Skocz do zawartości
marcind

żarówki do b6

Rekomendowane odpowiedzi

to są zwykłe hidy h7. sprzedawca dał w opisie do vw b6 może żeby cenę podnieść :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak bym załozył coś takiego to będzie działało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale jak bym załozył coś takiego to będzie działało ?

powinno działać, ale dowód rejestracyjny do zabrania jak trafisz na Niebieskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należy dodać niebieskich nie mających się do czego przyczepić a chcących jednak coś znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc jak myslicie lepiej kupić zwykłe H7 jakies lepsze z czystym światłem czy to "coś" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić Bosch Plus 50 Plus Life (kiedyś chyba +50 Extralife). W 3B6 wystarczały mi na rok (ok.30 tys.km) "ciągłego" świecenia (auto nie miało świateł do jazdy w dzień). Są pewnie jaśniejsze (Nightbreaker i inne), ale niestety o krótszej żywotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi na czystej bieli żeby żółte nie były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalezy mi na czystej bieli żeby żółte nie były

 

ja sprawdziłem wszystkie zarówki chyba ..

Teraz mam osram cool blue intense 4200k, to jest minimalna poświata zółtego (tylko gdy patrze z bliska na lampę, na drodze jest biało) .. wcześniej miałem takie same tylko 5000k, i świeciły na biało-niebiesko, ale trochę mało widoczności w deszczu..

 

Możliwe że tak świeciły pod żółć z bliska bo miałem trochę brudne reflektory i przepalone soczewki, w sobote montaż nowych lamp i wtedy zobacze to dam Ci znać.. mam z 10 kompletów żarówek w garażu to wybiorę najbielsze :D

Edytowane przez piotreeeek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak te ledowe osrama czy philipsa się zachowują? podobno nie powodują błędu przepalonej żarówki.

 

http://www.powerbulbs.com/eu/product/w5w-led-driving-6000k-cool-white-twin

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=osram+w5w+ledriving

 

montował ktoś? bo na filmikach na youtubie wyglądają elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O te Osramy sam chciałem zapytać. Są wersje 6000K i 4000K. Ksenony mają ok.4000K. Nie jestem tylko pewien, czy maja homologację...

Edytowane przez postmortem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą w sklepie i sprzedawca powiedział, że komputer odetnie napięcie ponieważ ledy są 1W, a nie 5W jak normalne W5W.

Osram robi chyba dodatkowo montowane pod maską przy reflektorach takie małe urządzonko, które na 100% niweluje błąd przepalonej żarówki (np. najnowsze passaty z bardzo czułym komputerem)

Chociaż generalnie człowiek starej daty był, bo na osramach jest informacją, że nie powodują błędu przepalonej żarówki, a on i tak swoje.

Polecił mi Philipsy bluevision, ale te mają tylko 3400K i widziałem je na żywo i dla mnie są średnie przy xenonach, zwłaszcza wymienianych w zeszłym roku w moim pasacie. 4000K jest w sam raz do xenonów, ale 6000K też*wyglądają wystrzałowo.

 

Generalnie jak ktoś montował osramy czy philipsy LED lub wie jak się będą zachowywać proszę*o info na forum.

Edytowane przez skindred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o żarówkach H7 LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie Osram, ale te, ponieważ mają już poprawioną żywotność,

http://allegro.pl/zarowki-osram-h7-night-breaker-plus-90-nbp-duo-i3626777316.html

jeżdżę na takich od kilku lat. Próbowałem różnych, ale te najbardziej mnie przekonały, jeżeli chodzi o biel i jasność świecenia. Te cool-blue też raz założyłem, ale bardzo krótko wytrzymały.

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz osramy wyszly 110% unlimited wersja i tungsram/ge 120 %

 

A które świecą ładnie na biało, w stylu xenonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem te OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS +90% zobaczymy jak sie będą sprawować, na filmiku obiecująco

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A które świecą ładnie na biało, w stylu xenonów?

 

Żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadne.

 

Super, a próbowałeś jakieś przynajmniej, wszystkie to shity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności