Skocz do zawartości
Jerzy14

jaki vag czyszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Ross-Tech (twórca vag-coma) wypuścił 5 wersji 805.1

Skąd znasz tą liczbę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd znasz tą liczbę?
Używam ori hex-a i często odwiedzam stronę ross-techa. Sprawdź z jaką datą jest wersja teraz wypuszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kapuje, dzieki kuczlaw, a mozesz mi jeszcze napisac do czego jest w takim razie pin bodajze 5 i jakie oprogramowanie moge jeszcze uzywac, nieliczac tego co dostalem z babelkiem.

Edytowane przez Hudzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin 5 nie jest aktywny z tego co wiem, nie jest wykorzystany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym oprogramowaniem, bedzie dzialac z innymi niz dostalem z kablem, jezeli tak to z jakimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z tym oprogramowaniem, bedzie dzialac z innymi niz dostalem z kablem, jezeli tak to z jakimi?

__________________

 

Z tego co wyczytałem nie ma tam żadnego oprogramowania. Ten fejs współpracuje z programami VAG, polskiVAG,vwtool,tachopro ( chyba )

 

A tak na marginesie mam identyczny fejsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk328e46

Mozna poprosic o porade jak wrzucic sterownik dla Vaga - USB. Taki za 50 zł chiniol, mam viste na lapku i za nic w swiecie nieumie sobie go wgrac.....

 

http://www.allegro.pl/item541763848_interfejs_diagnostyczny_vag_kkl_obd2_na_usb_pl.html

Edytowane przez pat_kdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji kabla, pozwól, aby Vista zassała sobie sterki z Windows Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic takiego sie neichce zrobic ;/ na xp na stacjonarce wsyztsko smiga/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hydrom

Potrzebuję potwierdzenia-czy dobrze zrobię kupując Vag-usb(139.-)Telwisa? Sorry,że może nie w tym wątku,ale nie umie się posługiwać biegle komputerem.

 

Przeniosłem do odpowiedniego wątku.

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jaki kabelek oraz oprogramowanie (czyt. komplecik) będę potrzebował do diagnozowania swojego Passka B6?

Hmm coś takiego np. http://allegro.pl/item560125678_polski_vag_can_6_5_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html ?

Chodzi też o to żeby zestaw był popularny :) - tzn. używany przez większe grono posiadaczy B6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czytam czytam i nie znalazlem odpowiedzi. o co chodzi z tym obdII. ktore wybrac? co to jest ten hex can?? chce podlaczyc AVF

czy kabel ma byc 16pinowy ?

http://cgi.ebay.co.uk/409-1-KKL-USB-VAG-COM-OBD2-OBD-II-Diagnostic-Cable-Gift_W0QQitemZ280311346654QQcmdZViewItemQQptZUK_Diagnostic_Tools_Equipment?hash=item280311346654&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A4%7C65%3A15%7C39%3A1%7C240%3A1308

np ten pisze ze nie obsluguje B5/B6 ??

czy wszystkie dzialaja pod Vista ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się podłączę pod temat. Czytałem cały wątek kilka razy i :506: się chce, mam taki mętlik w głowie że masakra. Mam zwykły kabelek do sczytywania błedów, a chcę kupić coś lepszego, tylko teraz co? can commander, tacho, czy może coś innego? Coś, najlepiej działającego w pasku B5 i B6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcialem kupic prosty kabelek do ewnet kasowania bledow itp (taki za 50 zl z allegro).

Wszedzie na aukcja jes napisane ze pasuja tylko do paskow do 2004 r. (sprzedajacy tez to niby potwierdzaja...).

 

Jaki najprostszy kabelek byscie polecili do paska jak w opisie??

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grza1

Witam

Kupiłem kabel wraz z programem polski VAG 2,5. Program ograniczony, ciągle się rozłącza i łączy ponownie. Dlaczego ów kabel nie chcę pójść z VAG-COM 704.2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość totalfree

Ponieważ program VAG-COM powyżej wersji 4.9 wymaga dedykowanego interfejsu,

który to obsługuje wszystkie auta z grupy VW/AUDI/SKODA/SEAT po liniach: K, L oraz CAN do roku 2009.

Tak więc Twoim interfejsem za wiele nie zdziałasz w autach powyżej roku 2001 gdzie zaczęto stosować szynę CAN.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ program VAG-COM powyżej wersji 4.9 wymaga dedykowanego interfejsu,

który to obsługuje wszystkie auta z grupy VW/AUDI/SKODA/SEAT po liniach: K, L oraz CAN do roku 2009.

Muszę Cię zmartwić, VCDS już odsługuje modele od 2009. Niestety wymaga oryginalnego fejsa z nowym firmware-m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jaki kabelek muszę kupić żeby obsługiwał vag-com 704.2 lub ten najnowszy VCDS PL 805..???!(jakieś przykłady b.prosze i ceny:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności