Skocz do zawartości
marcind

żarówki do b6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest HID czy jakaś żarówka?

 

Zwykłe hidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy są jakieś żarówki o podobnej barwie światła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest napisane w opisie ze xenon czyli na pewno hid.... miałem coś w podobie tylko na h7 (OSRAM COOL BLUE HYPER WHITE ) efekt ten sam, ale po pierwszej jeździe w deszczu wywaliłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kolor i efekt to ja polecam żarówki NARVA Range Power White H7 - 4500K. Świecą super. Brachol miał w Touranie, ja je mam włożone w doświetlanie zakrętów. Świecą na biało z lekką poświatą niebieskiego - na prawdę efekt Xenonów. Niestety brachol po 2 miesiącach wypierdzielił je i zamontował Osram Nighbreaker Plus - efektu już nie ma, ale jak stwierdził wreszcie coś widzi w nocy w deszczu...

Jak dla "szpanu" to kupuj Narvę, a dla bezpieczeństwa Osram, Philips itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety brachol po 2 miesiącach wypierdzielił je i zamontował Osram Nighbreaker Plus - efektu już nie ma, ale jak stwierdził wreszcie coś widzi w nocy w deszczu...

Jak dla "szpanu" to kupuj Narvę, a dla bezpieczeństwa Osram, Philips itp.

Ja w Touranie cały czas jeździłem na Osram Nighbreaker Plus, zaraz po kupnie Passata też je zamontowałem. Jedna padła po 5 miesiącach /20tys.km./ druga jeszcze świeci:-) W Touranie również sukcesywanie co pół roku padały, ale warte są tych 50zł. za komplet, śwciecą dobrze, dość daleko i przede wszystkim jasno. Oczywiście to nie kseony, które miałem w B5, ale dają radę jeżeli chodzi o kolor światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie może jakie żarówki są do jazdy dziennej w CC? mam bixenon i obok są światła dzienne ale chciałbym zmienić z żółtego świecenia na coś bielszego. pozycje też chętnie bym zmienił.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz znalazłem jakby ktoś potrzebował to p21w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś używał w h7 osram rallye 65w 2100lm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wrzucać testy ADAC, przecież wiadomo że to wszystko kupione. Fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ostatnio OSRAM nightbraker plus chyba... od pasazera swieci super, a od kierowcy cos mi nie pasuje...o wiele gorszy i slabszy sstrumien. Czy to w kazdym pasku tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak jest każda świeci inną barwą, zapewne to wina odbłyśnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie strumień świetlny jest identyczny dla obydwu lamp, żarówki Ostam NB Plus.

Czytałem o żarówkach Osram 65w, użytkownicy z USA wypowiadają się pochlebnie, jakość świecenia jest zdecydowanie lepsza (2100lm), problemów z instalcją i uźytkowaniem nie ma. Zastanawiam sie czy warto.

Najważniejszy minus, to brak homologacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie moze nie barwa a ja sila swiecenia...jest to dziwne bardzo...po stronie kierowcy jadac w nocy jest kiepsko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie moze nie barwa a ja sila swiecenia...jest to dziwne bardzo...po stronie kierowcy jadac w nocy jest kiepsko...

Napewno zle zarowke wlozyles...a uwierz mi ze da sie w pasku ja zle wlozyc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio :D ?odwrotnie :D ? czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilem ostatnio OSRAM nightbraker plus chyba... od pasazera swieci super, a od kierowcy cos mi nie pasuje...o wiele gorszy i slabszy sstrumien. Czy to w kazdym pasku tak?

 

a ile procent 110%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip wyjmij i włóż żarówkę odwrotnie. Może odbłyśnik, możesz zamienić miejscami i zobaczysz jak będzie :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Marcin Nightbreaker Plus to bodajże 90%, unlimited 110%

 

Pozdrówki

MArcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem nb plus a teraz unlimited jest i chcialem zeby ktos porownal a teraz mam tungsram 120%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności