dodam że u Sieńko i syn w Białymstoku za przestrojenie chcą 170zł ;D

 

przyglądałem się temu (wersja ekonomiczna) http://allegro.pl/item685512016_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_obdii_usb.html ale nie wygląda mi on na spełniający moje oczekiwania

Edytowane przez arkulik
rozszerzenie opisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki i jest ok

 

W sumie to kable w cenie od 40zł -70zł to to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiegos interfejsu diagnostycznego i wiem ze jest ich pelno na aledrodo i w ogole wszedzie, ale jaki mam wybrac do 2003r Skoda SuperB 1.9 TDI-PD AWX , K-Line tak zebym mogl diagnozowac i korygowac bledy samochodu, oraz zebym mogl wykonac logi dynamiczne. I z jakim programem dany kabel ma wspolpracowac?(tylko nie zadne demo czy trial wersje i nie odsylajcie mnie do sklepow po zakup oryginalu za 1700zl.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Viaken za identyczny konstrukcyjne produkt jak chiński KKL życzy sobie o wiele więcej pieniążków. Moja sugestia, wybrać KKL z Allegro za ok. 60-70 zł, oczywiście do prostej diagnostyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Chinskie kabelki to te niebieskie, ale czy oprocz prostej diagnostyki jest mozliwosc zrobienia za pomoca tego kabla logow dynamicznych? Jaki program do takiego kabelka-czy jesli sie nie myle to bylby Polski Vag 4.9 lub Vag-Com 409.01, a jesli nie to jakie programy z takim kablem wspolpracuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Sipowitz, wszystko ladnie mi to wyjasniles, tobie rowniez Spanky.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sipowitz, wszystko ladnie mi to wyjasniles

Drobiazg! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko, jesli chcialbym sprawdzic sobie jakie auto ma orginalny przebieg (czy niebylo krecone wczesniej) to czy w moim aucie sprawdza sie to w EDC15 i jaki kabelek wtedy potrzebuje do tego i jaki program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, czyli rozumiem ze tym kabelkiem z pierwszego linka moglbym to sprawdzic, i ze on dziala zarowno ze starszymi autkami gdzie jest Linia K, jak i z magistrala CAN. Czy ten zestawik jest kompletny tzn kabelek+sterowniki+w pelni dzialajacy program? Czy chodzi po Vista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak piszesz, jedynie nie mam pewności, czy zadziała pod Vistą, ale wiem, że ustawienie trybu zgodności z WinXP oraz "uruchom jako administrator" załatwia większość bolączek z softami pod Vistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak na szybko, czy to jest wersja 1.4 czy 2.5? Jaki do tego program dolanczasz?

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności