Skocz do zawartości
marcind

żarówki do b6

Rekomendowane odpowiedzi

zamówiłem te OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS +90% zobaczymy jak sie będą sprawować, na filmiku obiecująco

Jeżdżę na nich od kilku lat, fakt wymieniałem je co nie cały rok, ale robię 45tys.km. rocznie, od nie dawna poprawili ich żywotność, takie zamontowałem w czerwcu i do teraz świecą, będziesz z nich zadowolony. Pozdrawiam.

Edytowane przez macvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super, a próbowałeś jakieś przynajmniej, wszystkie to shity?

 

w B5 przetestowałem parę zestawów i niestety to jedna wielka ściema. Hidy dały radę dopiero. Pisze to już chyba po raz enty. Żadna żarówka produkowana na świecie nie dam wam barwy xenonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w B5 przetestowałem parę zestawów i niestety to jedna wielka ściema. Hidy dały radę dopiero. Pisze to już chyba po raz enty. Żadna żarówka produkowana na świecie nie dam wam barwy xenonu.
daj spokój - niech kupują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj spokój - niech kupują

 

:ok w sumie masz rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj spokój - niech kupują...

 

... na własne ryzyko............... szkoda gadać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A które świecą ładnie na biało, w stylu xenonów?

 

Żadne.

 

prawda

 

Super, a próbowałeś jakieś przynajmniej, wszystkie to shity?

 

wiekszość ;)

 

zamówiłem te OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS +90% zobaczymy jak sie będą sprawować, na filmiku obiecująco

 

obecnie na nich śmigam,duużo lepsze od zwykłych,tylko błagam nie porównujcie ich do ori ksenonow bo nie ma do czego....... ksenon zawsze będzie lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle czy słyszeliście o nowych ksenonach montowanych w autach, które nie wymagają sprysków i samopoziomowania?

już są, producenci zmniejszyli moc lamp tak żeby akurat zmieścić się w przepisach, które nie wymagają tego co powyżej napisałem, a ludziska za dodatkowe wyposażenie w ksenony bulą kupe kasy, a moc świetlna porównywana z halogenem... no ale na wsi co ksenon to ksenon, halogen to przeżytek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na wsi co ksenon to ksenon, halogen to przeżytek

 

sam mam halogen ale przy ksenonie to niestety jest przeżytek, tak samo jak ksenon będzie przy ledzie

 

 

słyszeliście o nowych ksenonach montowanych w autach, które nie wymagają sprysków i samopoziomowania

 

Marek o tym pisał pierwszy na forum, temat ciekawy i rozwojowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ledach też już ciekawe teksty się pojawiają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, chociaż biorąc pod uwagę obniżanie mocy palników, to faktycznie- wypadną przy ledach słabo. Bo te co my mamy są od ledów dużo lepsze jeśli chodzi o ilość produkowanego światła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawda

 

 

 

wiekszość ;)

 

 

 

obecnie na nich śmigam,duużo lepsze od zwykłych,tylko błagam nie porównujcie ich do ori ksenonow bo nie ma do czego....... ksenon zawsze będzie lepszy

 

Chyba sobie sam to dopowiedziałeś, nikt nie porównuje xenonów do h7 :kwasny, mi chodziło o bardziej białe światło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to dla ciebie bardziej białe światło ?? Takiego ci H7 nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez POPEK

zamówiłem te OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS +90% zobaczymy jak sie będą sprawować, na filmiku obiecująco

Jeżdżę na nich od kilku lat, fakt wymieniałem je co nie cały rok, ale robię 45tys.km. rocznie, od nie dawna poprawili ich żywotność, takie zamontowałem w czerwcu i do teraz świecą, będziesz z nich zadowolony. Pozdrawiam.

Może ktoś się wypowie jeszcze w temacie tych żarówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie . wypróbowałem wszystkie możliwe osram h7 ( mam za darmo) , są najlepsze.

Ale rewelacji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to dla ciebie bardziej białe światło ?? Takiego ci H7 nie da.

 

Racja, temat skończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lampy bez bixenowów chce mieć światło białe wiec zamówiłem te żarówki jak wyjdzie zabacze jak zamontuje, na zmiane zwykłych lamp na bixenon narazie nie mam funduszy ale kiedyś może zmienie. Rozmumiem żarówka a xenon to na pewno jest różnica ale na razie musi to wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum i mam pewiem problem wlasnie z hid xenonami.

Przy zmianie na dlugie hidy mi gasna.

Czytalem ze mozna vagiem przestawic z swiatel zwyklych na xenon.

Pojechalem wiec do kumpla,podpial vaga i co? :oszit nie mogl sie dostac do zmiany na xenony.

Wogole nie mogl wejsc w opcje zmiany swiatel.Do silnika sie podlaczyl,do skrzyni,do klimy,do wszystkiego oprocz swiatel.

Czy ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?

Pozdrawiam

 

---------- Dodano o 19:29 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:55 ----------

 

Witam

Jestem nowym na forum,a moj problem polega na tym ze zamontowalem przy pasku b6

hid xenon i VAG nie moze sie polaczyc z opcja swiatel zeby zmienic ze zwyklych na xenon.

Wina waga???

Prosze o porady

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy ze H7 zwykla to nie ksenon i nigdy nie bedzie swiecic jak ksenon.......a co powiecie o tych zarowkach?ŻARÓWKI TUNGSRAM H7 12V 55W MEGALIGHT ULTRA 90% http://allegro.pl/zarowki-tungsram-h7-12v-55w-megalight-ultra-90-kp-i3642423620.html

Wiadomo ze nigdy nie zastapia ksenonow. Ale slyszalem duzo dobrych opini o tych zarowkach ze swieca faktycznie troszke mocniej i maja zblizone swiatlo do bialego niz zwykle H7. Jak sie sprawuja te TUNGSRAMY w naszych passatach z soczewka?? Bo zwykle H7 wiadomo soczewka daje pod zolte bardziej swiatlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić philips blue vision ultra H7. Mam je na długich i tragedi nie ma, nie ma takiego chamskiego żóltego światła jak w przypadku żarówek ze stacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lada dzien kupuje tungsram 120 % i porownam do osram 90 % bo juz jest wersja 110 % unlimited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności