Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tak kojarzę, że nie było świateł stopu ale w nerwach to nic pewnego...

 

A może gość ma jakiś wyłącznik STOPu? Może specjalnie to zrobił, żeby wyłudzić kasę z ubezpieczenia na naprawę auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykluczone-oświadczenia nie pisaliśmy, kasy nie dostał.

Hehe, dobrze "trafiłeś" :D Czyli zniszczeń u niego nie było? A co u Ciebie? Może jakieś foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wielkich nie było u niego, facet przestraszony, ale co się dziwić jak sprawdza na każdym skrzyżowaniu czy nic nie jedzie...

Fotki, muszę zanieść kliszę do fotografa :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wczoraj podczas powrotu z urlopu w Nowym Targu stłuczka z Vectra górala.U niego przód u mnie prawy narożnik dół.Troche zdarty lakier.Wezwanie Policji i wina Podhalanina.Dzisiaj zgłoszenie szkody do HDI Asekuracja i czekamy na wycene.Nio i dziś tankowanie do pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyszcze alcantarki, polerka przecierki na ćwirtce, bo jakis chu... z parkinku wyjechac nie potrafil;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Włozyłem dzisiaj nowy zaworek n75 do turbo od 2.0 tdi 140km, przy okazji nowe gumowe wezyki, pompa 11 ostro rabie wg. mnie nawet nie smacznie, końcówki wtrysków 213 zamontowane.... c.d.n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zmieniłem podświetlanie tablicy rejestracyjnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego przegoniłem 200km/h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
*Powiedział że kiedyś ktoś mu zajeba@ł w bok i on teraz na każdej krzyżówce sprawdza czy ma wolne, równiez gdy ma zielone światło

Moje współczucie! Teraz gość może już wyciągnie morał ze skutków swojego zachowania i może przez skrzyżowanie przejeżdżać będzie normalnie.

No chyba że...teraz to już będzie stawał i wychodził na skrzyżowanie żeby sie upewnić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr powietrza i filtr kabinowy (może przestanie w końcu tak parować). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sidolux87

Wymieniłem żarówki :) na philips night gluide i x-treme :P

Zobaczymy ile są warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydarłem ramke 1 din i pociełem plastiki tak ze teraz nie wiem jak zamontuje 2 din :D

zartuje jak narazie wszystko pod kontrola tylko za duzo piwka mi juz poszło a dopiero pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem i posprzątałem autko:P wkońcu:D i pomalowałem tylni znaczek vw na czarno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj od rana wzielam sie za wymiane dwoch gornych wahaczy od strony kierowcy i niestety nie obylo sie bez uzycia palnika i podgrzania sruby(tej slynnej na forum trzymajacej oba gorne wahacze) bo za chiny nie chciala wyjsc.Wczesniej ta sruba ukrecila mi sie przy pierwszym ruchu klucza,to chyba norma.Teraz nic sie nie tlucze i nie wali,zobaczymy jak dlugo.

Pozdrawiam Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj od rana wzielam sie za wymiane dwoch gornych wahaczy

 

domyslam sie, że robiłas to z pomocą, ale osobiście kreciłaś kluczykami? jesli tak to szacun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furka umyta, wypolerowana, zatankowane do pełna i usunięte z klapy oznaczenia modelu i silnika :) przy polerowaniu odpadło "A" i "T" więc poszedłem dalej wywaliłem wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem autko do garażu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umyłem, spaliłem z 10 litrów benzyny i wróciłem spowrotem do garażu z kwaśną miną, że się nie da jeździć... za ślisko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dorobiłem się pierwszego kluczyka scyzoryka zaprogramowany i już działa. Jak to miło otwierać samochód wciskając guzik a nie wkładając i przekręcając :) I wymontowałem przepływkę niedługo będzie nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności