-
Liczba zawartości
306 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O johnny147
- Urodziny 06/24/1953
Informacje osobiste
-
Imię
Janek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Wawa (WY..)
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.8 T 150KM (AEB)
-
Rok produkcji
1998
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
johnny147 obserwuje zawartość → Podłokietnik, Zabezpieczenia do domku letniskowego, lampy clear - ocena + foty po zakupie i oraz 3 innych
-
Wycieraczki w Twoim Pasku!? Valeo, Bosch, co kupić?
johnny147 odpowiedział temat → Dyskusje o motoryzacji
Wycieraczki KAMOKA - tanie ok. 35-40 zł i wg mnie bardzo dobre. -
ja miałem taki przypadek wczoraj, wywaliło mi sporo oleju. Okazało się że walnęła uszczelka przy filtrze oleju. Tak jak pisze Kajos nie odczekałem tylko od razu ruszyłem po odpaleniu i awaria gotowa. Dzisiaj była grana laweta do warsztatu i wymiana filtru.
-
Mam co prawda dopiero od pół roku Satel z centralką CA-5 (tą mniejszą) i jestem zadowolony.
-
johnny147 Warszawa Wola
-
Wkładaj 55 Ah jak pisze korek1319. Ja taki włożyłem Warty i ładnie pali już czwarty rok chociaż pokonuję krótkie odcinki.
-
Nie działa oświetlenie w środku PASSAT B5
johnny147 odpowiedział maciejzy → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Srawdz przewody, które znajdują się pod pastikową osłoną nad progiem. -
Potrzebuję dokładnej nazwy i numeru plastikowej osłony z wtyczką, w którą wciska się żaróweczkę. Jest ona umieszczona w dolnej części drzwi (pod spodem). Świeci się w momencie otwarcia drzwi. Z góry dziękuję.
-
AXA lub Liberty ubezpiecza samochody do 12 lat. Chodzi oczywiście o AC Pozdrawiam
-
Nie działa oświetlenie w środku PASSAT B5
johnny147 odpowiedział maciejzy → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
W moim pasku miałem to samo. Walnął bezpiecznik nr 14. Pozdrawiam -
Wymiana tarcz i klocków z tyłu.
-
Grovana (szwajcar), dostałem od małzonki dobre 10 lat temu na rocznicę ślubu.
-
dziwne, bo ja też mam LC6N - i w/g mnie jest to tzw. butelkowa ZIELEŃ a nie zielonkawo-niebieski.
-
podgrzewałem suszarką i ładnie się odrywało, a to co zostało - klej zmywałem benzyną ekstrakcyjną.
-
lampy clear - ocena + foty po zakupie
johnny147 odpowiedział wilson → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
mam już 3 rok Depo z żarówkami + 30% i jestem zadowolony. -
Zmiany cen paliw, gdzie ile i jak?
johnny147 odpowiedział Sedris → na temat → Dyskusje o motoryzacji
dzisiaj na "Bliskiej" przy Olimpijce za 95 płaciłem po 5,54 zeta
