Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja walczę z praniem tapicerki wczoraj tylną kanapę wymontowałem przyniosłem do domu pozdejmowałem welur z wyprałem jak wyschło ponaciągałem ponownie założyłem i dziś wkładam do auta i wyjmuje przednie siedzenia i piorę przy okazji wyczyszczę nasmaruje wszystkie mechanizmy od siedzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniona cała ramka środkowa razem z panelem od ogrzewania. Wymienione podświetlenie psiknięte PLAKiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mycie, odkurzanie wymiana żarówki stopu oraz tankowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A, wskaźnik poziomu paliwa ci wysiadł?

 

Działa, ale jako, że od Korony do stacji jest 500m to byłem pewny, że wystarczy i zatankuje wracając z zakupów. ;)

 

Dzisiaj przejechałem z 30km po mieście. Przydałoby się go umyć, ale.. nie chce mi się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowalam do pelna oczywiscie 98 bo tylko na takim smigam,sprawdzone cisnienie w oponach i kontrola stanu plynow i oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem żarówki h7 bo passek dzisiaj w nocy oślepł :)

a wczoraj zalany do pełna :( 59l a wskaźnik dopiero wchodził na czerwone kreski!

Edytowane przez hubert87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passek zatankowany do pełna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w piątek, po bardzo wymagającym wyjeżdżaniu z zaspy zdechł czujnik poziomu paliwa.

W sobotę dogrzebałem się do zbiornika, wyciągnąłem czujnik, wyczyściłem i złożyłem wszystko do kupy... Teraz wszystko OK!

 

Edit:

Opis naprawy

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=796218&postcount=27

Edytowane przez HubeRRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem nowe podszybie od B5 FL i osłony na aku, tak więc śnieg może już padac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem i zamontowałem nowe wycieraczki szyby przedniej bo stare ktoś w sobotę sobie przywłaszczył:(, a potem go ładnie umyłem i odkurzyłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odśnieżyłem, odkopałem, przepaliłem. Ktoś się musi zając jak ojciec w trasie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ja dzisiaj poleciałem z grubej rury i zamiast klocków wymieniłem cały zestaw:) na tył poszły nowe tarcze i klocki...ale znowu jestem lżejszy o kilka setek :( teraz będę bał się użyć hamulca, żeby ten co będzie za mną zdążył się zatrzymać :rotfl: bo heble żyleta... zestaw z przodu ma 5,5tys przebiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozbiłem :(

 

Co :?: Jak :?: Gdzie :?:

 

A mi uszczelka pod głowicą prawdopodobnie poszła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozbiłem

Piłeś za kierownicą? :rotfl:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Tak na serio, coś poważnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego zatankowałem do pełna 59 literków i więcej nie wlazło :D Kolega nie napisał co rozbił, może jakiś bank :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem za gościem, było zielone a typ postanowił się zatrzymać i sprawdzić na krzyżówce czy faktycznie może jechać*, jechałem blisko, sami wiecie jak to jest jak się chce przeskoczyć krzyżówkę-gość miał hak, chyba więcej nie muszę pisać...

 

*Powiedział że kiedyś ktoś mu zajeba@ł w bok i on teraz na każdej krzyżówce sprawdza czy ma wolne, równiez gdy ma zielone światło :rotfl:

No niestety, nie zachowałem bezpiecznej odległości, mea culpa, ale kto wiedział że taborety też siedzą za kółkiem... boi się jeździć, niech jeździ komunikacją miejską!

Teraz tak kojarzę, że nie było świateł stopu ale w nerwach to nic pewnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie zazdroszczę, przykra sprawa. Wyrazy współczucia dla Pasia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie będzie, dostał w ryj ale za niedługo mu się zagoi :D

 

Zaraz po zdarzeniu miałem koorwicę ale w sumie to tylko auto, się naprawi i będzie dobrze-dobrze że nikomu nic się nie stało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności