Skocz do zawartości
marcind

żarówki do b6

Rekomendowane odpowiedzi

i jak wypadają przy Osramie te tungsramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie żarówek ale migacza przedniego ( w zderzaku ). Maiłem spaloną żarówkę migacza lewego po próbie dobrania żarówki kupiłem h21w BAY9S i mam taki problem że migacze przednie od chwili założenia nowej żarówki świecą cały czas i wyglądają jak obrysówki . Oczywiście kierunki działają ale wkurza mnie fakt że świecą wczasie jazdy non stop czy zna ktoś problem i pomysł jak rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar wymienić u siebie światła mijania, zastanawiam się pomiędzy OSRAM night breaker +110%, a Philips X-treme vision +130%. Jak w praktyce to wygląda, czy będzie widoczna różnica pomiędzy obydwoma, i najważniejsze jak z trwałością tych żarówek? BO na jednej aukcji widziałem, że Philips ma trwałość 400h, czy to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam zamiar wymienić u siebie światła mijania, zastanawiam się pomiędzy OSRAM night breaker +110%, a Philips X-treme vision +130%. Jak w praktyce to wygląda, czy będzie widoczna różnica pomiędzy obydwoma, i najważniejsze jak z trwałością tych żarówek? BO na jednej aukcji widziałem, że Philips ma trwałość 400h, czy to możliwe?
http://forum.vw-passat.pl/threads/18489-Jakie-żarówki-H7-polecacie?highlight=zarowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam zamiar wymienić u siebie światła mijania, zastanawiam się pomiędzy OSRAM night breaker +110%, a Philips X-treme vision +130%. Jak w praktyce to wygląda, czy będzie widoczna różnica pomiędzy obydwoma, i najważniejsze jak z trwałością tych żarówek? BO na jednej aukcji widziałem, że Philips ma trwałość 400h, czy to możliwe?

byl test w auto swiat poradnik i unlimited najlepiej wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnalem zarowke, wlozylem odwrotnie do kostki i jest znaczna poprawa :D dziwne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ustawienie mniejszej jasności zmniejsza żywotność żarówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie intensywności powinno wydłużyć żywotność żarówek halogenowych lub żarnikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zmieniłem u siebie w pasku właśnie na Osram Night Breaker Unlimited + postojowe Osram Cool Blue Intense mówią krótko poezja różnią się i to wiele od zwykłych żółtych żarówek. Jak ktoś by chciał zobaczyć jak wygląda to połączenie mogę dodać lub wysłac komuś foty. Polecam bardzo te żarówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś fotki sam chce zmienić żarówki i zastanawiam się na jakie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzuć jakieś fotki sam chce zmienić żarówki i zastanawiam się na jakie ;)

 

20150124_170355.jpg

Wrzucam fotki h7 osram + osraw w5w

20150124_170225.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z Was philips white vision xenon effect?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jeżdżę na tych żarówkach, ale Ci powiem, że szału nie robią, więc nie wiem jak to będzie z white'ami... Moim zdaniem rewelacji też nie będzie.

vw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja zmieniłem u siebie w pasku właśnie na Osram Night Breaker Unlimited + postojowe Osram Cool Blue Intense mówią krótko poezja różnią się i to wiele od zwykłych żółtych żarówek. Jak ktoś by chciał zobaczyć jak wygląda to połączenie mogę dodać lub wysłac komuś foty. Polecam bardzo te żarówki :)

 

 

My sprzedajemy mnóstwo tych kompletów ostatnio i nie było jednego niezadowolonego klienta. Gdyby jeszcze te 2-3 lata poświeciły skubane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem już chyba wszystkie żarówki od zwykłych po osram, philips nawet miałem hidy założone ale przetwornica mi się spaliła i szukałem zwykłych żarówek które dawałyby 100 procent światła i znalazłem takie

c85930800c4bc1feaade7913082b3342.jpg

I mogę je polecić. Używałem ich w b5 a teraz po zmianie na b6 również je zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jeżdżę na tych żarówkach, ale Ci powiem, że szału nie robią, więc nie wiem jak to będzie z white'ami... Moim zdaniem rewelacji też nie będzie.

[ATTACH=CONFIG]129517[/ATTACH]

Aha no bo przymierzam się do zakupu i nie wiem czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam i to bardzo sensację wg auto świata tzn zwykłe żarówki Cartechnic made in Germany po około 12 zł sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności