Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

na myjce byłem i mi na całej masce zamarzło:/ i pasztecik dostał nowe swiece bo sie okazało ze jedna padła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klekot odmówił posłuszeństwa i zachciało mu sie nowej pompy wtryskowej:mad: przy okazji dostał także sprawny wskaźnik poziom paliwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek dostal na wyposazenie łopatę węglową, oczywiscie nowa i kolorystycznie dobrana do tapicerki bagaznika. Łopata stanowi upgrade do parktronika i odpowiada za odzyskiwanie miejsca do zaparkowania na osiedlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój dzisiaj stwierdził, że jednak oponki zimowe mam już stare i tylna prawa pękła z boku od wewn. strony :(

Szybka zmiana na pasie "zieleni" między jezdniami ;) i rychło do wulkanizatora. Ten stwierdził i pokazał, że nie ma już co naprawiać więc pasio dostał nowe buty GY ultragrip 7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety...zerwana osłona silnika i skrzyni biegów...szara miejska rzeczywistość:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie masakra wiozłem ropkę w bańce i korek okazał się nieszczelny i wylało mi się w bagażniku i doszło aż do tylnej kanapy i powstała plamka na tapicerce :( macie jakieś rady jak z tapicerki ja usunąć ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passacik stał w bramie garażowej, a że był silny wiatr, to się brama przymknęła :( Na szczęście ślad jest prawie niewidoczny (tylny błotnik) :)

 

W nocy jakiegoś ptaka trafiłem ;) i lewe lusterko, szybę kierowcy, drzwi i szybę z tyłu mam we krwi... Lusterko całe, ale opierzone lekko :D

 

A kilka dni temu rozbiłem scanią blendę przednią ;) Ale passacik wyciągnął scanię z lodowych dołków :D silna bestia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pasek dostal nowy pasek rozrzadu+ wszystkie rolki + pompa wody i zalalem go nowym swiezym plynem i dostal nowy lacznik elastyczny przy kolektorze. Dzis go poskladalem do kupy i zrobilem jazde probna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odśnieżyłem mu pięknie wyjazd z garażu, a przed chwilą zrobiłem zakup małego prezenciku w postaci uchwytu na kubki i ori podłokietnika :cool: z alllledrogo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=917576995

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=917576968

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankowałem do pełna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternator odmówił posłuszeństwa:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za niego OC+AC :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano.

Znalazłem mojego Pasia w zaspie.

Odkopałem, odśnieżyłem, wsiadłem i odpaliłem,

wysiadłem odśnieżyłem jeszcze raz...

Chwilę później, z astronomiczna prędkością 20km/h poginałem do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaciłem ubezpieczenie, przymierzam się do wymiany świec (już kupione) i aku (Centra futura CA770) zamontowałem chlapacze- chcę umieścić zdjęcia, ale szukam czy już nie ma...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano.

Znalazłem mojego Pasia w zaspie.

Odkopałem, odśnieżyłem, wsiadłem i odpaliłem

Pojechałem zatankować i wróciłem do domku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem świece. Dziwne, bo wygląda na to, że wszystkie cztery były złe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj. Pojechałem do Korony już na rezerwie (mieszkam blisko bo na psiaku), pochodziłem po sklepach, ruszyłem na parkingu, przejechałem z 10m i... koniec beny. :/ Dobrze, że blisko do Orlena to poszedłem po paliwko. 23zł za 5-litrowy kanister. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i... koniec beny.

A, wskaźnik poziomu paliwa ci wysiadł? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wymienilam ten filc w pochlaniaczu oparow paliwa bo strasznie mi syczalo powietrze we wlewie paliwa Po tym zabiegu rzadnego dziwnego zasysania powietrza,kurcze szkoda tylko ze nie mialam aparatu bo zrobilabym pare fotek tego syfu jaki sie tam znajdowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności