Skocz do zawartości
Jerzy14

jaki vag czyszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Potrzebuje interfejs i program do odczytania kodu immo z mojego paska b5 1999r i zakodowania kluczy. Prosiłbym o podpowiedź jakie wybrać .Pytałem w serwisie i chcą 150 zł za jeden klucz. Wolę to zainwestować w zakup programu i złącza najlepiej usb. Ideałem by było jakby można było to wykorzystać później do diagnozy i kasowania błędów w silniku i komputerze. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ideałem by było jakby można było to wykorzystać później do diagnozy i kasowania błędów w silniku i komputerze

A czytałeś wątek od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że odpowiedź będzie typu; ten i ten program oraz ten i ten interfejs. Czy mogę liczyć na taką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę liczyć na taką odpowiedź.

Każdy, kto polecał interfejs, ma się teraz specjalnie dla Ciebie powtarzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to żeby ktoś powiedział jaki sprzęt będzie dobry do tego o czym pisałem wcześniej.Nie znam się na tym i nie chce kupić czegoś co nie będzie działać,albo nie będę mógł zrobić tych kluczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wie moze ktos dlaczego niemoge sie polaczyc z silnikiem programem 208.1, z cala reszta sie laczy, programik angielski 311.2 tez polaczy sie z silnikiem.

Edytowane przez Hudzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam, kupię interface [klon] VCDS pod 805.0 ... proszę o info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pare dni temu zakupilem Passata 2000 rok (90 koni) - anglik, gdyz mieszkam w anglii.

 

Wyczytalem tutaj, ze mozna w Passacie zmienic pare ciekawych rzeczy, jak np. domykanie szyb z kluczyka, co chcialbym zrobic, a takze pare innych rzeczy no i przede wszystkim wykasowac blad airbaga i usunac komunikat o przypomnieniu o okresowym serwisie (na chwile obecna u mnie komunikat SERVICE IN 1900 mi).

 

Jakoze u mnie w miescie nie ma zadnego sklepu, gdzie moznaby kupic kabel, aby to wszystko zrobic, zmuszony jestem szukac go na ebayu. I teraz pytanie do Was. Gdyz na ebayu jest tego naprawde duzo i sa bardzo zruznicowane, a sam obecnie nigdy wczesniej nie mialem z tym stycznosci, wiec sie na tym specjalnie nie znam, pytanie - http://cgi.ebay.co.uk/USB-OBD2-KKL-Interface-OBD-2-VW-Audi-diagnostic-VAG-new_W0QQitemZ290288684986QQcmdZViewItemQQptZUK_Diagnostic_Tools_Equipment?hash=item290288684986&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66:2|65:2|39:1|240:1318 czy to bedzie dobre do kasowania bledow oraz zmiany ustawien komputera (domykanie okien itp) ? Ewentualnie jezeli nie, to czy moze mi ktos podpowiedziec inna oferte z angielskiego ebaya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoze u mnie w miescie nie ma zadnego sklepu, gdzie moznaby kupic kabel, aby to wszystko zrobic, zmuszony jestem szukac go na ebayu.

Nie koniecznien napisz do kolegi Yassek, on ma kabelki do Twojego auta, a jezeli chodzi o domykanie okien to polecam czeski program Motordiag Komfort Manager Lite 1.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznien napisz do kolegi Yassek, on ma kabelki do Twojego auta

 

No coz, ja musze miec kabelek przed czwartkiem, wiec raczej wysylka z Polski nie wchodzi w gre, bo bedzie to zbyt dlugo trwalo:/

 

A wiec, jak z tym kabelkie, ktory podalem? Bedzie dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No coz, ja musze miec kabelek przed czwartkiem, wiec raczej wysylka z Polski nie wchodzi w gre, bo bedzie to zbyt dlugo trwalo:/

Myślę, że nie z Polski, napisz, to się dowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego klona 805 z dzialajacym VCDS (moze byc ver. EN)

 

Oferty/linki/opinie prosze na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nas już kilku ... też szukam tego kabelka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców tematu ja znalazłem coś takiego http://allegro.pl/item577881195_interfejs_vag_opto_obd1_obd2_vw_lt_k_l_promocja.html myślicie ze sprawdzi się w pasku 2.0 (2E) 1994r automat czy raczej nie oszczędzać i kupić coś lepszego, może jakieś konkretne propozycje dla tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mnóstwo tu możliwości, opisów, modeli i wersji oprogramowania. Zakładam, że większość z Was wie o czym pisze. Jednak bardzo często wiedzą tą wykraczacie poza tych którzy wiedzą za mało aby się połapać, tak jak ja :). Tak jak kolega GURAL, mam AVF i nie chcę popełnić jego błędu z zakupem najprostszego kabelka, więc bardzo proszę o opinię na temat już posiadanych interface'ów właściwych dla tej wersji silnikowej i tego rocznika. Chciałbym za pomocą tego urządzenia nie tylko kasować inspekcje olejowe i diagnozować błędy, ale także mieć możliwość aktywowania ukrytych opcji modułu komfortu. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym za pomocą tego urządzenia nie tylko kasować inspekcje olejowe i diagnozować błędy, ale także mieć możliwość aktywowania ukrytych opcji modułu komfortu.

Ja takie cos robie tym interfejsem, niejest najtanszy, ale jestem zadowolony:

http://www.telwis.pl/product_info.php/cPath/21_49/products_id/60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem pomocy u kolegi Yassek ale niestety nic z tego niewyszlo ale i tak dziekuje za fatyge.Pytanie jakiego vaga kupic ? szukalem na ebayu ale tam sa kabelki za 20 € ale wole nieryzykowac (nie kasy tylko samochodu) bo moge raczej wiecej nim popsuc niz cos zrobic.Interesowal by mnie kabelek na usb i pod viste ,czy ktos jest wstanie podac jakis pewny i dobry kabelek ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paw39

Witam. Co polecacie na sam początek? Chcę coś dłubać przy autkach w wolnych chwilach. Czy kupić tylko VAG i zająć się nowymi autkami, czy może kupić coś uniwersalnego i diagnozować też starsze pojazdy? Proszę o porady. Najlepiej, żeby kabelek zamknął się w 1000zł. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co polecacie na sam początek?

Przeczytać wątek od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności